•  

  pokaż komentarz

  Typowe zachowanie kawiorowej lewicy. Oni tak bardzo martwią się biedą innych. U nas wszystkie muslimy powinny dostawać mieszkanie socjalne na Wilanowie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tomatino76: Miałem to samo pisać. Lewactwo mówi TAK dla muslimów, ale żeby mieszkali jak najdalej od nas.

  •  
   M.....a

   -14

   pokaż komentarz

   @Tomatino76: Z tym że muslimów chcieli osadzić w Górze Kalwarii która jest właśnie niedaleko Konstancina i Wilanowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   niedaleko

   @Merkava: http://www.wykop.pl/link/3100645/najbardziej-czarny-filmik-jaki-kiedykolwiek-zostal-nagrany/#comment-35776149

   Kiedyś mieszkałem w West Hartford Ct i wystarczyło przejść tylko przez most żeby zobaczyć kompletnie inny świat, czyli East Hartford. Najlepsze jest to że oni nigdy się nie wybierali do West Hartford . W tej dzielnicy nie było w ogóle prawie czarny , ale za to za mostem , czyli East Hartford , same Niggers .

  •  

   pokaż komentarz

   @Tomatino76: no i gdzie te dowody na obłudę? Gdzie potwierdzenie tezy, ze mieszkańcy tej dzielnicy są lewicowcami, popierajacymi przyjmowanie imigrantów?

   Jak zwykle beka z niezależnej (od rozumu) i reszty wielkich prawaków. Wielcy katolicy, psia ich mać, ale kiedy papież i wielu biskupów nawoluja do przyjęcia uchodźców, to nagle dupa cicho.

   TO JEST DOPIERO OBŁUDA.

  •  

   pokaż komentarz

   U nas wszystkie muslimy powinny dostawać mieszkanie socjalne na Wilanowie.

   @Tomatino76: Na Wilanowie mieszka bardzo dużo muslimów, jest tam nawet wiele ambasad państw arabskich, w tym Arabii Saudyjskiej. I nikomu to nie przeszkadza.
   Prawda jest taka, że ludzie dzielą się nie wg ras, kultur i religii tylko wg statusu. Mieszkańcom bogatych dzielnic nie przeszkadza bogaty Arab za to przeszkadzałby biedny i niewykształcony tak samo zresztą jak przeszkadzałaby im polska bieda i seby w dresach gdyby zamieszkali obok nich.

  •  

   pokaż komentarz

   @frogfoot: zobacz co tu sie pisze o katolikach i sie przymknij lewactwo jedne.

  •  
   N......x via Android

   0

   pokaż komentarz

   @BaronOpryskus: i to jest wlasnie lewacka logika, "chce by byli jak najdalej, wiec sciagne ich do swojego kraju"

  •  

   pokaż komentarz

   @marcin-:

   co Ty gadasz większość ambasad krajów arabskich jest na Saskiej

  •  

   pokaż komentarz

   @Imnot_racist: Też luksusowa dzielnica, nawet bardziej niż Wilanów. Ambasada Arabi Saudyjskiej jest na Wilanowie

  •  

   pokaż komentarz

   @marcin-: "W Wilanowie" się mówi. I tam jest też meczet, chyba pierwszy w Warszawie, o ile się nie mylę. Ja bym była jednak ostrożna z wrzucaniem muzułmanów do jednego worka, bo to jak wrzucić do jednego worka Polaka, Rosjanina i Niemca. :)

  •  

   pokaż komentarz

   była jednak ostrożna z wrzucaniem muzułmanów do jednego worka

   @lavinka: Właśnie dokładnie o tym napisałem

  •  

   pokaż komentarz

   @marcin-: Toteż poparłam, tylko mię to "na Wilanowie" zgrzynęło. ;) ups, już wiem, odpowiedziałam nie tej osobie, co trzeba.

  •  

   pokaż komentarz

   "W Wilanowie" się mówi."

   @lavinka: Dużo osób mówi na Wilanowie i jest to językowo poprawna forma, które prawdopodobnie z czasem zastąpi "W Wilanowie" http://wawalove.pl/W-Wilanowie-czy-na-Wilanowie-a12141

  •  

   pokaż komentarz

   @marcin-: Nie nie, dużo ludzi mówi "poszłem" i to w formie potocznej oczywiście też jest akceptowalne (regionalizm), ale w poprawnie jest "w". Na tej zasadzie nie mówi się "w Mokotowie" tylko "na Mokotowie". W sumie dzięki temu łatwo odróżnić słoika od miejscowego. :)

  •  

   pokaż komentarz

   @marcin-: To dobrze, że ci uchodźcy to lekarze i inżynierowie ..... nie będą odrzucani na wilanowie

  •  

   pokaż komentarz

   @Tomatino76: Są wśród nich osoby wykwalifikowane i wykształcone ale to mniejszość, jak zresztą w każdym społeczeństwie. Pewnie ty sam nie jesteś ani lekarzem ani inżynierem więc z czego się śmiejesz?

