•  

  pokaż komentarz

  Nadal wierzysz Mateuszkom i kanisterkom?

  pokaż spoiler http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/2274-dr-s%C5%82awomir-kowalski-hejter-troll-stalker-kanister-na-wykopie-slawek45-na-onecie/&page=1

 •  

  pokaż komentarz

  Ciekawe co się dzieje jak psychopata spotka psychopatę. Zaczynają się "uszczęśliwiać" nawzajem?

  •  

   pokaż komentarz

   @Fooji: To bardzo ciekawe pytanie. Są dwa źródła wiedzy - od psychiatrów, np. autora książki "Psychopaci są wśród nas", który przez wiele lat badał z innymi naukowcami psychopatów, i od ezoteryków, co jest wiedzą niepewną.

   Wg. psychiatry oni się od siebie odsuwają, bo oboje rzadko mogą pasożytować na sobie, poza tym każdy chce tylko dla siebie brać uwagę otoczenia. Są jednak sytuacje, gdy działają w tandemach. Np. jeden jest picerem od kłamania, a drugi od mokrej roboty. Wtedy mogą jakiś czas wspólnie działać.

   Niestety, psychiatrzy rzadko opisują czy psychopata może drugiego psychopatę polubić, i podobne szczegóły. Trudno to zbadać - albo ja nie trafiłem na takie relacje. Sam rozmawiałem z psychiatrami na ten temat, i tu już jest wolna amerykanka - każdy mówi często inne rzeczy.

   Wg. ezoteryki jest tak, że "krokodyl" różnie oddziałuje - czyli swą "wielkością" na różne ciała subtelne człowieka - czyli jeśli na astralnym, mamy taki uśmieszek jaki mają często alkoholicy i osiedlowi dresiarze, jeśli na mentalnym, mamy informatyka, na przyczynowym będzie już biznesmen, dyrektor w dużej firmie, na buddialnym artysta, aktor (np. Żebrowski, Linda), na atmanicznym taki ktoś założy już sektę, nawet religię. Oczywiście to są kariery które robią ludzie już inteligentni, ambitni - prosty człowiek takiego potężnego wsparcia nie wykorzysta tak, jak mógłby. Tak więc robotnik z buddialnym nie zostanie słynnym aktorem z dziwną, niewytłumaczalną charyzmą (jak Linda), tylko wykorzysta tę moc do uwodzenia mężatek.

   Czyli "nosiciele" mogą się wzajemnie inspirować, bo właśnie inspirację i ten ruch energii daje "krokodyl" - np. mąż i żona, oboje odnoszą sukcesy, wzajemnie się motywują. A że sukces jest po trupach, a oni wieczorami popijają? Tego już nikt nie widzi.

   Opisane jest to dokładnie tu: https://swiatducha.wordpress.com/obciazenia-duchowe/krokodyle/
   Andrzej mocno rozwinął teorię Awiessałowa Podwodnego.

  •  

   pokaż komentarz

   @samiec to krokodyl astralny, czy mentalny? :D

 •  

  pokaż komentarz

  czerwone szpilki w miniaturce a artykul strasznie dlugi i nudny... normalnie onet.peel

 •  

  pokaż komentarz

  @samiec wytlumacz jeszcze kto ustala ktore samice sa lepsze, bo wg twojej samozapetlajacej sie teorii wyznacznikiem sa ludzie slawni i sportowcy :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Mateusz_BN:
   Stawiam na 'interdyscyplinarną' współpracę naukowca od boggingu i kamieni kałowych z krokodylem Bogusława L. :D , czyli pakt diabła z wampirem wg rosyjskich ezoteryków tzn. pisarzy i uzdrowicieli, czy jakoś tak ;)

   Nie znalazłam żadnych informacji na temat przytaczanych znachorów poza jedną:

   " W szczególności autentyczna wiedza na temat prawa karmicznego oraz metod praktyki nie jest dostępna od samouków pokroju Rosjanina Siergieja Nikołajewicza Łazariewa czy Serba Marjana Ogorevca, którzy nie mając o karmie pojęcia używają tego terminu dla wprowadzania ludzi w pobłądzenie i szerzenia własnych wymysłów, które mijają się z rzeczywistością. Wszystko w imię zysku z oszukiwania ludzi i szerzenia fałszywych doktryn opartych na zmyślaniu zamiast wiedzy duchowej."

