•  

  pokaż komentarz

  Ciekawe kiedy będzie następna pomarańczowa rewolucja i drugi majdan.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie do wiary, dokumenty na pewno przez ruskich sfałszowane xD

 •  

  pokaż komentarz

  Sam mam firmę w raju podatkowym i za c?#@$ nie potrafię zrozumieć co w tym złego, sorki. Wolę zapłacić 410 USD raz na rok i nie p%%#!#!ic się z księgowymi, pitami, watami, sratami, akcyzami i innymi chujniami. Nie interesują mnie kontrole, zusy, krusy i inne chujstwa, na papierkową robotę poświecam godzinę w roku (annual return form, kopia paszportu i proof of address).
  Oszczędność na podatkach to tylko wisienka na torcie i w sumie nie ma aż takiej wielkiej. Ważniejsze jest że mam w dupie jakieś kontrole z US, UKS, ABC, MTV i innych gówien których istnienie jest mi zupełnie obojętne. Przez 3 lata wydałem na firmę $1230 + 3 listy kurierskie.
  Nie wiem w ogóle o co ten raban. Każdy normalnie myslący człowiek powinien tak robić.

  Niestety czy się to komu podoba czy nie, prawo jest jak płot. Tygrys przeskoczy, żmija się prześliźnie a bydło się nie rozłazi. I nie, nie mam żadnych milionów. Ledwo zipię. Ale gdybym miał to robić po europejsku, to usiałbym siedzieć na zasiłku.

  •  

   pokaż komentarz

   @triceps: poczekaj aż cie ktoś podj$@$$ albo uks sie zacznie i terenowych? Mieszkasz w Polsce ? Usługi ?

  •  

   pokaż komentarz

   @Arhus: Usługi online, sysadmin, linux server systems. Konto bankowe poza EU, wymeldowany jak należy. Nie prowadzę sprzedaży na terenie Unii ale jeżeli trzeba będzie, to otworzę coś na Cyprze czy Malcie. W tej chwili strategicznym rynkiem jest Azja. Otworzył się Iran (studnia bez dna), Chiny są bogatsze a jest zapotrzebowanie na europejskich specjalistów. Europa raczej już nie jest jakimś atrakcyjnym rynkiem, skoro ma 500mln. mieszańców a sama Indonezja ma ponad 200. Połowa populacji świata mieszka w Chinach i Indiach, dla małych bolków jak ja - złapanie 5-6 większych klientów to szczyt marzeń, co jakoś osiągnąłem. Oczywiście jakbym to robił jako polska firma, to opłaty wp@#!!#$iłby mnie z uszami. Nawet nie próbuję, szkoda zdrowia.

  •  

   pokaż komentarz

   @triceps: Nie ma w tym nic złego, chyba że firmy w rajach podatkowych służą ci za pralnię pieniędzy, lub jesteś urzędnikiem zobligowanym do nieposiadania takowych.

  •  

   pokaż komentarz

   @merk: O tym urzędniku to nie pomyślałem. Jak to mawiał pan Zagłoba - I stand corrected

  •  

   pokaż komentarz

   @triceps: Te skórwysyny z US i ZUS i tak Cię dojadą, nie ma na 500+ a już szykują mieszkania+, więc będą kasę wyciągać nawet trupom spod ziemi. Jak czegoś nie będą mogli zrobić, to se uchwalą że będą mogli ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

  •  

   pokaż komentarz

   @Pabick: Taa... mieszkania+, 500+, firmy+, innowacje+, kredyty+... dopóki debile w tym kraju będą głosowali na socjalistów to będziemy tu mieli taki psychiatryk+, że większe problemy z państwem ma 2 osobowa firma janusza albo babcia z targu, niż korporacja która zatrudnia 50 tysięcy ludzi.

 •  
  A..........r

  0

  pokaż komentarz

  Widzę analogię do naszego państwa. Po dojściu do władzy Wałęsy też to wyglądało podobnie, co świetnie obrazuje dojście do władzy Janukowycza po rządach "pomarańczowych". U nas to był Kwaśniewski. Chyba za dużo wymagali od rządzących ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Tam na Ukrainie to w ogóle jakaś patologia. Tymoszenko też się nakradła i jeszcze zleciła zabójstwo. Miała szczęście, że była w opozycji do Janukowycza bo by w pierdlu siedziała do śmierci. Widać, taki naród krętaczy, kogo nie wybiorą to i tak okaże się złodziejem i oszustem.