•  

  pokaż komentarz

  Totalny brak zainteresowania wykopu. Co tam jakieś tam blokowanie treści w internecie, jakiś zakaz demonstracji, rejestracja kard pre-paid, kto by sie tym w ogóle przejmował... Przecież to nie PO robi.

  •  

   pokaż komentarz

   @Andreth: to było do przewidzenia po tym, jak małe było zainteresowanie ustawą o policji, która daje służbom prawo do podsłuchiwania pod byle pretekstem, bez zgody sądu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Andreth: Co mnie obchodzi jakaś ustawa. Skandalem jest to, że TVN naliczył 240 tys uczestników podczas marszu KODu. Trzeba to natychmiast wyjaśnić!

  •  

   pokaż komentarz

   @Andreth: Tak się kończy krzyczenie codziennie o zamachu na demokracje, ludzie przestają się interesować i zwracać uwagę :)

  •  
   P......k

   +67

   pokaż komentarz

   @RobotKuchenny9000: Bo PIS rozbiera tą demokrację pomalutku, po części. Udało się TK, prokuraturę, w toku jest policja i służby specjalne a w kolejce czekają sądy i prawo wyborcze.
   Ale nie, lepiej onanizować się baneru kibiców Legii. Hehe, hehe. Na szubienicę Olejnik, KOD, Sorosa. Hehe. Patrz Seba, świnie oderwane od koryta chcą nam zablokować pińćset+ #dobrazmiana
   W tym kraju nie może być normalnie jeżeli ludzie nie potrafią myśleć własnym rozumem. Fakt tego, że ktoś głosował na PIS nie oznacza, że trzeba ich teraz popierać przez kolejne 5 lat, byle nie przyznać się do błędu jak zj@!#na była to decyzja. Tak nie postępują ludzie inteligentni tylko partyjne ameby.

  •  

   pokaż komentarz

   Fakt tego, że ktoś głosował na PIS nie oznacza, że trzeba ich teraz popierać przez kolejne 5 lat, byle nie przyznać się do błędu jak zj!?!na była to decyzja. Tak nie postępują ludzie inteligentni tylko partyjne ameby.

   @Pacjonek: Ano właśnie. Rozumiem starych ludzi ze wsi mało co rozumiejących z otaczajacejj ich rzeczywistości i zmanipulowanych przez kler. Korzystających z internetu wykopków pojąć nie mogę.

  •  

   pokaż komentarz

   Ale nie, lepiej onanizować się baneru kibiców Legii. Hehe, hehe. Na szubienicę Olejnik, KOD, Sorosa. Hehe. Patrz Seba, świnie oderwane od koryta chcą nam zablokować pińćset+

   @Pacjonek: Było nie fapować do kiboli gwizdających na Dudę i "jednoczących kraj" xD

  •  

   pokaż komentarz

   @RobotKuchenny9000: Skoro PiS robi to regularnie od pół roku tworząc państwo policyjne to ciężko by nie mówić o tym codziennie.

   Nikt też nigdy nie fapowal do kiboli. Od początku mówiono o kibicach a nie stadionowym bydle.

  •  

   pokaż komentarz

   @Andreth: jak im fesjbuki, instagramki, tindery i snapy poblokują, to zobaczysz - z piwnic wyjdą na Warszawę! ;)

  •  

   pokaż komentarz

   Zaś płaczecie "hurr durr PiS zuy"?
   Zobaczcie, że wasze ulubione PO także przyklepało ustawę, jak i Kukiz oraz PO 2.0

  •  

   pokaż komentarz

   @Andreth: wolności obywatelskie są ideą lewicową, a większość użytkowników wykopu jest antylewicowa (co prawda nawet nie rozumieją przy tym różnicy między lewicą, a lewactwem, ale co tam...).

  •  

   pokaż komentarz

   @Wilk: rzygać się chce od waszych wypocin, albo pis albo po, zamiast jednoczyć się, dzielimy coraz bardziej, zero rozsądku tylko gównoburze, wy jacyś poj!$!ni jesteście.

  •  

   pokaż komentarz

   @WodzNaczelny: PiS rządzi i ma większość. Jakby chcieli to ta ustawa nigdy by się nie pojawiła/nie weszła w życie. Gdyby to PO było usterów to oberwałoby się PO.