  •  

   pokaż komentarz

   @marcin-: jestem inżynierem programistą z 20letnim stażem

  •  

   pokaż komentarz

   TO JEST DOPIERO OBŁUDA.

   @frogfoot: Polacy w zdecydowanej większości nie chcą imigrantów, i to nie jest obłuda. A takie to niewygodne dla niektórych.

  •  

   pokaż komentarz

   taka, że ludzie dzielą się nie wg ras, kultur i religii tylko wg statusu. Mieszkańcom bogatych dzielnic nie przeszk

   @lavinka: a ja bym był ostrożny wmawiać sobie, że muslimce są różni. Tak sobie ludzie na zachodzie tłumaczyli i teraz mają Madryt, Paryż czy Brukselę - nie chodzi o stolicę a miejsce zamachów tych ruchaczy kóz. Ale porównanie z tym Polakiem ruskim czy frycem. Zryty beret do spodu. Jesteś zwykły frędzel i tyle w temacie.

  •  

   pokaż komentarz

   @cherusek: Są tak samo różni, jak wszyscy ludzie na ziemi, problem jest taki, że ich omotali ludzie podszywający się pod kapłanów i im wmawiają, że zabijanie niewiernych jest spoko. To wszystko ofiary propagandy sianej z konkretnych miejsc. Nasi księża też szerzą nienawiść i antysemityzm. I co im można zrobić? Guzik.

  •  

   pokaż komentarz

   @lavinka: To nie jest omotanie tylko nakaz z koranu. Dlaczego kłamiesz? Oni tam mają jakieś głupoty wypisane bo raz jest napisane, że żydzi i chrześcijany to starsi bracia a potem, że to wróg najgorszy i wszystkich w ogóle terroryzować i zabijać. Antysemityzm to też nie wziął się znikąd. Jeżeli sami żydzi innych żydów nienawidzą i wykluczają ich z grona żydów albo to całe opodatkowanie żydów z USA na rzecz państwa Izrael to jesto co jak nie pasożytowanie na amerykańskim narodzie cokolwiek to znaczy ten cały amerykański naród. Samo wpieprzanie się wszędzie dosłownie i na każdym kroku obrażanie jak Radwańską niegdyś w Izraelu to co to jest? Antysemityzm istnieje bo żydzi to naziści. To jeden z najbardziej rasistowskich narodów które przy tym są obłudne. Gdyby istniał u nich tylko ten rasizm ale gdyby każdy żyd żył u siebie to ja to rozumiem. Dostali od samego Boga ziemię świętą - nie wpuszczać nawet turystów czy archeologów do siebie (jestem za!). Ale oni są wszędzie i kłamią cały czas i wszystkich. Antysemityzm to reakcja na ich akcję obłudę i rasizm. Jest też antypolonizm - zapewne z tego, że jesteśmy zbyt tacy dla innych też obłudni. Tu modły a tu kradzieże i pijaństwo. Z tym trzeba skończyć by skończył się ten antypolonizm. Myślę, że chyba lepiej nas zwykli ludzi na świecie odbierają niż fryców czy ruskich. Choć ja o zwykłych Rosjanach mam bardzo dobre zdanie (miałem szczęście do kilku? Może ale miałem).

  •  

   pokaż komentarz

   @cherusek: Kochanie, w Biblii też jest nakaz mordowania niewiernych. I kamieniowania niewiernych żon. Poczytaj, to się dowiesz. To w zasadzie dokładnie ta sama religia, przecież muzułmanie uznają Jezusa, tyle że jako proroka a nie zbawiciela, to wszystko. A katolicy nie kłamią? Kłamią bez przerwy.

