•  

  pokaż komentarz

  Czas działa na niekorzyść michnika i jego gazetki. Patrząc po sali na te siwe głowy, czytelnikom nie zostało już więcej niż 5-10 lat życia.Wraz z naturalną śmiercią czytelników, umrze ta gadzinówka. W dłuższym terminie nie dał bym złamanego grosza za pakiet akcji Agory, choćby mnie nawet Soros w dupę całował żebym je od niego odkupił.

  •  

   pokaż komentarz

   @dan-oates: Wydaje się, że nie chodzi tu tylko o samego Michnika i GW, ale o całą ideę przemysłu pogardy, antypolonizmu i rządu dusz, a do zrozumienia przez społeczeństwo tego mechanizmu jeszcze daleko.

   Chodzi o zastąpienie starych kłamstw nowymi w taki sposób, by ludzie uważali przyjęte poglądy za własne i prawdziwe. O przywłaszczenie i przeinaczenie znaczenia słów: liberalny to teraz nowoczesny obywatel świata, demokracja jest wtedy jak mniejszościom nadajemy uprawnienia ponad większość, a faszyści to wszyscy, który nie są liberalnymi demokratami. 'Już im mało, że krowa cieli się, oni chcą, żeby się źrebiła." Chodzi o logikę, która mówi, że młodzi są dobrzy kiedy trzeba odebrać "moherom" dowód i wpływ na władzę, ale głupi kiedy nie przychodzą na spotkania z Michnikiem. O logikę, która mówi, że nie donosił, donosił ale tylko na złych, nie tylko na złych, ale w dobrej sprawie, nie tylko w dobrej sprawie bo za pieniądze, nie ma dowodu, że podpisy nie zostały sfałszowane i w ogóle faszyści grzebią w życiorysach.

   Dlaczego o tym mówię? Bo są nadal miliony młodych ludzi, którzy po 2 tygodniach w Anglii mówią, że są Anglikami. Którzy uważają, że należy zgadzać się z Angela Merkel, bo solidarność europejska i przyjmować uchodźców, bo to po chrześcijańsku, ale wzięli tylko cywilny, bo ksiądz nie chciał ochrzcić córki imieniem Dżesika.

   Także z tym upadkiem to spokojnie.

   pokaż spoiler A wdawanie się z Michnikiem w dyskusje nie ma najmniejszego sensu, bo to demagog. Sprowadzi rozmową do absurdu, obróci znaczenie słów i zniszczy przeciwnika doświadczeniem tak jak na filmie. > To, że nie ma młodych na spotkaniu nie znaczy, że młodzi są odporni na debilizm, ale że są debilami właśnie. Brawa z sali.

   źródło: youtube.com

  •  
   k..............a via iOS

   -5

   pokaż komentarz

   @dan-oates: jesteś chory.

 •  

  pokaż komentarz

  Tak jak kiedyś naśmiewałem się z kultu jaki tworzyły moherowe berety dookoła wypadku/zamachu(nie wnikam w to gdyż nie ma to sensu) tak teraz nie mogę się powstrzymać ze śmiechu, z tych moherów, którzy są zapatrzeni w pedestal obrońców demokracji. Może Lis miał rację : "Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje. Są znacznie głupsi".

 •  
  f.........k

  +6

  pokaż komentarz

  Neuropa w pogotowiu czyli #boldupy bo #bekazkod i #bekazlewactwa w dupki parzy....

 •  

  pokaż komentarz

  Rozczaruję was. Poglądy Michnika nie znikną ze społeczeństwa.

  Zawsze bowiem w społeczeństwie będzie odsetek ludzi którym nie podobają się poglądy skrajne i antydemokratyczne. Ludzi którzy nie podzielają wizji społeczeństwa zamkniętego, budowanego na instytucjach wykluczających.

  •  

   pokaż komentarz

   Ludzie jeżdżą po Europie, widzą w Internecie i w TV co dzieje się we Francji i Niemczech, więc raczej pewne jest, że nikt tych multikulturalnych bzdur nie kupi. Michnik musiałby zmienić front ideologiczny o 180 st. żeby odgrywać jakąkolwiek rolę polityczną.

 •  

  pokaż komentarz

  dane staruchy wśród publiki. coś jak na marszach kodu.