•  

  pokaż komentarz

  Albo wolność słowa jest, albo jej nie ma. Widzę, że większość tu chce by nk cenzurowała takie profile, a jeszcze niedawno większość opowiadała się przeciwko blokowaniu "stron niedozwolonych" przez państwo, które również miały nawoływać do przestępstwa. Więc może się zdecydujecie czego chcecie. Aha i jeszcze tytuł wykopu jest strasznie prowokacyjny i niegodny z prawdą.

  •  

   pokaż komentarz

   Prawo zabraniające publicznego nawoływania do przemocy lub przestępstw jest starsze od internetu, nie mieszaj tego z cenzurą. Jest zasadnicza różnica między cenzurą, a zakazywaniem publikowania treści zachęcających do mordowania kogoś. IMHO można podać do sądu właściciela konta (popełnił przestępstwo) i serwis (zignorował powiadomienie o popełnieniu przestępstwa). Ciekaw jestem wyroku sądu. IMHO to nie cenzura powinna tu działać, tylko prawo. Pośrednio - serwis może "cenzurować" konta, żeby uniknąć pozwu.

   Serwis nie powinien kontrolować kont, ale jeśli treści zawarte są sprzeczne z prawem i zostało to im zgłoszone, to łachy nie robią.

 •  

  pokaż komentarz

  Jedynie co we mnie wzbudziło konsternację, to że kolega
  Greguar, autor wykopu, posunął się do manipulacji faktami, łącząc je w fałszywy łańcuszek powiązań. Odbieram to jako brak szacunku dla czytelnika.

  Wolę sam wysnuwać wnioski.

  Pozdrawiam.

 •  

  pokaż komentarz

  Tak, NK to Poważna Platforma Dyskusji ;)

 •  

  pokaż komentarz

  Tylko na nk takie rzeczy. Poźniej jeszcze wstaw zdjęcia i się pochwal, że miałeś wypadek z motocyklistą.

 •  

  pokaż komentarz

  widać, że to jakieś półinteligenty.. jak ktoś pisze "nie dawajemy się wyprzedzić" to już wszystko wiadomo..