•  

  pokaż komentarz

  Prawo o ruchu drogowym mówi wyraźnie, że należy prowadzić pojazd - dowolny - tak, by nie powodować zagrożenia dla innych.

  Jak dotąd nikt mi drogi nie zajechał. Na trzeciego nie wyprzedzam. Jak przed światłami ktoś skręci i nie mogę się przecisnąć, to mu macham ręką...

  A po zimie bandyta odpalił od dotknięcia :)

 •  

  pokaż komentarz

  Ja jestem czterokolowcem i generalnie wisi mi to, ze ktos tam sobie na motorku wymija auta stojace w korku. Fakt faktem, ze nie stoje za czesto w kilometrowych ogonach. Anyway, wsciekam sie na nich jedynie jak jada 2x szybciej niz sie powinno w danym miejscu- generalnie gdy jawnie sprawiaja niebezpieczenstwo brawurowa jazda. To samo tyczy sie zreszta kierowcow samochodow. Tyle, ze jak motocyklista cos wywinie to bardziej sie pokanceruje,ale to juz nie moja sprawa jesli nie ma kursu kolizyjnego ze mna.

 •  

  pokaż komentarz

  Ktoś kto założył ten wykop ma ostro na*** w głowie. Jeden profil i już "nasza klasa zabija motocyklistów". To się chyba na leczenie kwalifikuje i bardzo przypomina (p)osła który ogłosił TOR pedofilską siecią po tym jak trafił tam na jedno forum.

  Jeszcze "nasza klasa zachęca do przestępstwa". Co zachęca (czy może kto)? Ich serwer, szef firmy, programiści, może panienki na infolinii?

  Pomówienie i zwykła głupota większa niż u najbardziej zacietrzewionych moherów.

 •  

  pokaż komentarz

  juz k$##a usuwac, demokracja sk$##ysny komunisci nauczcie sie jeji!!

 •  

  pokaż komentarz

  Wk#$!ia mnie to całe postępowanie i banowanie kont na n-k. Przykładów może być tysiące. Ten tutaj wymieniony jest idealnym przykładem. Mam to w dupie, że to prowokacja, ale mam wielu znajomych co jeździ na moto (choć ja osobiście nie). Jeden z moich bliskich znajomych właśnie zginął w podobnej sytuacji jaką opisuje ten pajac na nk. Pomimo tego, iż droga była prosta i dwupasmowa wcale nie jechał szybko, z kamery przemysłowej wynikło, że prędkość motocyklu wynosiła ok 90 kmph. Co z tego skoro bezmyślny kierowca ciężarówki z naczepą skręcał w lewo z prawego pasa. Jak łatwo sobie wyobrazić, ciężarówką w momencie skręcania zagrodził wszystkie 4 pasy ruchu. Resztę wyobraźcie sobie sami.
  Zmierzam do tego, że konto w/w osoby zostało zablokowane po tygodniu czasu ze względu na dużą ilość pojawiających się komentarzy w jej profilu! Czy to k#$!a nie jest jakaś paranoja?! Uznano to konto za konto spamerskie! Az teraz się zbiorę i napiszę do tej całej administracji z kilkoma pytaniami.
  Nie życzę nikomu, żeby usłyszeć, że jego 20-letni kolego nie żyje... Takim jak ten gość z nk powinno się ucinać łapy żeby bzdur nie wypisywali. Nawet mi szkoda smarować jakiegokolwiek komentarza w tym żałosnym profilu.