•  

  pokaż komentarz

  Ciekawe czy gdyby załozyć grupę czy profil "żydzi do gazu", "geje na mozambik" itp. to tez by to olali...

 •  

  pokaż komentarz

  Zacytuję komentarz z nk, bo późno i nie chce mi się samemu pisać:
  "nie stoję po żadnej ze stron, ale obiektywnie rzecz biorąc - drodzy motocykliści - przeczytajcie komentarze swoich "znajomych po fachu". Wulgarne, infantylne, obelżywe, zarozumiałe. Grożenie nożami, rzucanie "k!%#ami", "h$# ci w dupę cwelu". To tylko ostatnie 2 strony - z 57 jak na razie. I jak tu domagać się dobrego wizerunku motocyklistów w społeczeństwie."

  •  

   pokaż komentarz

   Trolli jest mało ale to oni piszą najwięcej komentarzy i przez to rzucają się w oczy.

  •  

   pokaż komentarz

   Ja tylko przytoczę stare powiedzonko:
   "Agresja rodzi agresję."

  •  

   pokaż komentarz

   Co nie znaczy, że nagle wolno kogoś zabić (no, ku*wa, naprawdę tak trudno sobie wyobrazić, że rąbnięcie drzwiami motocykla to niemal pewna śmierć motocyklisty?!), nawet jeśli wyprzedzi na tej podwójnej ciągłej przy 150 km/h.

  •  

   pokaż komentarz

   @up
   Szybko im przejdzie, cześć prób takiego zabójstwa się po prostu nie uda, na światłach barana wytargam z samochodu choćbym miał wyj!!ać łokciem szybę, gnój próbował z zimna krwią zabić, przynajmniej nos mu złamie żeby mieć pewność, że więcej nie spróbuje.

  •  

   pokaż komentarz

   Bo motocykliści są ledwie poziom wyżej od fanów JP, tępaki na ścigaczach za pieniądze taty, którzy jedyne co potrafią to przeklinać i grozić. Najgorsza patologia polskich miast.

   Co ciekawe, najłatwiej ich też strollować, wystaczy jeden prowokacyjny wpis.

  •  

   pokaż komentarz

   edgar77 bo każdy motocyklista jeździ na ścigaczu kupionym przez bogatego tatusia...
   A ilu bogatych tatusiów kupuje swoim synkom na 18stki sportowe samochody?;> Oni są niegroźni na drodze? Przecież auto waży tylko jakieś 1,5 tony i rozpędza się z łatwością do 150km/h.

  •  

   pokaż komentarz

   Prawda jest taka, że większość motocyklistów to młodzi frajerzy, którzy chcą pokazać światu, że należą do elity. Stąd to gazowanie na osiedlowych drogach, d#!$$e z pół rocznym prawkiem i 200 na liczniku. Jeżdżą na swoje zloty na których stają w kółeczku i upewniają się wzajemnie jacy są zaj$$iści.
   Nie jestem głupi i wiem do czego służą ścigacze. Wszędzie trafiają się leszcze, ale wśród użytkowników ścigaczy jest ich cała masa. Na jednego prawdziwego motocyklistę z doświadczeniem i olejem w głowie przypada 10 gnojków chcących za wszelką cenę powiększyć sobie penisa swoją lśniącą maszyną za pieniądze rodziców.
   Nie uważam, że profil z wykopu podsuwa dobre rady, ale taka jest niestety prawda. Każdy użytkownik drogi, nieważne czy z samochodu osobowego, czy z tira to potwierdzi.

   I żeby nie było, że to z zazdrości - ścigacze mnie w ogóle nie kręcą, marzę o harleyu ;)

  •  

   pokaż komentarz

   **Joles ** - niewielu jest takich którym tatuś kupił sportowy samochód. Za to wielu jest takich, których k$$!ica bierze na widok jakiejś 600'tki, która zdeklasowała na światłach jego wypasionego 20-letniego golfa kupionego za pieniądze zarobione w niemczech.

  •  

   pokaż komentarz

   Jeden woli 20 letniego golfa, inny 7 letnią yamahe... Cena ta sama.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie wiem gdzie spotkałeś kretyna, które denerwuje się, że na światłach wyprzedził go ŚCIGACZ...

  •  

   pokaż komentarz

   @Joles nie wiedzialem ze 13-14tys = 2tys :)

 •  

  pokaż komentarz

  A co się stanie jeśli na tej jakże ważnej rodzimej N-K pojawi się profil zachęcający do mordowania sprzedawców ogórków kiszonych? To jest zwykłe konto, ktoś dodał a procedura usuwania długa. Każdy idiota może to zrobić. Brak administracji prowadzi do chaosu portalu.

 •  

  pokaż komentarz

  Po Warszawie jezdzi ciekawy kolega na scigaczu. Ma w rekawiczkach kolce metalowe i jezeli ktos mu zajezdza czy otworzy drzwi specjalnie to dostaje pare dziur na masce i na drugi raz sie zastanowi zanim cos zrobi takiego.

 •  

  pokaż komentarz

  Beznadziejny opis znaleziska, brzmi jakby to administracja NK stworzyła oficjalny profil zachęcający do zajeżdżania drogi motocyklistom i nie chciała go usunąć. A to ktoś sobie go stworzył i nie złamał regulaminu, więc NK nie ma podstaw do usunięcia go. Wielkie halo..