Bolek, czlowiek z motorowki

Bolek, czlowiek z motorowki

Legenda o Bolku Złotoustym, który motorówką skoczył przez płot

 •  
  p.................t

  +3

  pokaż komentarz

  źródło: youtu.be

 •  
  m.....-

  -5

  pokaż komentarz

  10 minut po dodaniu znaleziska Kurka powtarzający te same pierdy o Bolku, które każdy prawak zna na wyrywki obudzony w środku nocy, jest na głównej z płomieniem. Pewnie przypadek.

 •  

  pokaż komentarz

  Ale akcja trolli idiotów ... pewnie poszły przelewy za zmianę historii

  •  

   pokaż komentarz

   @kryst: W tym sensie że Wałęsa pokonał komunizm, rozmontował cały blok wschodni, ograł aparat bezpieczeństwa, a trolle idioci twierdzą że nie za bardzo?

  •  

   pokaż komentarz

   @Henio_Zloczynca: Gdyby nie Wałęsa moje drogie dzieci to bylibyśmy teraz na poziomie mentalnym Rosji i owszem jak tak dalej pójdzie to za sprawa idiotów będziemy ale nikt nam 25 lat wolności nie zbierze zwłaszcza takie szuje od teczek..

  •  

   pokaż komentarz

   @kryst: Nie ogarniam za bardzo jaki związek ma ujawnienie agenturalnej przeszłości polityka z pozostawaniem na mentalnym poziomie Rosji co właściwie to określenie oznacza, może rozwiniesz wypowiedź? Ciekawi mnie też w jaki sposób ujawnianie faktów z życia polityka ma odebrać nam wolność.

  •  

   pokaż komentarz

   @Henio_Zloczynca: Widzisz Wałęsa nie był nigdy agentem, tak jak nie był nim pomawiany Niesiołowski, Moczulski i wielu innych to ze UB(SB) fabrykowało sobie dane jest oczywiste tak jak robią to dzisiejsi pracownicy korporacji tam gdzie się da naciągają wyniki. Gdyby Wałesa był agentem to poco miał być nim Ks Jankowski i kilku innych z otoczenia, czy np J Kaczyński. Gdyby nie Wałesa nie byłoby Solidarności dla nas w latach 80 tych było to oczywiste, kolejni liderzy pojawili się dopiero w stanie wojennym, do stanu wojennego istniał tylko jeden - Wałęsa wtedy to było oczywiste , dopiero później rozpoczęła się fabrykacja bzdur na Wałęsę w SB, jak posłuch rozmów, zawłaszczona kasa, lojalki, motorówka i wiele wiele innych, przyznaję się nawet ja w to uwierzyłem, a po zdemaskowaniu części fałszywek stało się jasne że zrobili to aby rozbić cały ruch, gdy to się nie udało myśleli, że swoisty (faktycznie niedouczony) Wałęsa polegnie w spotkaniu z wygadanym Miodowiczem, okazało się jednak ze zachował tam odpowiednia koncentrację i pisząc obecnym językiem zaaorał Miodowicza na kilka metrów pod ziemię. Tak uwaga Wałęsa wtedy był za głupi na agenta SB,(wystarczy przeanalizować kto był rzeczywistym agentem i jaki miał poziom intelektualnynp wyminiony tu Jankowski) i ale na tyle mądry o potrafiacy sie uczyć by wygrać wojnę z komuną i to głownie jego zasługa.