•  

  pokaż komentarz

  i znowu komus odebrano komputer - narzedzie pracy

 •  

  pokaż komentarz

  pamiętam taki okres, że za każdym razem jak odświeżałem naszą-klasę to było to samo zdjęcie a w opisie link do jakiejś aukcji

 •  

  pokaż komentarz

  Ciekawy kraj za pobicie to dwa lata w zawieszeniu a za założenie fałszywego konta na waszej klasie 5 lat...

 •  

  pokaż komentarz

  Na swojej działalności uzyskali kilka tysięcy złotych, natomiast portal oszacował swoje straty na nawet milion złotych.

  Jak milion stracili? na czym? na 90 kontach? nie rozumiem tej straty..

  Podczas przeszukania mieszkań podejrzanych zabezpieczono twarde dyski komputerów oraz ok. 140 płyt zawierających nielegalne oprogramowanie. Zostaną one poddane analizie w laboratorium kryminalistycznym w Łodzi.

  Oczywiscie, zawsze jak policja wpada do domu to przeszukuje kompy... Nie wazne czy paliles trawke, czy szedles pijany, czy zaklocales porzadek, zawsze znajda nielegalne pliki na twoim komputerze... paranoja...

  •  

   pokaż komentarz

   Widocznie wyliczyli sobie ile wygenerowały ruchu te fikcyjne konta, dodali czas pracowników potrzebny na usunięcie tych kont, oraz ewentualne zyski z reklam, czy eurogąbek, gdyby to byli zarejestrowani normalni użytkownicy (nie fikcyjni), ale to jakieś kosmiczne koszta i tak, transfer wygenerowany przez te fikcyjne konta musiałby być liczony chyba w setkach tysięcy terabajtów ;)

  •  

   pokaż komentarz

   Pomyślcie tylko, naszą-klasę odwiedza miesięcznie 8 mln użytkowników. Gdyby ci przestępcy wykupili płatne konta, to przynajmniej milion z tych 8 mln użytkowników zauważyłoby skuteczność tej funkcji i sami by dokonali zakupu płatnych kont.

  •  

   pokaż komentarz

   A ja sie zastanawiam jak bardzo trzeba miec nap$##%$%one we łbie żeby mieć 100+ płyt z pirackim softem w domu 0_0 ja mam tylko 1 piracki program (słownie: jeden) i jest to photoshop bo używam go kompletnie niezarobkowo a gimp ssie. No i nie trzymam wypalonych instalek na dvd bo szkoda mi miejsca.

  •  

   pokaż komentarz

   Bo ludzie jak chomiki gromadzą na zapas - bo może jeszcze będę potrzebował. Ja z nielegali to mam na kompie tylko jedną grę - jak ją przejdę to odinstaluję i ściągnę kolejną. Filmy i seriale oglądam online, a muzykę mam od Last.fm. Płacę 3$ miesięcznie za odsłuchanie 2-3 k utworów. Największy dysk jaki miałem w kompie to 40 Gb i naprawdę nie miałbym pomysłu jak go zapełnić, gdyby nie to, że system puchnie sam z siebie.

  •  

   pokaż komentarz

   te miliony to pewnie potencjalny zarobek, który miała by nk, gdyby faceci kupili u nich wykupili reklamę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jin

   Gdybyś czasem grał w "nowoczesne" gry to byś docenił zalety dużego dysku.
   Mały przykład- Strangehold kupiony na ostatniej biedronkowej wyprzedaży. Na pudełku pisało ,że zajmuje 15 gb. lecz do instalacji potrzebowało dwa razy więcej. Sam mam dysk 80 gb więc miałem problem ze znalezieniem wolnego miejsca (jak się trzyma na dysku filmy bezpośrednio zrippowane z kamery dv, bez kompresji to tak się ma).

  •  

   pokaż komentarz

   Nie gram w nowoczesne gry bo nie przeszedłem jeszcze wszystkich starych. Właśnie skończyłem Age of Empires 3.

  •  

   pokaż komentarz

   Jin, a przeszedłeś już wszystkie gry wydane do '05 że zabierasz się za Age 3? co za nolife...

  •  

   pokaż komentarz

   Nie zabieram się, tylko skończyłem ;] I nie taki taki nolife - nie wszystkie gry tylko dobre tytuły. A ostatnio w domu więcej siedzę żeby kasy na głupoty nie wydawać. I co, mam oglądać seriale TVP?

  •  

   pokaż komentarz

   Ja, mam np. duzo gier z lat 1995-2000, ktore teraz sa darmowe albo na na jakiejs licencji :) Ale kiedys mialem dysk 20Gb wiec wypalalo sie CD :)