•  

  pokaż komentarz

  Śmiech na sali.

  grupa nazywająca sama siebie patriotyczno prawicową
  poważna inicjatywa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  Zjeby nigdy nie zrozumieją, że robią tylko rozgłos innym debilom.

  •  

   pokaż komentarz

   @bialawitz: jesteśmy patriotami i chcemy wolności, dlatego dążymy do delegalizacji tych ugrupowań których nie lubimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @kropek00: KOD to sekta, ci ludzie są nawiedzeni, szkodliwi i szerzą podziały i nienawiść. Inicjatywie z UK chodzi "o uznanie KOD za grupę antyspołeczną, ekstremistyczną, zagrażającą bezpieczeństwu publicznego, nawołującą do przemocy politycznej". Patrząc na ich komentarze odnośnie PAD, patrząc na Wałęsę który mówi że chętnie stanie na czele "jednej ze stron" w wojnie domowej, patrząc na ich hasła podczas protestów "Duda na Wawel", patrząc na to, że KOD podważa pozycję i mandat polskich władz państwowych, to spokojnie, już niedługo, KOD przestanie się kwalifikować jako sekta, a zacznie spełniać kryteria organizacji terrorystycznej.

   PiS jest jaki jest, też nie chcę by rządzili, ale KOD szkodzi nie tyle PiSowi, ale Polsce czyli nam wszystkim. Kraj podzielony to zawsze kraj słaby, więc pojawia się uzasadnione pytanie, na rzecz kogo działa KOD?

  •  

   pokaż komentarz

   @bialawitz: ojtam ojtam, oni pasja jako źródło polscott24, to musi być rzetelna informacja #pdk :)

  •  

   pokaż komentarz

   @MattJedi: przecież ten cały KOD to zgraja emerytów do tego karykatura i tak zj#%?nych zachodnich liberałów. Na te marsze i wielkie protesty przychodzi po 50 osób przy dobrych wiatrach (poza pierwszymi spotkaniami, gdzie faktycznie trochę się ich zeszło). Jakby nikt nie organizował "kontrmanifestacji" czy innych cyrków to na zachodzie nikt by się nimi nawet nie interesował.

  •  

   pokaż komentarz

   @bialawitz: Dziadowie dziadami, ale zwołają lewackie bojówki z niemiec i innych krajów, to już zaczną syf robić. Policja zainterweniuje, KOD zacznie krzyczeć że "łamie się prawa człowieka" i zawoła wtedy "bratnią pomoc" dla ratowania demokracji. Oczywiście ja tutaj wyciągam najczarniejszy scenariusz, po prostu dziwi mnie że ten KOD już dawno nie upadł, a i mają siłę oddziaływania na Polskę, bo wspiera ich lewactwo z UE - oczywiście dla swoich celów politycznych, niekoniecznie zgodnych z interesem naszego kraju.

  •  

   pokaż komentarz

   @MattJedi: Dokładnie, I niech KODziarze zrozumieją że po takim Majdanie w Polsce bogate elity spod ciemnej gwiazdy by wszystko sobie zawłaszczyły a normalnym ludziom wypłacanie rent i emerytur zostanie wstrzymane jak na Ukrainie. KODziarze siedzą sobie wygodnie w Polsce na UBeckich emeryturach więc niech sobie wyobrażą co będzie jak zrobią rozpierdak w Polsce i nic w zamian nie dostaną a wręcz staracą renty i emerytury. Nie sądze że chcieli by jechać w tym wieku na zmywak na zachód.

  •  

   pokaż komentarz

   Patrząc na ich komentarze odnośnie PAD
   @MattJedi:
   Człowieku, ale co ty widzisz złego w takich komentarzach, i czy uważasz że to powód do delegalizacji:
   Co jest w tym złego:

   "0:26 slychac strzaly... a nie. to Duda sie posral na miekko"

   " tak blisko.... wielka szkoda"

   "to było ostrzeżenie, jesienią już wylecicie ale z pokładu"

   " Jeśli Pan Bóg chce kogoś ukarać, to dotyka go gołą reką... TJest takie powiedzenie i chyba słuszne."

   "Pewnie wszyscy byli pijani"

   "na pewno nie było tam żadnej brzozy ?"