  •  

   pokaż komentarz

   @Andreth: Czytało artykuł? Podsłuchy i obserwacje CUDZOZIEMCÓW, blokowanie stron internetowych w celu zapobiegania i wykrywania przestępstw o charakterze TERRORYSTYCZNYM. Nie bój się, twoje GW będzie dalej mogło Ci spokojnie mózg prać. Jedynie mnie boli rejestracja pre-paidów ale jeżeli chociaż w małym stopniu ma się to przyczynić do poprawy bezpieczeństwa i uratowania mojego tyłka przed zamachem to trudno, przeboleje. Inna sprawa, że do takich kroków musieli się posunąć przez lewactwo które tłumnie sprasza imigrantów ekonomicznych. Zapewne nie doszło by do tego gdyby nie, ostatnio bardzo częste, zamachy terrorystyczne w Europie.

   PS. Masz inne zajęcie niż ta twoja mowa pełna nienawiści, że hurr durr pisowskie trolle to, wykopki tamto, a czym ty się różnisz od zaślepionego lemminga odgórnie obrażającego osoby o odmiennym zdaniu i poglądach lub zwykłego POwskiego trolla? Życie to nie tylko polityka i spamowanie w internecie - wyjdź do ludzi, złap trochę słońca i uśmiechnij się, bo czas który mamy jest zbyt cenny na ciągłe frustrowanie się :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Andreth: Przez rowny rok tylko czytalem wpisy na wykopie, raz chyba zabralem glos i podjalem nieporadna probe wykopania czegos tam. Probowalem stworzyc jakis rys psychologiczny takiego typowego wykopka. Akurat byly wybory, z przerazenie patrzylem jak caly wykop jest zawladniety przez korwina, do tego wszyscy madrzy, wyszczekani. Patrzacy raczej z gory, Ci lepsi. Dzisiaj nie widza nadchodzacych zagrozen i nie rozumieja, ze ta ustawa nie ma nic wspolnego z bezpieczenstwem. Jedynym celem tej ustawy jest wieksza kontrola spoleczenstwa, tak jak w innych krajach jak USA czy Niemcy. Z ta roznica, ze wiemy czego mozemy sie spodziewadz po klasie politycznej Niemiec. To jak ta ustawa bedzie wykorzystywana w Polsce bedzie wielka zagadka. Patrzac na lata 2005-2007 raczej bedzie to srednio przyjemna niespodzianka.

  •  

   pokaż komentarz

   wykrywania przestępstw o charakterze TERRORYSTYCZNYM

   A kto będzie definiował, co to jest przestępstwo o charakterze terrorystycznym? Ci może, co twierdzą, ze opozycja chce siłą obalić rząd, bo ośmiela sie organizować demonstracje?

   Zapewne nie doszło by do tego gdyby nie, ostatnio bardzo częste, zamachy terrorystyczne w Europie.

   W Polsce nie było żadnych zamachów. Zagrozenie terroryzmem jest żadne (jak nas zapewniał PiS wymieniając szefów wszystkich służb). A w Europie zamachy nie są 'bardzo częste". Nie częstsze, niż 11-12 lat temu, gdy zresztą ofiar w Madrycie i Londynie było znacznie więcej.

   jeżeli chociaż w małym stopniu ma się to przyczynić do poprawy bezpieczeństwa i uratowania mojego tyłka przed zamachem to trudno, przeboleje.

   @Nivele: Znasz ten cytat o wolności i bezpieczeństwie?

  •  

   pokaż komentarz

   @RobotKuchenny9000: Hehehe - fakt #neuropa mogła by przestać zasypywać wypok spamem to może #prawaki by się zainteresowały ich wypocinami nad czymś konkretnym ( ͡° ͜ʖ ͡°) - a tak lipa panie ... lipa

  •  

   pokaż komentarz

   @Andreth: straszne, zabierają prepaidy, jest to skok na wolność obywatela. Żałosne jest to, że jest to jeden z głównych punktów poruszanych przy tej ustawie. Są ważniejsze punkty tej ustawy, których nie poruszacie.
   Btw, większość ludzi ma abonamenty i nie narzeka, także każdy z Was przegląda ten wykop z "umowy abonenckiej" gdzie operator ma Wasze dane, ale przecież to Wam nie przeszkadza. Czy ktoś z Was korzysta z internetu z prepaida? nie? a może na codzień korzystacie z proxy? też nie?
   Jeśli szaraczki tacy jak Wy, których Państwo nie ma za co ścigać tak się boicie, to działacze polityczni i lewi przedsiębiorcy którzy robią wały - ci to dopiero muszą srać teraz w gacie.

  •  

   pokaż komentarz

   Są ważniejsze punkty tej ustawy, których nie poruszacie.

   @szczypior84: No to porusz.