   Prawda, że znajomo brzmi ?:D

   Awiessałom Podwodnyj też nie posiada życiorysu. Podejrzewam, że psycholog pojawił mu się cudownie przed nazwiskiem podobnie jak innym kaukaskim wróżom , na których powołuje się @samiec.

   A tutaj inne, autorskie kwiatki...

   "W trakcie medytacji (wtedy trenowałem ją już wiele lat) zobaczyłem obraz Leszka jako króla z diademem na czole; on sam zresztą lubi mówić że był kiedyś władcą Atlantydy, i kiedy ludzie mu to potwierdzają, jest niezwykle zadowolony. Był niemal władcą świata, teraz tylko guru - milionerem skubiącym stadne baranki. Fajnie przyjaźnić się z władcą świata, nieprawdaż? to mocno dowartościowuje, wzmacnia samoocenę. Oto wykładam żele analne na półkę w tesco, ale jestem uczniem (i posiłkiem, o czym później) słynnego guru ........ A łyżka na to - niemożliwe!"

   I " nauka czyni mistrzem" :D

   " gdy zacząłem zadawać pytania, guru robił się coraz bardziej wkurzony. W końcu mnie wywalili ze swojego forum, przedtem bardzo niemile traktując, okłamując i wymyślając bajki. Jeden z duchowych adeptów twierdził wręcz, że jestem opętany złem. Swoje uwagi opakowywał w bardzo niemiły ton, co niemalże oświeconemu bardzo się podobało. Czy zrobiłem coś złego, obrażałem? ależ skąd, po prostu zadawałem pytania. Ciągle mi nie pasowało, że tak miła energia którą odbierałem (rzekoma wyższa jaźń) potrzebuje pisać ludziom tak agresywne, obrażające ich komentarze. Sugerowanie ludziom opętań (i branie kasy za ich usuwanie) chorób, i cała wielka masa rzeczy które powodują w człowieku poczucie bólu. Dodajmy że mistrz duchowy jest znany z nienaturalnego wręcz skąpstwa. Kiedyś doświadczyłem iskry Boskości..."

   Całość:
   http://www.ecoego.pl/index.php/archiwum/1173-beka-z-wszystkich-oprocz-mnie

  •  

   pokaż komentarz

   Stawiam na 'interdyscyplinarną' współpracę naukowca od boggingu i kamieni kałowych z krokodylem Bogusława L. :D , czyli pakt diabła z wampirem wg rosyjskich ezoteryków tzn. pisarzy i uzdrowicieli, czy jakoś tak ;)

   @Ferred: Bogusław Linda czyli wg @samca psychopata. Kolejne oskarżenie znikąd i kolejna samozapętlająca się teoria, w której krokodyl astralny istnieje, na co dowodem są alkoholicy, a dowodem na istnienie krokodyla mentalnego są informatycy. Dobrze wiedzieć, że artyści to psychopaci z krokodylem buddialnym, a biznesmeni to psychopaci z krokodylem przyczynowym. Skoro już otaczają mnie same krokodyle, to teraz moje własne zło jest usprawiedliwione, bo przecież walczę z demonami :D

   gdy zacząłem zadawać pytania, guru robił się coraz bardziej wkurzony. W końcu mnie wywalili ze swojego forum, przedtem bardzo niemile traktując, okłamując i wymyślając bajki. Jeden z duchowych adeptów twierdził wręcz, że jestem opętany złem. Swoje uwagi opakowywał w bardzo niemiły ton, co niemalże oświeconemu bardzo się podobało. Czy zrobiłem coś złego, obrażałem? ależ skąd, po prostu zadawałem pytania.

   @Ferred: minęło trochę czasu i @samiec zmienił zdanie wraz ze zmianą perspektywy. Jak guru oszukiwał ludzi to źle, ale jak @samiec oszukuje, to zadawanie pytań magicznie przemienia się w "sranie na dywan w cudzym domu". Pomijam śmieszność porównywania forum do mieszkania, ale najbardziej uderzająca jest hipokryzja, którą non stop posługuje się @samiec.