   "Szkoda ze brzozy nie było po środku !"

   " I pomarzyć co by było gdyby......"

   "Szkoda...może następnym razem jego jaśniemurzyńskość spotka się z ziemią a może i nawet z brzozą lub palmą kokosową."

   "Tym razem mi się nie udało. Poprawię na kursie i na ścieżce i zbożne dzieło się uda. Pierwsze koty za płoty."

   "jaki prezydent tak awaria"

   " I co, gacie już wyschły? ............ Nie słyszałem jeszcze o takim, coby mu szczęście dopisywało wiecznie. I ty wyjątkiem nie będziesz."

   Uważasz, że takie teksty to podstawa do delagalizacji ruchu lub parti, jeśli mówią to zwykli człownkowie czy sympatycy? Dobrze się czujesz?
   Normalne niezależne media, by przemilczały takie komentarze, a u nas robi sie aferę na cały kraj!

  •  

   pokaż komentarz

   @27er: Same teksty nie, one tylko pokazują jacy ludzie uczestniczą w tym cyrku.

   O czymś inny mówię, bo kontekst jest szerszy. Chciałbym by ABW prześwietliła sobie ten cały KOD (konkretnie liderów, nie zwykłych ludzi) w kontekście powiązań politycznych, szczególnie zagranicznych, by sprawdzili czy nie jest finansowany kanałami nieoficjalnymi i takie rzeczy.

   Ten cały "ruch" jest tak sztuczny, że to aż w oczy boli, więc na miejscu jest pytanie, o co w tym naprawdę chodzi.

  •  

   pokaż komentarz

   Same teksty nie, one tylko pokazują jacy ludzie uczestniczą w tym cyrku.
   @MattJedi:
   Źródła tekstów i komentarzy (2 nazwiska zmienione, bo nie o to się rozchodzi):
   https://www.facebook.com/NiezaleznaPL/posts/815343215187147?fref=nf&pnref=story
   http://niezalezna.pl/67683-awaria-rzadowego-samolotu-na-pokladzie-embraera-byli-min-sikorski-i-wenderlich?page=1

   Ten cały "ruch" jest tak sztuczny, że to aż w oczy boli,
   @MattJedi:
   Każdy ruch jest sztuczny. Myślisz że Marsz Niepodległości to zbieranina przypadkowych osób? Te struktury kształtowały się ponad 15 lat.

   Chciałbym by ABW prześwietliła sobie ten cały KOD
   @MattJedi:
   O ile góra inicjuje, to nie ma szans, by 50-100 tys osób w całej Polsce wyszło tylko dlatego, że ktoś im kazał. Wyszli bo chcieli. Wyszli, bo nie każdy musi myśleć tak samo. Próba delegalizacji inaczej myślacych, nawet o mega skrajnych postawach, kończy się tak jak teraz w Niemczech, że jedyny ruch oporu przeciw zalewowi islamu, będzie delegalizowany.
   Próba kontrolowania, delegalizowania itd. to prosta droga do totalizatzmu i przyzyczajania siebie, że to dobre, że można komuś zamknąc usta. Po prostu przyjmijcie do widomości, że nie każdy musi myślec tak ja wy, po prostu.

  •  

   pokaż komentarz

   @27er: A gdzie ja niby mówię że trzeba delegalizować? Nie wciskaj mi na usta słów których nie powiedziałem, żeby swoją tezę przepchnąć.

   Mówię że KOD jest bardzo podejrzany. I że powinno być to sprawdzone. Sprawdzone, nie oznacza aresztowań, a już tym bardziej aresztowań za poglądy, czy też delegalizację "bo tak", ale przejrzenie czy wszystko odbywa się rzeczywiście z inicjatywy "ludu", czy też ktoś tutaj macza palce - i jeśli tak, to żeby to uciąć. W kraju cywilizowanym aresztuje się przestępców, osadza się skazanych przed sądem, rozwiązuje się organizacje przestępcze, a nie kara się tych których się nie lubi, stąd też bez sprawdzania nie wolno nic takiego robić. I sprawdzić to trzeba, bo sprawa jest co najmniej podejrzana, a każdy poważny kraj powinien wiedzieć co się dzieje na terenie jego kraju.

