•  
  p.......9 via Android

  +62

  pokaż komentarz

  Po obejrzeniu jedno już wiem. Moja świadomosc wzrosla i bede walczyl o kazda zlotowke, ktora mi sie nalezy.

  •  

   pokaż komentarz

   @pikolo369: nie wiem czy wiesz, ale mam firmę ubezpieczającą. Może chcesz się w niej ubezpieczyć?

  •  

   pokaż komentarz

   @pikolo369: według firm ubezpieczeniowych , przysługuje nie należy ,

  •  

   pokaż komentarz

   @pikolo369 60% to bzdury. skad wiem? ubezpieczam od dobrych kilku lat

  •  

   pokaż komentarz

   @sfxwombat: Też od kilku lat ubezpieczałem, ale nie w jednej firmie tylko u brokera i dodatkowo pracuje w firmie odszkodowawczej. I wszystko co jest w tym filmie to prawda. Nie wszystko jest łatwo uzyskać bo nie raz trzeba się spotkać w sądzie, ale ogólnie to prawda.

   Pamiętajcie. Towarzystwa nie przestrzegają własnych warunków ogólnych. A no i oczywiście zakres OC jest narzucony w dużym stopniu ustawowo i z tego wynikają też takie cyrki. Towarzystwo niewypłacenie szkody traktuje jako czysty zysk i z automatu oddalają sprawy nawet bez czytania licząc, że nie pójdziesz do sądu i olejesz.

   A i jeszcze jedna rzecz której nie wyłapałem. Towarzystwo nie ma również prawa dysponować twoim mieniem. Jeśli zgadza się zapłacić np za szkodę 5000 ale tylko jak dasz rachunek z serwisu na taką kwotę też można z tym walczyć. Zawsze możesz nie chcieć naprawiać tego auta tylko je sprzedać ze szkodą taniej o te 5000 i mają Ci tą różnicę wypłacić. I jeśli ktoś nie chce naprawiać auta za te 5000 które się należy to nie jest żadne wyłudzanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @ChoNoTu

   @pikolo369: nie wiem czy wiesz, ale mam firmę ubezpieczającą. Może chcesz się w niej ubezpieczyć?

   Człowieku, po co wypisujesz jakieś brednie pod każdym znaleziskiem. Normalnie one man army, masz firmę, otwierasz bank, spawasz hulajnogi w Australii. Możesz jeszcze jesteś onkologiem? To wyleczyłbyś sobie ten #rakcontent

 •  

  pokaż komentarz

  " on moze placic 10 tysiecy za oc ," co on p?%##?%i

  •  

   pokaż komentarz

   @Hellfreezer: zrobiłem sobie wycenę OC w PZU na nowe BMW 7 li i wyszło mi 4500 za samo OC. Podałem że jestem z 97 roku. Ale akurat mój powiat ma tańsze ubezpieczenia. Myślę ze dałoby się przy jakimś droższym aucie i innym rejonie dyszkę wyciągnąć. Nie mówiąc już jakbym chciał w wyścigach startować albo na taxi nim jeździć.

  •  

   pokaż komentarz

   Likwidowałem szkody ze 20 razy na pewno

   Podałem że jestem z 97 roku

   @sicknature: I jeszcze się dziwisz? Na marginesie, ty jako klient nie jesteś likwidatorem szkody.

  •  

   pokaż komentarz

   @quartzu: co ma jeden komentarz do drugiego? Poza tym co ma OC do likwidowania szkód jak robisz to z AC lub OC sprawcy. Wyliczenia OC/AC czyli zniżki/zwyżki liczone są osobno. Przy tej polisie dla bmw podałem że mam 0 zniżek/zwyżek.

   https://pl.wiktionary.org/wiki/likwidować polecam słownik

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature: A ma tyle, że jak masz 20 gongów zaliczonych będąc z rocznika 1997...
   Do słownika to sam sobie zaglądaj. Likwidacja szkody to ubezpieczalnia. Ty możesz usunąć szkody, naprawić szkody, naprawić auto itd. Zapoznaj się kolego z pojęciem "likwidacji szkody".

