•  

  pokaż komentarz

  Tu doskonale pasuje jedno z powiedzeń mojego wujka: "gupiś taki od tych książek...".
  Gość dużo wie, ale nadal za mądry nie jest. Przykładowo, dlaczego zakładać, że producenci roślin GMO albo właściciele firm farmaceutycznych mają "dobre intencje". Co to znaczy "dobre intencje"? Jedyną intencją korporacji jest zysk. Nikomu to nie zależy na zdrowiu pana Kowalskiego. A nawet gdyby, to historia pokazała nieraz, że naukowcy często nie są w stanie przewidzieć konsekwencji swoich wynalazków. Zabójcze amerykańskie pszczoły, barszcz sosnowskiego, heroina jako lekarstwo dla dzieci, amfetamina na odchudzanie, ołowiane rurociągi - przykłady "genialnej" myśli naukowej można mnożyć. Dlaczego optymistycznie zakładać, że ludzie nagle stali się wszechwiedzący i do tego mają "dobre intencje"? Naiwność i głupota, a nie "zdroworozsądkowe podejście". Dalej nie oglądam bo mnie głowa rozbolała od tych trzasków. Karny k?!!% dla dźwiękowca.

 •  
  J.........r

  0

  pokaż komentarz

  jakość dźwięku jest gorsza niż u Dawida na początku istnienia jego kanału

 •  

  pokaż komentarz

  no włąśnie o co chodzi z tymi naukowcami? najpierw mówią ze sól jest niezdrowa a teraz naukowcy mówią ze sól jest zdrowa.

 •  

  pokaż komentarz

  Już chyba o tym pisałem. Porównanie przekupywania przez koncerny tytoniowe i szczepionkowe jest bez sensu. Ze szczepionki to czasem jest tylko uczucie bólu po zastrzyku, a z zapalenia papierosa zastrzyk nikotyny, narkotyku który powoduje przyjemne uczucie. Każdego kto kiedyś zapalił papierosa nie trzeba przekonywać żeby po niego sięgał. To tak jakby przekonywać dziecko żeby zjadło czekoladę, wystarczy położyć na stole. @dkm17

 •  

  pokaż komentarz

  Przecież takie rzeczy jak miejsce przeprowadzenia wywiadu można lepiej wybrać? Zakop za dźwięk!