•  

  pokaż komentarz

  "Chłop miał 200 kur i ani jednego koguta. Poszedł do sąsiada, kupił tak ze trzy na początek. A sąsiad na to:
  - Ale po co trzy? Słuchaj stary - ja ci sprzedam Miecia. Miecio to jest taki kogut, ze ci te wszystkie 200 kur spoko obsłuży. OK, po trzeciej wódce dobili targu, chłop wrócił z Mieciem do gospodarstwa, wypuścił go z klatki i mówi:
  - Słuchaj Mieciu - to jest teraz twoje gospodarstwo, 200 kur na ciebie czeka, wyluzuj się, jesteś tu jedynym kogutem, nie ma co się spieszyć, tylko mi się nie zmarnuj - kupę kasy za Ciebie dałem.
  Ledwo skończył mówić, SRU! Mieciu wpadł do kurnika. Przeleciał wszystkie kury kilka razy, tylko pierze leciało. SRU! Poleciał do budynku obok gdzie były kaczki - to samo. Chłop krzyczy, próbuje go hamować. Ale gdzie tam! SRU! Poszedł Miecio za stadem gęsi i zniknął w oddali. Rano chłop wstaje, patrzy - leży Mieciu na podwórku, kompletna padlina. Nad nim krążą sepy. Podbiega i krzyczy:
  - A widzisz Mieciu, mówiłem Ci, daj spokój, tyle kasy w błoto... A Mieciu otwiera jedno oko i syczy przez zaciśnięty dziób:
  - Cissssi, sp...r...j, bo mi sepy płoszysz.."

  •  

   pokaż komentarz

   @KawaJimmiego: Bardziej pasuje ten o paleniu dowcipów.
   Pewna blondii postanowiła nauczyć się jakiegoś dowcipu na pamięć bo wszystkie paliła.
   Padło na dowcip o łapaniu strusi a szedł on tak:
   - Jak się łapie strusie w Australii?
   - Bierzemy łysego faceta. Zakopujemy w pisaku tak żeby wystawał tylko czubek głowy. Struś myśli że to jajo... siada żeby je wysiedzieć, wtedy facet hyc! Łapie strusia za nogi i gotowe!
   Blondi na imprezie mówi do koleżanek
   - Słuchajcie wiecie jak się łapie strusie w Australii?
   - No nie....
   - Bierzemy całkiem łysego faceta. Zakopujemy go w piachu tak żeby wystawały tylko jaja... przychodzi struś... zaraz ale czemu ten facet miał być łysy?!

 •  

  pokaż komentarz

  a gdzie czesc z lapaniem golebia na przynete?

 •  
  l......e

  +59

  pokaż komentarz

  Gdyby to 25 lat temu pokazali w telewizji, to pewnie pół osiedla by się zakopywało żeby łapać sokoły, a tak... ktoś wykopie, ktoś da plusa, a wszyscy i tak będa grać w gry i oglądać filmy o kotach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Trudnym momentem w wykonywaniu takiej pracy jest przyznanie się żonie kim naprawdę jesteś