  •  

   pokaż komentarz

   @lavinka: Oj wielu już powtarzałem - nie patrz na stary testament bo on jest fundamentem do nowego - wychodzimy ponad poziom gruntu gdy Jezus przekazuje nam wszystko zawarte tylko w dwóch przykazaniach. To co dla żydów w starym testamencie było święte i jest święte i się tego trzymają co widać na świecie - nie liczą się nawet z niektórymi żydami to jest koniec. Nie kłam i nie wal mi tu al taqii - Jezus u nich to ktoś kompletnie inny kłamco śmierdzący! Nie mów, że to wszystko bo stary testament jest dla żydów którzy robią co chcą bez sumienia i wartości - tylko my reszta to gówno! Tym się różnimy od żydów, że jest ten cały nowy testament (różnimy się... ja tam nie do końca wierzę ale jak ktoś bredzi, że tu Jezus to Bóg a tam prorok i reszta to samo to jesteś debil). Wszyscy kłamią bo mają prawo ale nie wszyscy mogą zabijać - wszyscy zabijają ale żydzi i chrześcijanie nie mogą a tamci mogą - bo wierzą w diabła nie w Boga.

  •  

   pokaż komentarz

   @cherusek: A nie nie, słowo boże jest święte, nigdzie w Starym Testamencie nie jest napisane, że wraz z Jezusem traci ważność. Jeśli ST jest nieważny, to przypowieść o samarytaninie i dekalog też, jak również wszystkie święta katolickie prócz Wielkanocy (bożego narodzenia za czasów Jezusa nikt nie świętował).

  •  

   pokaż komentarz

   @lavinka: a boże ciało co to jest? A inne gówna prócz oczywiście dekalogu i błogosławieństw? I dlaczego nie jest boże narodzenie w kwietniu (powinno być właśnie wtedy). Stary testament jest ważny i napisałem to - bez starego nie ma nowego. Stary to lekcje dla żydów jak nie robić jak nie czynić. Coś źle robią - zaraz Bóg wysyła proroków lub czeka, aż człowiek czy to zwykły czy król dojdzie do tego, że źle zrobił. A nowy to już prostowanie ścieżek które zostały zepsute, poskręcane nie tylko ale zwłaszcza przez wręcz diabelską księgę powtórzonego prawa - jedna z pięcioksięgu Mojżeszowego. Nidgy nie pisałem czy to na demotach czy tu, że stary to można wrzucić do kosza. Tam nie tylko jakieś symboliczne hasła czy liczby są ale też historia narodu wybranego w dobry sposób napisana czy też historia innych narodów. Oczywiście jest to subiektywne postrzeganie tych innych przez żydów ale jest - 1 machabejska - wieści o Rzymianach - dobry opis Rzymian jak dość do tak dużego kraju i tu też jest napisane jak i w innych narodach - największą cnotą Rzymian jest cierpliwość. Dla mnie kto się nadal na tym świecie kieruje tylko starym testamentem - chodzi jak we mgle i nie widzi nic przed sobą. Nie ma widocznego mostu który jest a klif wysoki i długi. Jak czytam biblię to porównania same przychodzą, zryty jest łeb przez te rzeczy. A o co chodzi z tym samarytaninem i dekalogiem? Przypowieść o nim jest w nowym a dekalog dla mnie dwoma przykazaniami od Jezusa jest zniesiony, zwyczajnie jak masz czyste serce (miłuj bliźniego swego jak siebie samego) to nie będziesz kradł czy zabijał chyba, że zacytujesz znów Jezusa - nie oceniajcie bo to nie wasza rzecz a jeśli już to wiedźcie, że taką miarą jak oceniacie taką też miarą was ocenią - jakoś tak - to ok zabijaj ale bądź świadom, że i ktoś cię zabije nie tylko dlatego by się zemścić. Boże Narodzenie w czasach Jezusa świętowali? A także jakieś zielone świątki czy k%#$a mać dzień islamu? (26 styczeń) Odpisz.

  •  

   pokaż komentarz

   @cherusek: Skoro bez starego nie ma nowego, to bardzo mi przykro, trzeba zabijać niewiernych i kamieniować niewierne żony. I koniecznie brać za żony blisko spokrewnione dziewuchy, a także mieć dzieci z niewolnicami, jako miał Abraham :)

  •  

   pokaż komentarz

   @lavinka: wszystkie przykłady ze starego - spłycasz i przeinaczasz. Nie potrafisz lub nie chcesz zrozumieć lub też co najbardziej pewne rozumiesz mnie doskonale ale chcesz zapewne innym którzy to czytają pokazać jak to powinno wyglądać wg prawdziwych chrześcijan. Przeczytaj jeszcze raz tylko nowy testament i porównaj z tym co napisałeś. Przypomnij sobie jedną rzecz - Jezus przyszedł zbawić Żydów, chyba, że inni też chcą ale jak to pisze - chcą jeść okruchy które spadły z żydowskiego stołu.