   Już się pogubiłem we wierzeniach @samca, ale jak zwykle w tekście pojawił się temat analu, więc to tutaj szukałbym odpowiedzi :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Mateusz_BN:
   Nie przejmuj się i nie próbuj zrozumieć - on się sam gubi w swoich wierzeniach :)

   Brawa dla @Ferred, bo to co znalazła doskonale pokazuje, że celem @samca wcale nie jest szumnie propagowany "rozwój osobisty", a najnormalniejsza KASA. Jeśli za nią miałoby iść zaprzestania pasożytowania i samodzielność to nawet mogę przyklasnąć :) Mam jednak odczucie, że chłopcu temu chodzi o to, by go niańczono, a kasa jest tylko środkiem do kupowania sobie zabawek, bez tendencji zmiany :D

   On myli się we własnych wierzeniach, bo swobodnie dokłada to, co akurat mu pasuje. Raz rosyjscy autorzy to szamani nie mający podstaw wiedzy, a innym razem autorytety, których się cytuje :) Typowy obrazek dla osoby, która sama nie wie co właściwie ma myśleć.

   Temat "krokodyli" jest wałkowany przez @samca niemiłosiernie. Wciąż ten sam odnośnik i wciąż te same słowa. Tylko dlaczego @samiec sam nie chce się odciąć od "krokodyli", skoro tak dobrze wie jakie mechanizmy nimi rządzą? :)
   Wychodzi też na to, że teraz będziemy się kręcić w kółeczku tematów mielonych na różne sposoby: kobiety, psychopaci i religia :P

   I te żele analne w tesco - to musiała być bardzo nieprzyjemna trauma :)
   Mam bardzo prawdopodobną teorię psychologiczną na ten temat, ale może nie przed śniadaniem :)
   Pozdrawiam

  •  

   pokaż komentarz

   @Mateusz_BN:
   @Kanister:

   Uderzające jest podobieństwo do szemranych guru, którzy zrobili kasę na ludzkiej głupocie. Dramaturgii dodaje fakt, że wiele osób straciło życie, nie podejmując konwencjonalnego leczenia np. nowotworów złośliwych, bo wiara w uzdrowicielską moc 'terapeuty', przysłoniła racjonalizm.
   Tutaj mechanizm działania jest podobny. Idiota wierzy w zmyślone teoryjki i płaci kasę za podpowiedzi, jak doszczętnie zniszczyć własny związek i odesłać kobietę - psychopatkę do wariatkowa, lub w lusterko podnoszące samoocenę :D Nie interesuje mnie na co ludzie wydają pieniądze, ale zastanawia wiara w 'moc zbawczą' niewiarygodnego prostaczka/ dla mnie niepiśmiennego i chaotycznego paranoika/. Przecież ludzie są żywcem okłamywani przez grafomański bełkot.

   Co dostaliśmy w odpowiedzi na zarzuty, że @samiec nie podaje źródeł ?