  •  

   pokaż komentarz

   @lubie_wachac_stopy_siostrze997: ale jakich wypocin i podziałów? Mówię o historycznym pochodzeniu konkretnej idei. I zgadzam się, ze w pewnych tematach powinny być porozumienia ponad podziałami. Ale to nie nastąpi, jeśli grupy, które najbardziej są przeciwne konkretnemu problemowi są przez wiele osób atakowane "bo tak". Osobiście jestem zdania, że każdy kierunek jest dobry, póki nie jest skrajny. Tyle, że tu, na Wykopie, niestety dominują własnie postawy bezrefleksyjne i skrajne.

 •  

  pokaż komentarz

  I gdzie te pisowskie trolle kiedy jest potrzeba? :|

  •  

   pokaż komentarz

   @goodidea: Pisowskie trolle wykopuja inne znaleziska - pierdoły o KOD i imigrantach.

  •  

   pokaż komentarz

   @goodidea: Nie popieram PiSu, ale ból dupy macie pieniężny skoro szukacie byle tematu i w waszych komentarzach 90% zawiera słowo "PiS" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @WodzNaczelny: Bo to pacynki sterowane przez systemowe knury odrywane od koryta i stąd ten kwik. Ci ludzie mają gdzieś wolność i przyszłośc Polski i Polaków - chodzi o władze i korzyści. Każda władza dokręcała śrubę Polakom, ale jak to mówio lewaki - skoro nie masz nic do ukrycia, to dlaczego się boisz takiej ustawy? Może masz coś do ukrycia? PO zajmowało się łupieniem, a Pis wykazuje nerwową nadgorliwość w naprawianiu syfu, jaki pozostał po bałaganie i robią za dużo. O wiele za dużo, ale niestety tak PO załatwiło swoimi świetnymi rządami, że Polacy wybrali PIS.

   Ja tu widzę jedne przegięcie i to jest skandal - karty prepaid. Nie jesteśmy zagrożeni terroryzmem póki co, a terroryści i tak znajdą kanał do porozumiewania się. Nakaz rejestracji kart, to jakiś absurd.

   Ciekawe, jak to jest rozwiązane z takimi kartami na zachodzie. Może trzeba będzie będzie brać na znajomego lub kilka kart na jednego członka rodziny. Absurd.

  •  

   pokaż komentarz

   Pis wykazuje nerwową nadgorliwość w naprawianiu syfu

   @Amadeo: PiS niczego nie naprawia - oni mają kontynuować to co poprzednicy zaczęli, tylko robią to w swoim stylu, bo każdy ma swój styl. A co do samej cenzury, bo tak to ładnie się nazywa, to powiem tak:
   Chciano na chama przepchnąć niejakie ACTA, to został podniesiony alarm społeczny i z projektu który miał zostać wdrożony "po dobroci" się "wycofano", czyli uruchomiono plan B. Znamy stare metody sprawowania władzy nad okupowanym ludem więc wiemy, że najlepiej jest stworzyć problem i później w blasku chwały zaproponować jego rozwiązanie - stąd mamy napływ tzw. "imigrantów", czyli wszelakiego bydła bez papierów, nad którym specjalnie nie sprawuje się należytej kontroli, aby teraz powiedzieć: "no trudno, musimy inwigilować i kontrolować każdą treść w necie, musimy usuwać treści zagrażające bezpieczeństwu, aby przeciwdziałać terroryzmowi". No i dzięki temu będzie można usunąć dowolną treść z internetu, zagrażającą rządom, firmom i innym instytucjom pod pretekstem walki z terrorem. Internet i błyskawiczny obieg informacji zagrażał obecnemu monopolowi władzy, dlatego internet zostanie maksymalnie zinwigilowany, karty pre paid już poszły się paść, zaraz jeszcze będziemy musieli rejestrować na stronach rządowych każdy przejazd samochodem, żeby było wiadomo skąd jedziemy i do kogo, oraz w jakim celu. Tylko ja to widzę?

 •  

  pokaż komentarz

  Jak to ma wyglądać z tymi prepaidami? Może już lepiej teraz iść do salonu i sobie zarejestrować sim, bo mogą być potem kolejki..
  ps. ta ustawa to jakiś skandal

 •  

  pokaż komentarz

  Smutne.
  Aż ciśnie się na usta pewien cytat:

  "Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
  Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem przecież socjaldemokratą.
  Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
  Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było."
  - Martin Niemöller

 •  
  P.....n via Android

  +21

  pokaż komentarz

  Nie ma większych lemingów niż pisiory. A fakt, że mówią o sobie, że są odporni na manipulacje, samodzielnie mający, fakt że pisowskie media zwą się niezależnymi to k%%$a totalna kpina. PIS rucha całe państwo, nie tylko się dopchał do koryta jak nikt inny od komuny to sra równo na wszystkie wartości tego państwa. A pis lemingi histeryzują na widok jakiś dziadków z kod, że im odbiorą ch%@ wie co.