•  
  b......s

  +107

  pokaż komentarz

  Za mało żółtych napisów. Nie przekonało mnie.

 •  
  m.....i

  +55

  pokaż komentarz

  Ostatecznie mnie to przekonało co do słuszności moich podejrzeń. Tylko totalni ignoranci mogą nadal myśleć, iż to nie był "inside job".

 •  

  pokaż komentarz

  Śmiejcie się, śmiejcie...
  W sumie wam zazdroszczę. Nieświadomość jest czasem błogosławieństwem.

  •  

   pokaż komentarz

   @coldfusion: Że niby nie możesz spać w nocy, bo się boisz, że ONI przyjdą po ciebie, czy co?:D

  •  

   pokaż komentarz

   @Renegado: zafundują mu "inside job" czyli rozwolnienie

  •  

   pokaż komentarz

   @Renegado:
   Ta. Wierzcie sobie dalej a Al Kaidę, Bin Ladena, terroryzm itp. Bierzcie kredyty w bankach i po rękach całujcie, że wam go przyznali.
   Oglądajcie reklamy i kupujcie wszystko co wam polecą nawet, jeśli tego nie potrzebujecie. W ten sposób nakręcicie gospodarkę.
   Naiwni frajerzy...

   Debiilom nie przetłumaczysz. Może nawet rozumieją, ale ich umysły nie dopuszczają takiej odbiegającej od ich wyobrażenia o świecie teorii. Lepiej zatkać uszy i powtarzać sobie: "wcale tak nie jest, wcale tak nie jest".

  •  

   pokaż komentarz

   @coldfusion:
   Debiilom nie przetłumaczysz
   Tu się zgadzamy:P

   Ty za to dalej możesz sobie wierzyć w odwieczne spiski, masonów, syjonistów, templariuszy, Merowingów, iluminatów, jaszczury, czy inną doktrynę, którą wyznajesz nie potrzebując dowodów i słuchając ludzi, którzy często sami skuteczniej sami siebie ośmieszają niż obrazki takie jak ten w znalezisku (vide David Icke).
   Dalej uważaj YouTube i ściśle moderowane fora jak prawda2 za najlepsze źródło wiedzy.
   I dalej żyj w swoim szałasie w środku dziewiczej puszczy o chlebie, wodzie i internecie (przecież ty zapewne kupujesz tylko najpotrzebniejsze rzeczy, jesteś wolny od materializmu, konformizmu i konsumpcjonizmu).

  •  

   pokaż komentarz

   @Renegado:
   No tak, bo to, co mówią w TV, moderowanych mainstreamowych portalach informacyjnych, szmatławcach typu Dziennik czy GW, to na pewno prawda.
   Ograniczonym człowiekiem trzeba być, żeby łykać to wszystko i nie zweryfikować czy to prawda...

   Zobaczymy za parę lat kto miał rację.

  •  
   m.....i

   +20

   pokaż komentarz

   @coldfusion:
   Ta. Wierzcie sobie dalej globalny spisek, NWO, masonów itp. Oglądajcie filmiki z żółtymi napisami i traktujcie je jako prawdę objawioną. Wypisujcie wszędzie, że tylko wy znacie prawdę, a wszyscy inni to bezmyślne owce. Bo przecież zdemaskować spisek potrafi każdy nastolatek.
   Naiwni frajerzy...

   d%#!!om nie przetłumaczysz. Może nawet rozumieją, ale ich umysły nie dopuszczają takiej odbiegającej od ich wyobrażeń o wszechobecnych manipulacjach rzeczywistości. Lepiej zatkać uszy i powtarzać sobie: "to spisek, to spisek".

  •  

   pokaż komentarz

   @coldfusion: Zapewne okaże się, że nawet jak nic się nie wydarzy to ty będziesz miał rację, bo pewnie okaże się, że to dzięki waszym heroicznym działaniom zwiększyliście świadomość ludzi i po raz kolejny uratowaliście ludzkość od zagłady, czy coś w ten deseń:)
   W końcu przykłady tego jak uchroniliście świat od katastrofy można długo mnożyć, wymienię parę ostatnich, które mi się teraz przypominają:
   -Dżordż Dablju miał wprowadzić stan wojenny przed wyborami, żeby utrzymać władzę.
   -Świńska grypa była morderczym wirusem wypuszczonym w celu zdziesiątkowania ludzkości.
   -Potem zmieniła się w przeziębienie, ale za to szczepionki na nią miały nas zdziesiątkować.
   -Od tego roku miała być zakazana sprzedaż witamin i uprawianie na własną rękę warzyw i owoców.
   -Aha no i kryzys gospodarczy miał ostatecznie doprowadzić do powołania jawnego rządu światowego.