   O znachorach, ich wątpliwej reputacji, barku życiorysów napisałam wyżej. A powołując się na Roberta D. Hare, wykazał się ponownie ignorancją i pobieżną znajomością jego badań. Psycholog nie odrzuca całkowicie teorii o przyczynie psychopatii leżącej w socjalizacji, wychowaniu, ale na pierwszy plan wysuwa własną teorię o psychopatii uwarunkowanej biologicznie, genetycznie. Spotkał się przy tym ze sprzeciwem środowiska naukowego. Chciał przeforsować własną metodę i badania przesiewowe w ocenie cech psychopatycznych. Jednak nie wszyscy uznali jego teorię za niepodważalną i ostateczną.
   Nie pisze też, jak podaje @samiec :" Często są bliźniaki, gdzie jedno z dzieci jest normalne, a drugie bezustannie kłamie..." Psycholog powołał się na parę bliźniąt bez uogólniania, że psychopatia występuje często u bliźniaków. U @samca mamy "często", "większość ludzi", "miliony mężczyzn" itd.
   Czyta manipulacja czytelnikiem, którą widzę w każdym tekście. A próba udowodnienia, że jest prześladowany przez psychopatę, jest mizernym popisem cwaniaczka, udającego chorego i pokrzywdzonego, w celu wzbudzenia litości, nadziei, że głupcy wrzucą grosz do kapelusza.
   Moją litość wzbudza zmanierowany i znerwicowany facet, jaskrawo czytelny w dążeniu do manipulacji ludźmi.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ferred:
   To dlatego wymyślono takie pojęcia jak badanie, populacja generalna, wnioskowanie statystyczne, hipoteza badawcza, metody badawcze lub estymacja, by ukrócić działania szamanów i wszechwiedzących. Pokusa zarabiania na głupocie jest bardzo duża i to ja porównywałem @samca do szarlatana z Nowego Sącza, którego bronili "wyleczeni" wodą i kozim mlekiem :(
   Tu mamy osobę, która z jednej strony pisze o życiu w samotności a czasem i w celibacie (sic!), a z drugiej utrzymywana jest KILKA LAT przez kobietę."Guru", który nie potrafi sobie sam spodni kupić, a chce pokazywać jak żyć innym :)

   Bardzo łatwo wierzyć w wymyślone historyjki, jeśli samy nie mamy życia. Dopiero doświadczenie i dojrzałość uczą nas tego, żeby w nie nie wierzyć. Bo psychologia to nie jest wrzucanie wszystkiego do jednego worka. To praca z indywidualnymi przypadkami.

   Badania, które przytoczyłaś znam doskonale. I są one przykładem, że czynników wpływających za psychopatię jest o dużo więcej i są one bardzo złożone. Nie można ich uogólniać do bycia bliźniakiem lub nie, do czaru osobistego etc. etc.
   Te "miliony" są symptomatyczne dla @samca. Wciąż pisze o milionach, ale żadnych badań nie zrobił, a posługuje się własnym "widzimisię" opartym o WŁASNE nieciekawe doświadczenia z kobietami, Kościołem, ludźmi.

   Ja bym się bardzo cieszył, gdyby on cokolwiek udowadniał :)
   @samiec nie udowadnia - on stwierdza.
   Nie doczekaliśmy się linków, tłumaczeń, dyskusji.
   Stwierdza, że jest prześladowany, ale kiedy przyjrzeć się szczegółom to widać jedną pustą stronę z częstotliwością jeden wpis na miesiąc i parę komentarzy z zamierzchłej przeszłości.
   Wszystko, co jest jasne i klarowne wskazuje, że TO @samiec HEJTUJE, TROLLUJE, OBRAŻA i OPLUWA.
   Bo na to jest mnóstwo jego własnych wpisów :)
   Udawanie chorego jest zabiegiem żałosnym. Jak już kiedyś czytałem @samiec często udaje chorego, by wzbudzić litość i wywołać reakcję.
   Tym samym zabiegiem są nagonki organizowane na jego stronach i ton zbitego psiaka zastępowany agresją i pychą.

   A nazywanie tego, co jest na wykopie "prześladowaniem" to jakiś żart :)
   Wykop polega na tym, że ludzie oceniają to, co się tu wklei. Gdyby nie Ty i Mateusz już dawno przestałbym się zajmować @samcem. Pewnie @samiec chciałby mieć grono lizusów wszędzie gdzie się pojawi :)
   Widocznie źle trafił :D

   To, ze jesteście w ocenie jego tekstów tak dokładni i profesjonalni powoduje, że dyskusja na jego temat jest fascynującą przygodą dla psychologa (nawet psychologa biznesu).
   Występy i popisy jego i tych trolli wyraźnie wskazują, że nie mają oni nic do przekazania z wyjątkiem @shitstorm i nieprzerwanego hejtu.
   Pozdrawiam

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister:
   Też chciałabym, aby przedstawił opatentowaną metodę/ pisał o tym na wykopie/, o której nikt wcześniej nie słyszał. Udowodnił, uwiarygodnił swoje kompetencje w pracy, tematyce, jaką porusza i powołuje się na miliony świadków. Chcę przeczytać, zapoznać się, podyskutować tak, jak robi się w cywilizowanym świecie. Ale nasz "wyspecjalizowany" badacz opatentował i schował - mam, ale wam nie dam :D
   Spotkałam już każdy rodzaj głupoty, ale tak spektakularnej jeszcze nigdy.