   Sam fakt że muszę tłumaczyć takie podstawy jest smutny i jednocześnie wskazuje, że wpisujesz się retorykę krytyki PiS ze względu na jakiś rzekomy totalitaryzm. Tak jak Soros, który osobiście nazwał rząd PiS "reżimem". Zgadzam się w tym, że PiS nie jest dobrym wyborem dla Polski, ale ramię w ramię z KODowcami nie stanę nigdy, bo są dla mnie zbyt szemrani, a stawiane tezy są tak ogólnikowe i bzdurne, że z miejsca budzą ogromną podejrzliwość. Już pomijam że tezy te są godne moherowych beretów. Krytykować (tutaj PiS) też trzeba umieć. Ja tam widzę jedynie KWIK oderwania od koryta i tylko zastanawiam się, kogo to poproszą o przysłowiową (lub nie) zewnętrzną interwencję, tak jak za czasów walk o tron królewski, brat brata z tronu zwalał przy wsparciu sił kraju ościennego. I co ten ktoś będzie chciał w zamian.

  •  

   pokaż komentarz

   @MattJedi:
   wątek jest o delegalizacji. Nie mam też żadnej tezy, bo nie popieram żadnej partii. Co do totalitaryzmu, to jest to uzasadnione, gdyż każda władza tak "delikatnie" zaczyna od niewygodnych ruchów i partii. Jeśli coś robią niekegalnie, zgłoś na policję, spoko. Ale jak zaczyna to robić władza która po pod sobą policję i prokuraturę a także sądy, to może zrobić wszystko, zwłaszcza gdy pierwszy raz w historii ma 100% władzy bez koalicji.
   Daruj też dobie teksty o kwiczeniu, bo to mega naiwność, widać że nie znasz przeciętnego polityka. To identyczni ludzie, nastąpiło przejęcie koryta i stanowisk najdzybsze i największe w historii. Tego kwiku nie słyszysz? Zejdź na ziemię

  •  

   pokaż komentarz

   @27er:

   Jeśli coś robią niekegalnie, zgłoś na policję, spoko.
   XD
   To w drugą stronę: jeśli PiS robi coś nielegalnie, zgłoś na policję, spoko. Albo niech KODowcy zgłoszą na policję. xD

   No solidny argument. xD

   Co do koalicji, to PO-PSL to były swoje chłopaki + własny prezydent, więc było tak samo i to przez 5 lat, od 2010 roku. Z PSL to nawet PO się śmieje że są jak chorągiewka i bezkonfliktowi dla "szefa", byle stołek był. Jeśli powiesz że nie, to również mogę powiedzieć że obecnie też jest rząd koalicyjny, wszak Kaczor + Ziobro + Gowin. Tak że jeśli chcesz patrzeć obiektywnie, to jednak bierz wszystko pod uwagę, a nie wybrane fragmenty.

   Nie wiem gdzie niby jest coś innego w rządzie PiS, czego nie robiłyby wcześniej inne rządy. Obecny rząd jest równie c$$%!wy jak ten poprzedni, więc to nagłe KODowe oburzenie jest nieracjonalne z perspektywy obywatela, bo inaczej to takie manifestacje powinny odbywać się też wcześniej. Zresztą to że tych KODowców jest tak mało, pokazuje że mam rację, bo mało kto wychodzi błaznować.

   Co do KWIKa, to pamiętam wystąpienie jakiegoś synka, który się pluł do mikrofonu na scenie w KODzie, że "jego mama już nie będzie pracować w telewizji" (czy jakimś urzędzie, nie pamiętam). Oklaski zebrał. Zresztą, co ja będę tłumaczył. To jest KWIK, a jeśli nie chcesz tego czytać, to nie rozmawiaj ze mną. Nie zmuszam Cię przecież.

   Faktem jest rzecz jasna, że PiS odrywa od koryta stare świnki, a wrzuca własne i to mnie mega wk%##ia (znaczy nie odrywanie starych, bo to jest ok, ale wrzucanie swoich). Ale ja wiedziałem że tak będzie, oni się jakoś specjalnie nie różnią od innych przy korycie, więc wcale mnie to nie dziwi. Ale wk%##ia, bo znowu jest to samo.