  •  

   pokaż komentarz

   @mister_pink: No nie do końca - o ile każdy się zgodzi, że wysypisko śmieci jest uciążliwe (nawet lewak Ospen) to w przypadku muslimów jedni mówią, że oni gwałcą i kradną, więc ich nie chcą - inni, że ubogacają a ci, którzy ich nie chcą to wstrętni faszyści.

   Zjawisko jest znane i opisane, ale nazywa się głupota połączona z hipokryzją.
   Sama głupota występuje, gdy lewak przyjmuje Murzyna a ten go gwałci. Głupota z hipokryzją - gdy namawia się innych do przyjęcia Murzyna.

  •  

   pokaż komentarz

   @komandor: Tylko że zmuszanie do wyrzeczeń i gnębienie innych, samemu ciągnąc profity wynika z definicji lewactwa- chocby chec maksymalnego opodatkowania pracujących. Nie trzeba daleko szukać- spojrzmy na męty z partii razem, ktore deklaruja horreondalne obciazenia dla firm, gdyby spoleczenstwo sk@#%ialo na glowe i ich wybralo, a po zdobyciu milionowej dotacji po wyborach, lykneli wszystko co do grosza nie dzielac siez nikim i terazplawia sie w luksusach.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pitrso: Celem "lewego" sposobu rządzenia jest przede wszystkim odgórna centralizacja i odbieranie praw jednostce w imię dobra ogółu. Wszystko fajnie, dopóki rzeczywiście jest to dobro ogółu, a nie metoda na umocnienie władzy i narzucanie ludziom dowolnej bzdury pod idiotyczną karą. Nie jestem zwolenniczką korwinistycznego "hulaj dusza, piekła nie ma", ale też pamiętam czasy socjalizmu i tam było często więcej wolności, niż w czasach obecnych. Np. można było zwolnić z nauki jednostki opóźnione umysłowo lub nadmiernie agresywne, a dziś już nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pitrso: ciekawe, nie wiedziałem choć można się po takich indywiduach tylko czegoś takiego spodziewać. ZSRR pokazał już jak to wyglądało - mieli być wszyscy równi a ci na górze leczyli sie za granicą lub te ich prywatne wręcz wielkie posiadłości i pałace. W każdym ustroju, kraju czy nie wiem co jeszcze tak było ale socjaliści to potwory. Powtórzę raz jeszcze chyba słowa Churchilla - kto w młodości nie był socjalistą, nie ma serca, kto w wieku dojrzałym nie jest konserwatystą,nie ma mózgu

 •  
  R.......d

  +38

  pokaż komentarz

  i jeszcze mają problem z demokracją w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  
  B.......b via Android

  +28

  pokaż komentarz

  Tak samo jak wszystkie nasze i zagraniczne gwiazdki i celebryci są za przyjmowaniem uchodźców ale gdzieś tylko nie u nich.

 •  

  pokaż komentarz

  To jeszcze nie wszystko. Władze Hamburga, po rozpoczęciu przyjmowania uchodźców, mają w dupie mieszkańców którzy od lat skarżą się na brak inwestycji mieszkaniowych.
  Miasto od wielu lat boryka się z ciągle rosnącymi cenami mieszkań, na mieszkanie w nowym budynku rzadko kiedy może sobie pozwolić para zarabiająca średnią krajową pensję, ceny ponad 4000 Euro za metr to norma. Rok za rokiem miasto nie było w stanie zagospodarować miejsca na nowe inwestycje mieszkaniowe, a tu nagle od zeszłego roku okazuje się, że w trybie ekspresowym można jednak uwolnić duże niezagospodarowane powierzchnie pod budynki mieszkalne, tyle że nie dla rodzin płacących podatki, a dla napływowych muslimów. Największym sk%$#ysyństwem jest fakt, że miasto przez 15 lat będzie opłacać mieszkania dla imigrantów, po tym okresie inwestor będzie mógł sprzedać mieszkania na wolnym rynku: http://www.welt.de/regionales/hamburg/article151513576/Fluechtlinge-sollen-ins-Getto-der-Besserverdiener.html
  Czyli inwestycja bez ryzyka, oprócz zysku ze sprzedaży prywatna firma przez 15 lat ma stały dochów z miastowej kasy. I nie jest to jedyny tego typu przypadek.

Dodany przez:

avatar Tomatino76 dołączył
578 wykopali 20 zakopali 13 tys. wyświetleń