•  

  pokaż komentarz

  Kolejny kretyn, a patrząc na komentarze na n-k/wykopie/motogen stwierdzam, że tutaj jest więcej zapatrzonych w siebie idiotów.

  PS. mój zagadał elegancko po zimie ;->

 •  

  pokaż komentarz

  a ja jestem za :-)
  jezdze mercedesem za 4mln zlotych i mam wlasnego kierowce, dodatkowo mam nawet wlasne pasy na jezdniach, nowocioty na 2 kolkach jezdza obok mnie spokojnie

 •  
  a......t

  0

  pokaż komentarz

  A i całą akcje wymyślił pewnie gruby troll, któremu nie staje a jego dziewczyna, która była z nim z litości odeszła do motocyklisty no i taki troll który nic w życiu nie potrafi tworzy taką akcję aby się dowartościować.

  •  

   pokaż komentarz

   Ale jest mistrzem w tym co robi! W ciągu kilkunastu godzin od napisania przez niego kilku słów usłyszała o nim cała Polska. Tylko dlatego, że ośmielił się zaatakować przestępców. Zauważcie, że one nic nie ma do zwykłych normalnych motocyklistów i nie atakuje ich! Ofiarami jego ataku padła banda oszołomów wyprzedzających na podwójnej ciągłej i jadących slalomem między samochodami. Nikt normalny tak nie jeździ! Takich akcji będzie więcej! Polacy pora się przebudzić!

  •  

   pokaż komentarz

   Od przebudzania to do waldka masterkruczki musisz isc, on zrobi o tym fajny filmik na youtube z zoltymi napisami, w ktorym ludzie wzieci z kosmosu beda sie wypowiadac na tematy tak odlegle jak wplwy tegorocznego rozrodu langusty na motocyklowych szalencow ;-)