•  

  pokaż komentarz

  Zabijać może nie ale napewno drastycznie zwiększyć pułap wiekowy uprawniający do przystąpienia do egzaminu i posiadania prawa jazdy na motocykl. Tym idiotom się wydaje że są "zaj!!iści" a swoich poległych w głupocie kompanów traktują jak bohaterów. Jeśli chcą się popisywać, prosze bardzo ale nie na publicznych drogach. W dupie mam gdy przy.j!!ie taki w drzewo. Gorzej gdy przez durnotę rozwydrzonego bachora życie traci ktoś inny.

  •  

   pokaż komentarz

   Aha czyli kierowcy samochodów to niewiniątka na drodze tak? nie walą w drzewa, nie potrącają ludzi i nie popisują sie na drogach bo po prostu kulturalnie zap!!!%#$a przed miasto na czterech kołach tak? Puknij sie w łeb, większośc wypadków z udziałem motocyklistów jest spowodowana przez kierowców samochodów, w dodatku powiedz mi ilu motocyklistów zabiło przypadkowe osoby lub pasażerów a ile kierowcy?

  •  

   pokaż komentarz

   @Sobczak, jakieś statystyki na poparcie tych słów?
   Poza tym dyskutujemy o motocyklistach, więc po cholerę pisać o kierowcach samochodów? Jak będziemy rozmawiać o broni palnej, też ktoś ma koniecznie napisać ile osób ginie od łopat?
   Swoim świętym oburzaniem się na każdą, nawet najbardziej dziecinną prowokację (bo jak nazwać ten profil?) tylko pokazujecie własną głupotę. Przejrzyj komentarze na nk, zobaczysz jaką elitarną grupą inteligentnych zwolenników wolności są motocykliści.

 •  

  pokaż komentarz

  A profile zachęcające do ataków na policję mogą być? JP100%? Ich nasza klasa nie usuwa to i ten powinien zostać!

 •  

  pokaż komentarz

  Greguar – trochę przegiąłeś z tym opisem. Co do wykopaliska – olać. Multum jest takich frustratów,d$%#$i, może troli w każdej grupie społecznej, żeby się tym przejmować. Lecz jeśli chodzi o komentarze, to dowiedziałem się, że jestem szczylem (prawie 40-tka na karu), tatuś mi kupił motor (choć sam musiałem na niego długo ciułać), oprócz tego jestem d$%#$em, idiotą, mordercą i wiele innych. Strasznie generalizujecie. Wszyscy do jednego wora. Kilka razy miałem ostre hamowanie bo jakiś kierowca chciał na mnie „zapolować”, a nie uważam wszystkich za d$%#$i. Dajcie już spokój z tą wojną.

 •  

  pokaż komentarz

  mysle ze jesli nk sie tym nie zajmie to mozna im "podziekowac" zakladajac pare tysiecy kont typu

  "sposob na wszystkoZeSlownikaPoKolei "