•  

  pokaż komentarz

  Mnie to śmieszy jak to wszyscy są mocni w gębie, jacy odważni, jak to tępią motocyklistów hehehe,
  tylko że w realu posraliby się w gacie zanim cokolwiek by zrobili.

  •  
   M...a

   -6

   pokaż komentarz

   Tak, bo motocyklista to taki Terminator na dwóch kółkach. Jesteś żalosny!

  •  

   pokaż komentarz

   terminator to może nie, ale dostać taką rękawicą z ochraniaczem to pewnie nic przyjemnego

  •  

   pokaż komentarz

   Rękawica służy tylko do ściągnięcia kasku, którym się można zamachnąć :)

  •  

   pokaż komentarz

   @gazza, Co masz na myśli mówiąc "nic byśmy nie zrobili"? Tak jak pisałem, mam gdzieś to czy jakiś gnojek potrzebuje motocykla do leczenia kompleksów czy nie, daleki jestem do ciskania wyzwiskami w ludzi, a tym bardziej rzucania się na nich z pięściami.
   Za to internet to świetne miejsce do obrzucania takich frajerów błotem - bo wiem, że to przeczytają, a w realu na drodze mam z nimi kontakt raczej "przelotny". I jeszcze tak pięknie się napinają.

   A do normalnych fanów dwóch kółek nic nie mam. Niech sobie jeżdżą szybko, ścigacze nie służą do stania w korkach. Ale k$#$a z głową ludzie.

 •  

  pokaż komentarz

  Prawo o ruchu drogowym mówi wyraźnie, że należy prowadzić pojazd - dowolny - tak, by nie powodować zagrożenia dla innych.

  Jak dotąd nikt mi drogi nie zajechał. Na trzeciego nie wyprzedzam. Jak przed światłami ktoś skręci i nie mogę się przecisnąć, to mu macham ręką...

  A po zimie bandyta odpalił od dotknięcia :)

 •  

  pokaż komentarz

  Chyba jakiś użytkownik radzi, a Nasza Klasa jedynie mu na to pozwala. Trochę dziwne, bo to chyba niezgodne z ich regulaminem:

  6.7. Zabrania się wykorzystywania Serwisu w sposób sprzeczny lub niewłaściwy z jego celem społecznościowym. Niedozwolone jest w szczególności umieszczanie treści i zdjęć o charakterze erotycznym czy pornograficznym, naruszających zarówno polskie jak i międzynarodowe normy prawne oraz moralne, obrazujących lub propagujących przemoc, nienawiść, dyskryminację (rasową, kulturową, etniczną, religijną lub filozoficzną itp.), naruszających dobra osobiste lub obrażających godność innych osób.

 •  

  pokaż komentarz

  juz k$##a usuwac, demokracja sk$##ysny komunisci nauczcie sie jeji!!

 •  

  pokaż komentarz

  Wk#$!ia mnie to całe postępowanie i banowanie kont na n-k. Przykładów może być tysiące. Ten tutaj wymieniony jest idealnym przykładem. Mam to w dupie, że to prowokacja, ale mam wielu znajomych co jeździ na moto (choć ja osobiście nie). Jeden z moich bliskich znajomych właśnie zginął w podobnej sytuacji jaką opisuje ten pajac na nk. Pomimo tego, iż droga była prosta i dwupasmowa wcale nie jechał szybko, z kamery przemysłowej wynikło, że prędkość motocyklu wynosiła ok 90 kmph. Co z tego skoro bezmyślny kierowca ciężarówki z naczepą skręcał w lewo z prawego pasa. Jak łatwo sobie wyobrazić, ciężarówką w momencie skręcania zagrodził wszystkie 4 pasy ruchu. Resztę wyobraźcie sobie sami.
  Zmierzam do tego, że konto w/w osoby zostało zablokowane po tygodniu czasu ze względu na dużą ilość pojawiających się komentarzy w jej profilu! Czy to k#$!a nie jest jakaś paranoja?! Uznano to konto za konto spamerskie! Az teraz się zbiorę i napiszę do tej całej administracji z kilkoma pytaniami.
  Nie życzę nikomu, żeby usłyszeć, że jego 20-letni kolego nie żyje... Takim jak ten gość z nk powinno się ucinać łapy żeby bzdur nie wypisywali. Nawet mi szkoda smarować jakiegokolwiek komentarza w tym żałosnym profilu.