   Rozwiązaniem jest zlikwidowanie koryta, czyli bardzo drastyczne odchudzenie aparatu państwowego, ale to nie zdarzy się nigdy dopóki dopóty do władzy nie dojdzie Korwin, Braun, czy Kukiz. Bynajmniej nie godzę się na wrzucanie swoich na stanowiska, ale ani PiS, ani PO, ani jej bękart nowośmieszna, ani zadeklarowana lewica jak Zlew, czy Razem, ani PSL (hehe) nie są skłonni do odchudzania państwa, drastycznego zmniejszenia wydatków z budżetu, zmniejszenia podatków, wprowadzeniu ustawy podobnej do ustawy Wilczka, wprowadzeniu zasady zrównoważonego budżetu, (itd.) czyli nie są skłonni to naprawy sytuacji gospodarczej kraju, bo przecież koryto musi być.

  •  

   pokaż komentarz

   XD To w drugą stronę: jeśli PiS robi coś nielegalnie, zgłoś na policję
   @MattJedi:
   ??? Dobrze się czujesz? Przecież to ty wyjeżdżasz, że KOD jest podejrzany.

   No solidny argument. xD
   @MattJedi:
   To był argument jak najbardziej, na twoje podejrzenia. Jeżeli ich przeświatlac, to z powództwa, a nie przez partię rządzącą. Natomiast uważasz, że ty podałeś arguewmnt .... na co? Nie interesuje mnie rozmowa na poziomie 11-latka i prymitywne odbijanie piłeczki. Ile masz lat?

   Prześwietlac PIS? Po pierwsze nie neguję ich wyboru. Ale nawet jeśli już się w to zabawić, to znasz definicę totalitaryzmu?
   Totalitaryzm – system rządów (reżim polityczny), w którym państwo posiada całkowitą kontrolę nad społeczeństwem i aparatem państwa.
   Tego nie da się w sądzie wygrać.
   Zanim coś napiszesz, zastanów się 54646435132 x.

   Co do koalicji, to PO-PSL to były swoje chłopaki
   @MattJedi:
   Nie do końca, każda partia ma swoje interesy. A to, że nasepuje zmiana koryta to fakt. Ja to zauważam. Natomiast ty nie, bo jeżeli mówisz o kwiku, to powinieneś tez słyszeń KWIK RADOŚCI, że się dopchali do koryta. Dlaczego tego nie podnosisz?

   Nie wiem gdzie niby jest coś innego w rządzie PiS, czego nie robiłyby wcześniej inne rządy.
   @MattJedi:
   Miała być dobra zmiana i odnowa "moralna"? A mamy najszybsze przejęcie urzedów i stanowisk, w tym są """"lepsi"""" od innych. Klekajcie narody, po prostu po nogach całowac. Zamiast zamknąć koryto.

   To jest KWIK, a jeśli nie chcesz tego czytać
   @MattJedi:
   Znowu rozmawiasz sam ze sobą i widzisz tylko 1 stronę, typowa obłuda i owczy pęd. Widze obie strony, czyli jedno gówno, zasepuje drugie gówno, tyler że szybciej.
   Nie bronię ani jednych a ni drugich, ty za to widac jestes dumny z przejęcia koryta, bo nie wiem, po cholere tego bronisz?

   drastycznego zmniejszenia wydatków z budżetu, zmniejszenia podatków, wprowadzeniu ustawy podobnej do ustawy Wilczka, wprowadzeniu zasady zrównoważonego budżetu
   @MattJedi:
   No to żeś sobie wybrał partię do wspierania, która wprowadza system MAX zadłużania kraju na dziesiecolecia. To co było bolączką polskiego systemu podstkwoego, to tzw. sztywne wydatki, przez co niby cięzko obniżać podatki. No to kuźwa 500+ zajebiscie poprawiło ten stan, no po prostu zajebiście.
   Za ludzi pieniądze, zapewniają sobie 40% w nasenych wyborach, by zachowac KORTYO na 10-15 lat, chyba, że wczesniej Polska padnie.
   Już ludzie ugadują się by zarabiac cześć kasy na czarno, co wiesza patologia będzie rezygnowac z pracy i zaczyna się powielanie najwięszych błędów krajów zachodu. My na początek "skromnie" po 500, ale za 20 lat będa zasiłki jak w UE teraz. Chyba że szybciej padniemy. Bo UE wprowadzała to, jak się wzbogaciła. My dziś wprowadzamy, by trwało koryto, wspierane przez patologię.

