•  

  pokaż komentarz

  Narysuj siedem czerwonych linii, wszystkie mają być prostopadłe, część z nich namaluj zielonym tuszem, część przezroczystym tuszem. Jedna niech będzie w kształcie kota.

  #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Narysuj Macieja jedną ręką gmerającego na telefonie z Androidem, drugą ręką przeglądającego oferty pracy i palcami u stóp naprawiającego tagi na tle Michaua i Brechta uciekających przed stróżami prawa; Michau gubi z plecaka dziesiątki wniosków o 500+. Wszystkiemu przygląda się z niebios Lech Wałęsa z fejsbukiem w klapie lecący samolotem przewożącym transport rurek do regulacji schodów, a cała scena dzieje się na masowej mogile osób poległych w Wykopowej Ruletce w lesie pełnym prażubrów w puszkach.

  pokaż spoiler aha, i Korwin dalej 4,76

 •  

  pokaż komentarz

  Narysuj mi tatuaż, a ja go sobie zrobię (pic related będzie) :)

  Opis:

  Plecy ; Drzewo które posiada fraktalne liście. Po środku drzewa okno w stylu amerykańskiej prerri, a w nim medytujący buddda. Pod drzewem leżą zwłoki żołnierza (od pasa w górę) z polska banderą. Żołnierz ma wyciągniętą dłoń z której wypadają mu pieniądze oraz zegarek, który wskazuje godzinę 21:37 (#pdk (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)). Gałęzie drzewa zachodzą na lewą i prawą rękę.

  Lewa ręka zaczyna się od wulkanu w kształcie czaszki (musi być jakieś fajne przejście z gałęzi na ten wulkan), z której sączy się lawa i owija moją rękę aż do nadgarstka. Przy rzece lawy są demony, które męczą zwłoki ludzi którzy w tej lawie płyną, a sama kończy się przy dłoni wchodząc jakby w moje żyły.

  Prawa ręka; liście owijają się wokół jak w lewej. Dominuje tu natura. I na koniec połączenie lewego barku z prawym łańcuchem, na którym idzie demon i mniej więcej na wysokości serca przechodzi po łańcuchu przez portal, który zamienia go w "naturę"

  Tak sobie to wyobraziłem.
  Narysuj mi to, a ja to sobie wydziaram i zrobię o tym wykop.
  Dzięki śliczne! :)