   Od miesięcy pytam gdzie, co i jak ? W odpowiedzi dostaję, że jestem Sławkiem i inni pytający też są Sławkami lub" głupkami". Elokwencja godna znachora od per rectum :D

   Czytelnicy widzą hochsztaplerskie zagrywki cyberguru i nawet już nie podejmują dyskusji. Od czasu do czasu ktoś wtrąci, że oderwany od rzeczywistości, że bredzi, a @samiec idzie w zaparte i pisze o tysiącach popierających mało wiarygodne treści jego autorstwa i setkach wystraszonych wykopowiczów. Nas się boją, niebożęta :D
   W jaki sposób można poprzeć coś, czego nie ma, coś, co jest jedynie wymysłem lub zerżniętym kawałkiem od innego autora i zmanipulowanym na potrzeby urojonych teoryjek ? Nie ma też co liczyć, że któryś z przydupasów ułoży zdanie złożone w odpowiedzi, bo jak napisała wczoraj @Olla7 : " jaki pan...." :D

   Jasne, też lubię nasz kącik towarzyski, zabawny i konstruktywny :)

 •  

  pokaż komentarz

  Najgorszy psychopata to ten, który dla swoich mętnych korzyści konfabuluje, kłamie, bredzi i unika niewygodnych pytań :)
  @samiec
  DLACZEGO NIE NAPISAŁEŚ O TYM, ŻE:
  - ŻADEN z administratorów wykopu nie potwierdził Twoich informacji o multikontach. Za to ich liczby to według Ciebie od kilku do kilkuset (sic!) multikont

  - NIGDZIE nie ma potwierdzenia, że ktoś Cię w Internecie prześladuje. Jeśli jest taki wypadek to proszę o link, dajmy na to z listopada. Oczywiście, nie wklejaj krytycznych komentarzy, a ten rzekomy nieprzerwany hejt :)

  - na stronach wspomnianego blogera nie ma słowa o Tobie, nie mówiąc już o krytykowaniu.

  - byłeś już okarżany o pisanie kłamstw i naciągane historie http://osetowo.blog.onet.pl/2011/08/16/oszolomy-i-mitomani-w-jednym/

  - w niemal każdym tekście pojawiają się wkrętki na temat rzekomo Ciebie „prześladującej” osoby.

  - na podstawie hasła reklamowego na książce sprzed OŚMIU lat próbowałeś wmówić, że ktoś oszukuje i zebrał a oszustwie mnóstwo pieniędzy. Jednocześnie w innym miejscu pisałeś, że tych książek sprzedano trzy.

  -stworzyłeś blog http://misiuniakoffana.blog.onet.pl ,na którym sam na siebie pisałeś negatywne teksty. Jak wytłumaczysz tę działalność i czy według Ciebie jest ona zdrowa? :)

  - masz problem z przyjmowaniem rzetelnej krytyki. Co jakiś czas poświęcasz tematy wątków na forum osobom, które się z Tobą nie zgodziły. Wystawiasz je w ogień krytyki bez prawa obrony i z odpowiednim swoim komentarzem.

  - @Mateusz_BN, @CriticalThinker i @Sainted to wykopowicze wyrzuceni z forum za krytykę teorii o krokodylach. :)

  - na forum stworzyłeś rezerwat dla kobiet, a kobiety są tam obrażane i poniżane. @Olla7 to wykopowicz, któremu zafundowałeś nagonkę, pozwalałeś ją obrażać i wymyślać na jej temat kłamliwe historie

  - od czterech miesięcy na Twoim forum jest wątek, w którym bez żadnych dowodów winy pozwalasz na wylewanie pomyj podając imię, nazwisko, miejsce pracy konkretnej osoby. Dbasz bardzo o to, by wątek był wolny od głosów rozsądku i wciąż aktywny.

