•  
  K.................u

  +44

  pokaż komentarz

  Gdybyśmy przez te wszystkie lata ujawniali opinii publicznej nasze działania, nie mielibyśmy możliwości tworzenia planu rozwoju dla świata. Jednak świat staje się coraz bardziej skomplikowany, a zarazem coraz bliższa jest faza powołania rządu światowego. Nowa realna władza polityczna, wykraczająca poza suwerenne państwa narodowe, zostanie zbudowana z elity intelektualnej i międzynarodowych bankierów, co z pewnością będzie znacznie lepsze niż dotychczasowa, trwająca od stuleci władza państwowa.
  David Rockefeller, 1991

  Najlepiej, abyśmy samodzielnie budowali ów „wieżowiec światowego porządku”. W celu zakończenia [pracy] suwerennych państw narodowych, można wykorzystać metodę stopniowego ich połykania, kawałek po kawałku. W ten sposób osiągniemy nasz cel znacznie szybciej, niż gdybyśmy trwali przy starych metodach.
  Richard Gardner

  Elity kapitału finansowego posiadają długoterminowy plan realizacji ostatecznego celu, którym jest kontrola nad światem poprzez ustanowienie jednego systemu finansowego. Ta machina ma być nadzorowany przez małą grupkę, która będzie zdolna rządzić strukturami politycznymi i światową gospodarką. System kontroli działa na wzór feudalnego autokratyzmu kontrolowanego przez bankierów z prywatnego banku centralnego, a sterowany jest za pomocą częstych uzgodnień osiąganych w trakcie tajnych konferencji. Jego rdzeniem jest szwajcarski Bank for International Settlements w Bazylei. Znajduje się on w rękach prywatnych, a kontrolujące go centralne banki również są własnością prywatną. Każdy bank centralny poprzez pełną kontrolę nad pożyczkami dla skarbu, sterowanie kursami walut w wymianie międzynarodowej, wpływ na poziom i aktywność gospodarczą kraju, gwarantowanie nagród dla współpracujących polityków w sferze handlowej itd. egzekwuje kontrolę nad rządami państw.

  Carroll Quigley, historyk, 1966

  •  

   pokaż komentarz

   @KomuKomuBoIdeDoDomu: o może by i było prawdą, jeśli chiny nie powiedzą że same chcą być hegemonem z ich elitami na czele

  •  
   K.................u

   +6

   pokaż komentarz

   @niechceplayera: tylko chiny niewiele mogą mieć do powiedzenia tak samo jak japonia 30 lat temu, która padła ofiarą chciwych bankierów po wprowadzeniu kontraktów terminowych na tokijski indeks nikkei. Po tej grabieży cały kraj pogrążył się w recesji.
   Ciekaw jestem jak rozwinie się sytuacja u nas w Polsce, bo NBP ciągle jest w rękach państwa a mamy olbrzymi dług narodowy i jak popadniemy w recesję to trzeba będzie sprzedać to co nam zostało czyli właśnie NBP lub inne zakłady jak lotos czy pkn orlen. Najbardziej jednak dotkliwą utratą będzie NBP, który jest odpowiedzialny za emisje pieniądza.

  •  

   pokaż komentarz

   chiny

   @niechceplayera: @KomuKomuBoIdeDoDomu: Nie rozumiecie. Z Chinami to będzie wojna (raczej zimna wojna tylko że tym razem to Zachód będzie komunizmem). Prawdziwy bój natomiast toczy się o Rosję. Koniecznie chcą przejąć Rosję, bo jeśli Rosja sprzymierzy się z Chinami przeciwko Zachodowi to będzie to koniec. Dlatego tak bardzo atakują i tak bardzo chcą zniszczyć Putina. Jedynego człowieka, patriotę który nie chce oddać Rosji w ich ręce. Rosjanie płacą jednak za to ogromną cenę. Sankcje, oraz oligarchia Putina trzyma za mordę jednak Rosjanie wolą swoich bandytów niż zachodnich grabieżców. Bo od rosyjskich oligarchów coś zawsze kapnie, a Putin akceptuje ich tak długo jak nie wyprowadzają majątku poza Rosję. Polska natomiast jest potrzebna jako korytarz dla USA. Tu w Polsce nie może rządzić nikt kto śmiałby nie być na pasku USA ponieważ dla USA Polska jest korytarzem na Wschód, na Ukrainę którą można podpalać i prowokować Rosję.

  •  
   K.................u

   +1

   pokaż komentarz

   @supermoc: wojny konwencjonalnej nie będzie, jedynie ekonomiczna. Chiny jednak mają dobrą broń bo mają dużo dolarów więc jakby rzucili je na rynek to kurs dolara poleci na łeb. Nie jest to korzystne dla nikogo i dla chin też nie bo stracą kapitał który zbierali tyle lat.

  •  

   pokaż komentarz

   @KomuKomuBoIdeDoDomu: Chiny narazie budują swoją flotę oraz bank światowy (swój własny). Flota jest im potrzebna bo bez władzy nad oceanami nigdy nie będą mocarstwem (dzisiaj tylko Amerykanie mogą operować na wszystkich oceanach). Chiny agresywnie inwestują w Afryce. Można przypuszczać, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do wojen właśnie w Afryce a jedną ze stron będą wspierać Chiny, drugą Zachód. (tak jak lokalne wojny za czasów zimnej wojny).

  •  

   pokaż komentarz

   Można przypuszczać, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do wojen właśnie w Afryce a jedną ze stron będą wspierać Chiny, drugą Zachód. (tak jak lokalne wojny za czasów zimnej wojny).

   @supermoc: Czyli będzie nowa, nieznanej do tej pory rozmiarów fala imigrantów w UE.

  •  
   m.....0

   -1

   pokaż komentarz

   David Rockefeller, 1991
   Najlepiej, abyśmy samodzielnie budowali ów „wieżowiec światowego porządku”. W celu zakończenia [pracy] suwerennych państw narodowych, można wykorzystać metodę stopniowego ich połykania, kawałek po kawałku. W ten sposób osiągniemy nasz cel znacznie szybciej, niż gdybyśmy trwali przy starych metodach.


   @KomuKomuBoIdeDoDomu: wiarygodność tego cytatu określam na 101% w końcu pojawia się tak często w internecie. Życie bym nawet oddał tak jestem pewien tych słów.

 •  

  pokaż komentarz

  Dziś Europa jest jak więdnący kwiat zjadany przez tajne robactwo.

  pokaż spoiler Wklejam jeszcze raz, jakby ktoś nie zauważył w tytule i opisie.

 •  

  pokaż komentarz

  Robactwo lewactwo. Zniszczą i rozkradną wszystko co nie jest lżejsze od powietrza.

 •  

  pokaż komentarz

  Wspaniały człowiek! Polak - Węgier dwa bratanki...

 •  

  pokaż komentarz

  Sami ci nachodźcy to jakiś koszmar ale zadziwia mnie że w Europie chyba tylko z Węgier słychać tego typu stanowiska. No może jeszcze tam prezydent Czech coś się stawiał, czy europosłowie z Anglii ale co z innymi narodami? Czy rządy krajów europejskich zostały już doszczętnie przeżarte przez lewactwo i agenturę?