•  

  pokaż komentarz

  jak będą sankcje to jest to wina folksdojczy z kodu,petru i po.Bo demokracji się nic nie dzieje tylko koryto im zabrano i drą pyski.

 •  

  pokaż komentarz

  Niepodległość ma zawsze wysoką ceną, także ta gospodarcza.

  Niemcy przejęli media w Polsce by sterować opinią publiczną, trzymać polityków na krótkiej smyczy, wymuszać politykę sprzyjającą niemieckim interesom. Teraz wszystko się sypie: polscy politycy zamiast słuchać rozkazów z Berlina zaczynają drwić z niemieckich (mają powody), wieloletnie pranie mózgów może zostać zaprzepaszczone właśnie przez telewizję publiczną, która zamiast lewicowej brei zacznie po prostu mówić jak jest - i jak powinno być. Być może zamiast aquaparków i lotnisk zaczniemy budować zakłady przemysłowe - robiąc Niemcom konkurencję. I te zakłady będą budowały polskie firmy, a nie niemieckie.
  Wszystko to razem do kupy, to wybijanie się politycznego i gospodarczego wasala na niepodległość - doprowadza Niemców do szału. Dlatego będą nam teraz długo rzucali kłody pod nogi. A jak im rozum odbierze to zrobią z Polski Grecję - mają takie możliwości. Tyle, że wtedy swojej kasy nie zobaczą.

  Ponieważ Niemców będą teraz skutecznie muzułmanie wykańczać - problemy z islamem z Niemczech jeszcze się na dobre nie zaczęły - myślę że po jakimś czasie nam odpuszczą i pogodzą się z faktami. Będą mieli za dużo bajzlu na własnym podwórku by jeszcze z nami walczyć.

  Przed Polską dobre czasy, choć niestety finanse publiczne oberszkodnik tusk zostawił w stanie katastrofalnym i nie będzie łatwo je uzdrowić. Przerabianie państwa istniejącego teoretycznie, określanego też jako "h..j, d..pa i kamieni kupa", na państwo zamożne, skutecznie realizujące własne interesy na arenie międzynarodowej - nie będzie łatwe. Ale mamy niesamowity okres historii gdy zarówno Rosja, jak i niedługo Niemcy, będą mocno osłabione, niezdolne kontrolować sytuację w Polsce. Oby PIS był w stanie i potrafił tę historyczną szansę wykorzystać.

 •  

  pokaż komentarz

  Odwracają uwagę od tego co dzieje się u nich.
  Typowy numer.
  Kto będzie bronił obywateli niemiec skoro oni tak bardzo przejmują się porządkiem u nas?

 •  
  n.........e

  -1

  pokaż komentarz

  Już się sk$#@ysyny nawet nie kryją, że naciskają na Polskę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodany przez:

avatar BiednyPiesek dołączył
8 wykopali 5 zakopali <1 tys. wyświetleń