  - od kilku miesięcy namawiasz do szukania HAKÓW na konkretną osobę i życzysz jej utraty pracy.

  - od kilku miesięcy na wykopie, przy pomocy innych trolli, opluwasz Bogu ducha winną osobą, próbujesz oceniać jej dorobek (mając tylko maturę), sugerujesz, że farbuje włosy (mimo ZDJĘĆ dementujących to), grozisz antyplagiatami etc. etc. :)

  - od kilku lat gościsz się u przyszywanej mamusi, ale mimo tego nie dorobiłeś się nowego samochodu, ani nie wyjeżdżasz na żadne wakacje. Jeździsz kilkunastoletnią kią lub powypadkowym następcą daewoo lanos. Ja nie wiem, czy w Krakowie byłeś? Czy dlatego tak stoi Ci ością w gardle to, że jakiś facet ma nowy samochód i jeździ sobie zagranicę? Kompleksy? :)

  Kilka pominiętych PRAWDZIWYCH informacji i jakże inaczej wygląda spojrzenie na ten tekst :D
  Mnóstwo małych i większych kłamstewek, pominięcie istotnych FAKTÓW.
  Jak na osobę, która rzekomo jest „prześladowana” @samiec odczuwa przyjemność z „bycia prześladowanym”, wraca do tej myśli i podnieca się nią, nie dając zginąć poczuciu rzekomej bezsilności i lęku przed wyimaginowanym "wrogiem". Idzie dalej - nadaje "wrogowi" jedno imię i ciągnie w nieskończoność stek kłamstw.
  JAK PSYCHOPATA!

  Ciekawy przypadek dla psychiatrów :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: czytając tekst @samca nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że pisał go psychopata. Dla @samca cały świat jest miejscem tortur, bólu i wyrzeczeń, a mimo to najbardziej przemawiają do niego głupiutkie teorie ezoteryczne, które są chamskim uproszczeniem głębokiego tematu jakim jest psychopatia. @samiec pociął sobie rzeczywistość na dobro i zło i na podstawie takiego prymitywnego schematu usiłuje wytłumaczyć temat, który jest tak cholernie złożony, że nawet specjaliści nie są w stanie posługiwać się pewnikami.

   Przede wszystkim psychopata niczego nie dostał żeby być psychopatą, tylko szereg niekorzystnych czynników spowodował u niego takie zaburzenia. Na psychopatię składają się różne czynniki, które bez połączenia z innymi cechami mogą być pozytywne. Większość psychopatów nie ma żadnego czaru, podobnie jak @samiec. Wycinek o kobietach najbardziej pokazuje głupotę i ośli upór autora. Tekst oceniam na 8/10 w kategorii satyryki i automasakracji :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: Idź habilitację robić, jak byś tyle nie siedział na wykopkach to już byś miał ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @samiec:
   Hehe jaki pan, taki kram ... na glinianych nozkach :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Mateusz_BN:
   Ja już przestałem zwracać uwagę na te psychologiczne uproszczenia, bo bym musiał tłumaczyć każdy akapit :)

   Przede wszystkim bardzo rozśmieszyły mnie te cechy psychopaty, które w wielu punktach DOSKONALE PASUJĄ do @samca:
   - brak empatii, objawiający się w obrażaniu ludzi i pozwalaniu na ich obrażanie
   – brak jakiegokolwiek stresu (wstydu, zażenowania) podczas złapania na kłamstwie czy przestępstwie. Ile to kłamstw udowodniliśmy, a samiec wciąż je powtarza bez stresu w wstydu?
   – Niemożność zrozumienia czym są głębsze uczucia. To obejdzie się bez komentarza :)
   – Samoocena dochodząca do narcyzmu, niemożność zrozumienia że popełniło się błąd.
   – Pustka emocjonalna, nuda, oraz wynikająca z tych nieprzyjemnych stanów potrzeba stymulacji. Tylko tym można wytłumaczyć stałe pi!@#$% o blogerze,
   – Rasowy psychopata uwielbia się bać, bo wtedy znika bolesna pustka i nuda. Dlatego @samiec straszy wizją trafienia pod most
   – Karanie psychopatów nie wpływa na ich resocjalizację. Każdy inny człowiek na miejscu @samca ogarnąłby się i przestał powtarzać, że widzi farbę na włosach i multikonta. Kara w postaci odbierania go jako osoby niezbyt rozgarniętej jest, a jego wniosków brak.