  •  

   pokaż komentarz

   @27er:

   ??? Dobrze się czujesz? Przecież to ty wyjeżdżasz, że KOD jest podejrzany.
   A Ty twierdzisz że PiS tworzy totalitarne państwo. Zgłoś to. xD Nie zgłosisz? A bo to nie działa w ten sposób, prawda? Tak samo z KODem - powiedziałem przecież że to służby powinny to sprawdzić, bo od tego są, by wiedzieć co się w kraju wyczynia (i służby powinny sprawdzać to przy domniemaniu niewinności rzecz jasna). Ja jestem szarym nikim, tak jak Ty. Możemy tylko wyrażać oburzenie w necie, czy w gronie znajomych.

   A to, że nasepuje zmiana koryta to fakt. Ja to zauważam. Natomiast ty nie, bo jeżeli mówisz o kwiku, to powinieneś tez słyszeń KWIK RADOŚCI, że się dopchali do koryta. Dlaczego tego nie podnosisz?
   Przecież powiedziałem o tym w moim komentarzu, poświęciłem na to całe dwa akapity. Może byś tak zaczął czytać odpowiedzi rozmówcy? Np. napisałem to: "Faktem jest rzecz jasna, że PiS odrywa od koryta stare świnki, a wrzuca własne i to mnie mega wkurwia".

   Miała być dobra zmiana i odnowa "moralna"? A mamy najszybsze przejęcie urzedów i stanowisk, w tym są """"lepsi"""" od innych. Klekajcie narody, po prostu po nogach całowac. Zamiast zamknąć koryto.
   Czyli jest tak jak było. Czyli c#@#%wo. Mówiłem przecież to samo w komentarzu który tak cytujesz, że "ja wiedziałem że tak będzie, oni się jakoś specjalnie nie różnią od innych przy korycie, więc wcale mnie to nie dziwi. Ale wk#!@ia, bo znowu jest to samo". Znowu pokazujesz że nie czytasz wypowiedzi rozmówcy.

   Znowu rozmawiasz sam ze sobą i widzisz tylko 1 stronę, typowa obłuda i owczy pęd.
   xD
   Aha.

   Widze obie strony, czyli jedno gówno, zasepuje drugie gówno, tyler że szybciej. Nie bronię ani jednych a ni drugich, ty za to widac jestes dumny z przejęcia koryta, bo nie wiem, po cholere tego bronisz?
   xD
   Człowiek. Czytaj ze zrozumieniem. Wrzucę jeszcze raz to co napisałem w komentarzu, do którego ponoć się odnosisz, bo widzę że przeoczyłeś masę tekstu:
   "Faktem jest rzecz jasna, że PiS odrywa od koryta stare świnki, a wrzuca własne i to mnie mega wk#!@ia (znaczy nie odrywanie starych, bo to jest ok, ale wrzucanie swoich). Ale ja wiedziałem że tak będzie, oni się jakoś specjalnie nie różnią od innych przy korycie, więc wcale mnie to nie dziwi. Ale wk#!@ia, bo znowu jest to samo.

   Rozwiązaniem jest zlikwidowanie koryta, czyli bardzo drastyczne odchudzenie aparatu państwowego, ale to nie zdarzy się nigdy dopóki dopóty do władzy nie dojdzie Korwin, Braun, czy Kukiz. Bynajmniej nie godzę się na wrzucanie swoich na stanowiska, ale ani PiS, ani PO, ani jej bękart nowośmieszna, ani zadeklarowana lewica jak Zlew, czy Razem, ani PSL (hehe) nie są skłonni do odchudzania państwa, drastycznego zmniejszenia wydatków z budżetu, zmniejszenia podatków, wprowadzeniu ustawy podobnej do ustawy Wilczka, wprowadzeniu zasady zrównoważonego budżetu, (itd.) czyli nie są skłonni to naprawy sytuacji gospodarczej kraju, bo przecież koryto musi być."

   No to żeś sobie wybrał partię do wspierania
   Ja popieram Brauna, Korwina, Kukiza.

