•  

  pokaż komentarz

  Jak działają kobiety? (na przykładzie ofiary uroczej Lotopałanki karłowatej...)

  Torbacz żebrak a w dodatku wyjątkowo głupi :) Dlaczego? To proste- bo nie zna życia i kobiet dla których z pewnością jest śliczną maskotką. No właśnie... maskotką. Podczas gdy inne zwierzątka instynktownie wiedzą, że muszą same upolować coś do jedzenia czyli wyżywić siebie i młode, ten ZADOWOLONY szanowny pan torbacz idzie na łatwiznę i przy pomocy swojego ładniusiego i słodkiego pyszczka dostaje wszystko za friko. Cwaniak powiecie? Wątpię.
  Inne zwierzątka wiedzą, że owa delikatna rączka (pewno jakiejś cukierkowej blondi) na której tak słodko ów torbacz sobie siedzi, znudzona może go bez trudu włożyć do mikrofalówki na 30 sekund lub pójść z nim do ubikacji i to raczej nie po to, żeby zrobić siusiu.

  A potem? A potem bezwzględne dziewczę powie swoim koleżankom i rodzicom zalana potokiem łez, że Lotopałanka gdzieś uciekła i żeby wszyscy pomogli jej szukać zwierzątka- co oczywiście w pośpiechu zrobią aby chociaż odrobinę złagodzić cierpienie zapłakanego dziewczęcia. Kiedy Lotopałanka oczywiście się nie znajdzie, to w ramach wynagrodzenia łez i cierpień rodzice będą chcieli kupić jej nowe zwierzątko. Ale to już nie będzie Lotopałanka bo sprytne dziewczę powie, że patrząc na nowe zwierzątko przypominałoby się jej poprzednie i tak ból by powracał. Sprytnie wyciągnie więc od rodziców pieniądze na torebkę lub coś innego czego zazdrościła swojej koleżnace z klasy a co najprawdopodobniej stało się przyczyną tragicznego losu słodkiej Lotopałanki Karłowatej.
  ------
  Uwaga- zbieżność losu Lotopałanki karłowatej z dorosłym mężczyzną po rozwodzie zupełnie przypadkowa.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie znaleziono ofert zawierających podane przez Ciebie wyrażenie.
  Poniżej prezentujemy wyniki wyszukiwania dla wyrażenia karimata

  Inne sugestie:

  * karłowice (129)

  gdzie takie coś można kupić? :)

 •  

  pokaż komentarz

  Wiem co se kupie na urodziny.

 •  

  pokaż komentarz

  Wygląda jak jakiś pokemon.

 •  

  pokaż komentarz

  Ta miniaturka kojarzyła mi się... zresztą nie ważne.