Przeglądasz archiwalną wersję znaleziska.

Do wszystkich narciarzy w Białce Tatrzańskiej!

@K....u pensjonat.bania.pl #polska #narty #bialka #tatrzanska #kradziez #policja #gory #podhale

Restauracja Bania - Policja radzi omijać to miejsce!! Skradziono mi tam portfel, po czym zgłosiłem się na KPP w Zakopanem, gdzie usłyszałem od funkcjonariusza, że mam szczęście, iż nie straciłem nart, bo nie ma na całym Podhalu drugiego takiego miejsca, co do którego jest tyle zgłoszeń odnośnie kradzieży kieszonkowych oraz sprzętu narciarskiego!!!

 •  

  pokaż komentarz

  Gość mówi prawdę, narty rzeczywiście zniknęły, zresztą nie tylko. Pracuę w tym "pensjonacie" od kilku lat i nie jedno widziałem.

 •  

  pokaż komentarz

  antyreklama konkurencji?
  Może przedstawisz jakieś jasne dowody sprawy...

 •  

  pokaż komentarz

  Znad morza takich wykopalisk nie ma, z Bedkidów, z reszty polskich gór też nie.
  A z Tatr i Podhala po raz kolejny taki wykop się pojawia. Albo to jest wyjątkowo niespokojna okolica, albo górale wynaleźli nową metodę walki z konkurencją.

 •  

  pokaż komentarz

  Ja pierd***. Wszędzie teorie spiskowe? Ostatnio przyszło mi orzeczenie z Komendy z Białki Tatrzańskiej i Zakopanego, że sprawa została umorzona. Funkcjonariusz wydziału kryminalnego wspominał o ponad 200 przypadkach tego typu. Poza dokumentami straciłem ok. 50zł w tym 40zł to cena samego portfela Tego typu rzeczy są jednak bardzo bulwersujące, bo co ma powiedzieć ktoś, kto miał ze sobą 500zł na paliwo i karnety dla rodziny? Ja tam byłem pierwszy raz i ostatni, a posądzanie mnie o nieuczciwą walkę z konkurencją to już j$!*** pomówienie! Nie cierpię jak mnie ktoś o nieuczciwość posądza w tym poronionym kraju!