   .
   PiS to gówno. PiS działa taka samo c#@#%wo jak poprzednie rządy. Czyli bardzo c#@#%wo. A 500+ to jeszcze większa c#@#%wizna. Ile razy mam Ci to jeszcze powtórzyć? Znudzony się już czuję powtarzaniem tego w kółko: czytaj w ogóle co piszę, a nie odnoś do wybranych fragmentów.

   Nie interesuje mnie rozmowa na poziomie 11-latka i prymitywne odbijanie piłeczki. Ile masz lat?

   Zanim coś napiszesz, zastanów się 54646435132 x.
   Kiedyś wrzuciłem Cię na czarnolistę, bo zwyzywałeś mnie od debili. Twoja retoryka jest dalej taka sama.

   .
   Na przyszłość, i ponownie: czytaj co rozmówcy piszą, bo męczysz takimi komentarzami. Odpisałem Ci tylko dlatego, że było to miejscami zabawne i się pośmiałem. Życzę też mniej negatywnych emocji, to tylko wykop.

  •  

   pokaż komentarz

   A Ty twierdzisz że PiS tworzy totalitarne państwo. Zgłoś to. xD Nie zgłosisz
   @MattJedi:
   Potrafisz czytać? Kolejny agent z wtórnym analfabetyzmem.
   Więc jak do dziecka, nie pisałem, że PIS = totalizaryzm, tylko że gdyby przy pełni władzy jaką ma, zaczął zabierac się za grupy niewygodne, to by do tego dązyło. Nie kłam, nie manipuluj.

   Po drugie, napisałem tak proasto jak się da, że zgłaszanie w systemie totalitarnym (zakładając dla przykładu), donos na system totalitatnym zakrawa o debilizm (szczyt nieefektywności + narobienie sobie problemu, to już lepiej wyjsc na ulicę). Ja rozumiem, że nie czujesz dlaczego, ale to twój problem.

   Tak samo z KODem - powiedziałem przecież że to służby powinny to sprawdzić, bo od tego są,
   @MattJedi:
   służby państwoe mają same z siebie prześwitlać niewygodne ruchy? Hymmm, spoko, masz już zryty beret, nie wiem czy jest sen dłużej dyskutowac, więc pozdrawiam niewolniku.

  •  

   pokaż komentarz

   @27er:

   Potrafisz czytać? Kolejny agent z wtórnym analfabetyzmem.
   Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?

   No, próbuj obrażać mnie dalej. Mam to tak bardzo w dupie że nie masz pojęcia jak bardzo.

   Ciekawe że akurat z ostatnim Twoim komentarzem (z jego treścią, bo forma jest zjebana) się w większości zgadzam. Pomijając prześwietlanie (i nie niewygodnych - nie manipuluj - tylko szemranych).

  •  

   pokaż komentarz

   @bialawitz: Rozumiem, ze mówisz o KODzie? Czemu walczą w demokratycznym kraju z demokratycznie wybranym rządem? Niech jadą walczyc do Turcji albo Korei Północnej. Jakoś nie widziałem anie nie słyszałem,żeby się tam wybierali.

  •  

   pokaż komentarz

   @bij-dziada: serio chciało ci się odkopywać temat sprzed pół roku i jeszcze czytać komentarze?

  •  

   pokaż komentarz

   @bialawitz: Tak, akurat przeglądałem zaległe posty.

 •  

  pokaż komentarz

  jako Polak mieszkający w UK odcinam się od tego całego cyrku w wykonaniu obu upośledzonych umysłowo stron

 •  
  s...........2

  +36

  pokaż komentarz

  nawet śmieszkowe

 •  

  pokaż komentarz

  Zdelegalizować Kodeinę! Czyżby kolejni "patrioci" w stylu chociażby tej skretyniałej bandy debili ?( ͡º ͜ʖ͡º)

 •  

  pokaż komentarz

  Ja pienicze, ale amba na wykopie. Takiego festiwalu hipokryzji jeszcze nigdy w życiu nie widziałem. Naprawdę czy ta społeczność umie jeszcze samodzielnie myśleć, czy jedyną grupą, która dyktuje jedyny słuszny pogląd to #4konserwy, a reszta ma isć do lamusa?

Dodany przez:

avatar N........a dołączyła
749 wykopali 65 zakopali 3.5 tys. wyświetleń
Advertisement