•  

  pokaż komentarz

  brawo dla pana Piotra :) koleżance spalił się pół domu, a ponieważ firma ubezpieczeniowa dała 8 tys. za straty sięgające 140 tys. to stanęliśmy przed firmą ubezpieczeniową i rozdawaliśmy ulotki z dokładnie opisaną sprawą tak jak to zrobił pan Piotr ;D po 3 dniach ulegli i przyznali 120 tys :) fakt że nasyłali na nas policję itp. ale tym nic nie mogli zrobić :)

 •  

  pokaż komentarz

  I jeszcze dodam, że ustawowo wszystkie sprawy cywilne wytaczane firmom ubezpieczeniowym powinny być publikowane w jakimś urzędowym dzienniku. Tak, aby państwo piętnowało cwaniakowate ubezpieczalnie.

  •  

   pokaż komentarz

   w pełni się z Tobą zgadzam. Wielkie korporacje w Polsce mają się stanowczo za dobrze. Dochodzi do nadużyć i matactw na nieświadomych klientach. Tego typu zagrywki jakie wykonuje UNIQA to szczyt s#@$%. Za coś takiego w cywilizowanym kraju tego typu firma dostałaby taką karę, że odechciałoby się jej więcej kręcić. A już szczytem wszystkiego dla mnie są ich call center. Petent zostanie zmęczony biurokracją. Firma za nic nie odpowiada. Konsultanci mogą nam nawciskać co chcą i naobiecywać złote góry, abyśmy tylko kupili ich produkt, a potem wielkie g###. Taśma z nagraniem naszej rozmowy się zgubi, a my nie możemy nagrywać bez zgody drugiej strony. Chcesz się sądzić? No to czeka Ciebie wieloletnia przeprawa. Rzeczpospolita korporacyjna s.a.

 •  

  pokaż komentarz

  Powiem krótko: skandal. Jest to celowe działanie firmy ubezpieczeniowej - zaniżać wysokość odszkodowania, licząc że tylko ułamek klientów zdecyduje się na sądową batalię.

  •  

   pokaż komentarz

   To jest proceder stosowany od lat, sam mieszkam w domu który wart jest grubo ponad kwotę na która jest ubezpieczony (drugie tyle).
   Ale tak sie robi bo składki rosną jeszcze lepiej...

  •  

   pokaż komentarz

   Podobnie dziala PZU gdy chce sie wyplacic pieniadze z "ksiazeczki" (tej dla dziecka na ktora wplaca sie przez 20 lat), strasznie zanizaja kwote. Na szczescie Sad zazwyczaj podejmuje decyzje na korzysc poszkodowanego, lecz nie wszyscy ida z tym do Sadu(czasami nie wiedza ze sa oszukiwani).

 •  

  pokaż komentarz

  Znam z życia sytuację, w której wyżej wymieniona firma nie chciała wypłacić odszkodowania za zniszczone auto w wyniku wypadku z pijanym kierowcą wyjeżdżającym z podporządkowanej drogi. Wcześniej te TU inaczej się nazywało ale UNIQA je w międzyczasie wykupiła(starej nazwy nie pamiętam). Sprawa trwała +-8 lat. UNIQA przegrała.
  Pozdrawiam. Nie można się poddawać.

 •  

  pokaż komentarz

  To za 2 miesiące kończę u nich ubezpieczenie biura i magazynu. Jak mają mi tak płacić za sprzęt w razie W, to mogą mi skoczyć. Wie ktoś który ubezpieczyciel nie ma aż takich wpadek?

  •  

   pokaż komentarz

   NA początek proponuję poszukać wśród takich, które nie mają czasownika 'unikać' w nazwie... ;-)

  •  

   pokaż komentarz

   polecam link4 z ich wspaniałymi promocjami.
   Kupiłem jakiś przewodnik turystyczny, z przewodnikiem była ulotka, że ubezpieczenie gratis. Oczywiście to nie ze względu na ulotkę go kupiłem, ale myślę: dają, to biorę.
   Dupa, kilka razy dzwoniłem, za każdym razem konsultant wyglądał na zaskoczonego, mówił, że oddzwoni. Za czwartym razem dowiedziałem się, że jest już za późno.