•  

  pokaż komentarz

  Sami częściowo stworzyli banderyzm, a teraz są zaniepokojeni. Telewizja Republika nie bała się nazywać rosyjskim agentem tych, którzy zwracali uwagę na sympatyków Bandery na Ukrainie. A teraz zdziwieni, że jedna z ulic będzie nosić imię tego zbrodniarza.

 •  

  pokaż komentarz

  Jeśli potwierdzeniem banderyzmu w państwie ukraińskim ma być „planowana ulica bandery” i „skandaliczne wypowiedzi w IPN'ie”. To równie dobrze można powiedzieć, że w Rosji stalinizm zaczyna być ideologią państwową, bo są nowe pomniki Stalina i mamy skandaliczne wypowiedzi Putina. Wypowiedź, która jest w opisie to robienie k!%@y z logiki.

  •  

   pokaż komentarz

   @lesny_szaman: ty robisz k$$#ę z logiki, bo podchodzisz do tematu tu i teraz. Takie rzeczy rozwijają się latami i dzieją się krok po kroku. A nie, że jak coś nie nastąpi w ciągu 5 minut to tego nie będzie. Rety! To jak z muzułmanami na zachodzie. Od wielu, wielu lat zdobywali wpływy krok po kroku. Jak to mówiłam to durnie się śmiały. Teraz mówię, że my będziemy mieć problem z Ukraińcami. To teraz durnie z tego się śmieją. Będziemy mieć nie teraz, ale za kilkanaście lat. Proces ten będzie wyglądał podobnie jak u muzułmanów.

  •  

   pokaż komentarz

   @zeebraaa:

   poprawię tylko, że problem nie będziemy mieli z ukraińami tylko z banderowcami, a w związku z tym, że banderyzm robi się ideologia państwową na ukrainie to wszystko zmierza do tego, że banderowcy nie będą odsetkiem.

   Na pomoc normalnych ukraińców bym nie liczył, bo oni będą to traktować jako problem polaków i będą oczekiwać że polacy sobie z nim sami poradzą. Raczej liczyłbym na pomoc normalnych ukraińców banderowcom, bo który rodak nie da schronienia swojemu rodakowi walczącemu o wielką ukrainę (a jakimi metodami to już nie jego sprawa)

 •  

  pokaż komentarz

  W powiatach graniczących z Ukraina, powinni przestać wydawać Ukraińcom pozwolenia o prace.

 •  

  pokaż komentarz

  "banderyzm zaczyna być ideologią państwową"
  Polityka historyczna. W Polsce też zastępuje prawdę.

 •  

  pokaż komentarz

  Tu się niedawno ktoś oburzał na wykopie o ulicę Bandery, bodajże w Kijowie. Właśnie wróciłem z Ukrainy, byłem tam dwa tygodnie i powiem Wam, że pomniki Bandery i ulice Bandery są WSZĘDZIE. Także w polskim Lwowie i Tarnopolu (tam to ogromny pomnik nawet). Dodatkowo flagi UPA są na każdej ulicy, szaliki, kubki, magnesy z Banderą również.