  •  

   pokaż komentarz

   @quartzu: Pomieszałeś ze sobą dwa zupełnie różne komentarze. Poza tym powtarzam że naprawa własnego auta to AC albo OC sprawcy, co ma do tego własne OC?
   Likwidacja znaczy naprawa, likwidowałem czyli naprawiałem. Nie napisałem nigdzie że jestem ubezpieczeniowym likwidatorem. Dziwny jesteś.

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature: Nie. Likwidacja szkody to tylko pojęcie ubezpieczalni. Nie rozumiesz i nie zrozumiesz. Cytujesz wiki i nadal nic nie rozumiesz. Szkoda gadać. Zobacz od czego zależą stawki OC i wszystko stanie się jasne. Bo brniesz, tylko nie wiem gdzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @quartzu: to że ubezpieczalnie lub ustawodawca przyjął jakąś nomenklaturę nie znaczy że przeciętny człowiek nie może używać tych słów zgodnie ze słownikowym znaczeniem XD Połowy słów musiałbyś przestać używać bo gdzieś je w prawie zapisano i zdefiniowano. Ogarnij się.

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature: Ogarnij się. Zlikwiduj ściany, malując je. Zlikwiduj brudne ciuchy, piorąc je. Zlikwiduj śmieci, wyrzucając do klopa.

  •  

   pokaż komentarz

   @quartzu: rozumiem że piątek i mogło cię ponieść ale lepiej omijaj barek rodziców przez resztę wieczoru.

   ps
   można likwidować zaciek na ścianie, plamę na ubraniu albo przykry zapach ze śmietnika i nie trzeba pracować przy tym w ubezpieczeniach XD

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature: Ciołku ty, moi rodzice już nie żyją. I tu tak zawsze, jak się nie ma argumentów - to się używa takich. Zlikwiduj sobie mózg. Plamę możesz zmyć, możesz skuć tynk, plamę możesz zmalować. Ok, dzięki, następny.

  •  

   pokaż komentarz

   @quartzu: hahahahaha ty tak serio XD

   pewnie za dużo na raz nie załapiesz ale zawsze warto spróbować
   synonim
   1. «każdy z pary wyrazów mających takie samo znaczenie»
   2. «symbol lub odpowiednik czegoś»

   Synonimy do słowa likwidować
   1. znosić , usuwać , rozwiązywać , kasować , zamykać , zawieszać , zwijać , pozbywać się , uwalniać się od czegoś , kończyć z czymś , dokonywać likwidacji
   2. zabijać , mordować , wytracać , tępić , wybijać , szlachtować , ukatrupiać , uśmiercać , tracić , tłuc , załatwiać , wykańczać , rozwalać , zadawać komuś śmierć , pozbawiać życia

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature: Ten koleś ogólnie ma problem z myśleniem i wydaje mi się, że nie tylko... Nie daj się wciągać w dyskusje z nim, bo tylko sobie napsujesz nerwów.

  •  

   pokaż komentarz

   zrobiłem sobie wycenę OC w PZU na nowe BMW 7 li i wyszło mi 4500 za samo OC. Podałem że jestem z 97 roku.

   @sicknature: Spokojnie inne TU mogloby zaproponować sporo wiecej niż 10000zł bo mają obowiązek przedstawić ofertę. Z drugiej strony nie chcą ubezpieczać gówniarza co ledwie na rowerze nauczył się jeździć a już bedzie królem szosy w BMW bo może się to dla nich na 100 tys nie skonczyc :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Hellfreezer: już dzisiaj, pomimo wszystkich wymienionych w filmie metod obniżania wypłat, firmy ubezpieczeniowe na OC tracą (zarabiają na przykład na AC)
   ludzie mają coraz większą świadomość swoich praw, rosną zasądzane odszkodowania (w szczególności zdrowotne) i tak dalej, więc składki które mają to pokrywać muszą rosnąć. Ostatnia podwyżka składek OC nie jest ani przypadkiem, ani wcale ostatnią w tym roku.