   Poza tym wciąż @samiec pisze jakby nie miał świadomości, że opisuje SIEBIE. Niby zna te mechanizmy, ale nie robi NIC, by im przeciwdziałać. Nie wycofa się z wykopu, nie przestanie pi!@#$ głupot, nie przestanie hejtować, nie przestanie bajać o urojonych "wrogach" :D
   Jest wesoło!
   Pozdrawiam

  •  

   pokaż komentarz

   @WielkiStulejarz:
   Pojawił się trzeci troll :)

   Muszę pogratulować.
   Żadne słowne argumenty moje, Mateusza i Ferred nie zrobiły z @samca takiego pośmiewiska jak akcja z farbowanymi włosami :D
   W przyszłości proponuję następujące wkręcenia @samca:
   - S. ma nieślubne dzieci!
   - S. urodziły się niedawno bliźniaki! (to pomysł @Ferred)
   - S. nie płaci alimentów!
   - S. musi się ukrywać przed ludźmi z dzielnicy, bo chcą go pobić!
   - S. musi płacić, żeby go z pracy nie zwolnili!

   Założę się, że @samiec wszystko łyknie :) Jeśli przy włosach nie sprawdził zdjęć i łyknął to, to i łyknie inne historie.
   Warto spróbować!
   Przy okazji, zamiast sugerować magistrowi habilitację wpłyń na @samca, żeby chociaż licencjat zrobił. Mniej będzie groteskowy :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister:
   Dorzucę jeszcze, że pacholęta pochodzą od dobrze kamuflującej się matki - psychopatki / wg powyższych wypocin- wszystkie kobiety / i ojca - 'urojeniowca 'bez zasiłku.

   Swoją drogą, pozazdrościć puli genowej :D

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: zapomniałeś o braku kojarzenia przyczyn ze skutkami, co u @samca przybiera przezabawną postać :D I klasyka, czyli spłycanie uczuć wyższych do poczucia przyjemności, co jest najbardziej typowe dla psychopatów. Brakuje tylko tej cudownej otoczki i aury wyjątkowości. Parafrazując znany dowcip o gejach - może @samiec to nie psychopata, tylko zwykły nieszczęśliwy cymbał bez empatii? :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Mateusz_BN:
   Jeśli ktoś, jak @samiec, nigdy nie był w związku to trudno się dziwić, że utożsamia go wyłącznie z seksem. Nigdy niczego poza seksem nie przeżył. A teraz nawet tego seksu nie ma :D
   Tłumaczenie mu tego, że związek to też inne korzyści dla psychiki człowieka, wymagałoby otwartości i chęci zrozumienia. Poza tym jeśli ktoś pracuje z ludźmi to jest to zagadnienie na poziomie psychologicznego przedszkola :)

   Kojarzenie przyczyn ze skutkami, kojarzenie faktów, sprawdzanie informacji, weryfikowanie źródeł, poznawanie mechanizmu działania ludzi, zjawisk i rzeczy. To wszystko nie tylko pozwala uniknąć ośmieszenia, ale świadczy o inteligencji :)
   Jeśli @samiec jest tak gwałtowny, chaotyczny, niespójny, bojaźliwy i arogancki zarazem, a w dodatku łyka jak pelikan wszelkie ploty z Internetu i od trolli to znaczy, że pod tą maską guru jest imbecylem :)
   No niestety, sam swoim zachowaniem zasłużył na takie postrzeganie siebie. Zupełnie inaczej patrzy się na człowieka mającego swoje twarde poglądy i umiejącego prowadzić otwartą dyskusję, a inaczej na parodię jakiegoś pi@@#$ guru, który podnieca się opluwaniem ludzi i zamyka się w swojej twierdzy stosując przy tym prostackie manipulatorskie metody.
   Pozdrawiam