  •  

   pokaż komentarz

   @coldfusion: ohh no tak wybacz, że żyliśmy w błędzie przez tyle lat :). Nie wiem co kieruje takimi ludźmi jak Ty- wierzycie w każde słowo swoich mesjaszy zamiast słuchać mądrzejszych ludzi. Najśmieszniejsze jest to, że takim spiskowcom wydaje się, że doznali objawienia i muszą głosić dobrą nowinę o systemie który nas zniewolił. Jak dla mnie bycie takim 'niewolnikiem' systemu to świetna sprawa bo mogę sam decydować o sobie a nawet uwaga (sic! ) opuścić ten kraj skoro mi nie odpowiada. No ale niektórzy woleliby urodzić się w średniowieczu.

  •  

   pokaż komentarz

   @coldfusion: Cytując za Tobą: 'Ograniczonym człowiekiem trzeba być, żeby łykać to wszystko i nie zweryfikować czy to prawda...', a Ty weryfikujesz inaczej niż sprawdzając na trzech serwisach informacyjnych? Jeśli kancelaria prezydenta wyda jakieś oświadczenie, to do nich dzwonisz i weryfikujesz czy faktycznie je wydali? Albo korzystając z tematu - pojechałeś do strefy 'zero' i dociekałeś czy rzeczywiście tak mogło się zdażyć? Ludzie akceptują to, co mówią media, ale z drugiej strony nie mają fizycznej szansy zweryfikować tego typu informacji, więc nie pozostaje nic innego jak wierzyć 'na słowo', albo po prostu przyjmować do wiadomości i to zlewać.

  •  

   pokaż komentarz

   @Renegado:
   -Dżordż wprowadził za to akt patriotów, który trzyma obywateli za ryj lepiej niż u nas za komuny
   -Jeśli nie nabierasz podejrzeń, gdy ktoś oferuje panaceum na sztucznie rozdmuchany problem, w czasie nie realnym dla innych przypadków to nie nazywaj d!$$%ami ludzi, którzy właśnie te podejrzenia mają
   -przepraszam- zdziesiątkowani mieliśmy być grypą!
   -co Codex Alimetarius też chciałbym, żeby ktoś się wytłumaczył
   -kto ci powiedział, że "ostateczne' miało juz miejsce. Przecież mamy już prezydenta UE, czyli Twojego, mojeg chociaż ch%% wie kto to jest.
   aha- po co hamerykańce pojechali do Iraku?? Możesz przytoczyć tą spiskową teorię??
   Pozdrawiam

  •  

   pokaż komentarz

   @DzikiPiesDingo:
   Dżordż wprowadził za to akt patriotów, który trzyma obywateli za ryj lepiej niż u nas za komuny
   Tylko, że nie o tym pisałem, a poza tym pisanie, że Ustawa o patriotyzmie lepiej trzyma za ryj obywateli, niż PRL świadczy o tym, że raczej nie masz pojęcia albo o tym jak wyglądało życie w PRL, albo nie masz pojęcia jak wygląda życie w USA obecnie, albo ani o tym, ani o tym. Bynajmniej nie popieram Busha, uważam Patriot Act za skandaliczny, ale nie zmienił on USA w państwo autorytarne i nie widzę tam żadnego spisku.

   Jeśli nie nabierasz podejrzeń, gdy ktoś oferuje panaceum na sztucznie rozdmuchany problem, w czasie nie realnym dla innych przypadków to nie nazywaj d!$$%ami ludzi, którzy właśnie te podejrzenia mają
   Ale przecież ja nie piszę o rozdmuchaniu sprawy świńskiej grypy przez media, tylko o opowieściach min. Jane Burgermeister o szczepionkach, które zabijały natychmiast po podaniu, o rozdmuchiwaniu każdego przypadku powikłań poszczepiennych do rangi ludobójstwa.

   po co hamerykańce pojechali do Iraku?? Możesz przytoczyć tą spiskową teorię
   A co to ma do rzeczy? Wiadomo, że USA wykorzystało okazję, żeby położyć łapę na Irackiej ropie, ale an twoim miejscu nie przywoływałbym tego przykładu, bo jeśli założymy, że to miało być powodem domniemanego wysadzenia WTC, to dlaczego Amerykanie mieliby w ten zamach wrabiać Saudyjczyków, a wśród zamachowców z czego dobrze pamiętam nie było żadnego Irakijczyka? To jest właśnie jeden ze słabych punktów teorii spiskowej, którego jakoś nikt nigdy nie potrafił mi wytłumaczyć. Bo w jakim celu USA miałoby rzekomo wrabiać w zamach jednego ze swoich największych sojuszników na bliskim wschodzie zamiast państwa, które chciało zaatakować? Przecież wtedy Colin Powell nie musiałby kłamać w ONZ n.t. broni masowego rażenia. Ba, Ameryka potrafiła sfingować największy zamach terrorystyczny w historii, a nie potrafili podłożyć w Iraku, gdy już go podbili paru głowic jądrowych, albo biologicznych? Moim zdaniem to dobitnie pokazuje, że cała teoria spiskowa jest oparta na wyssanych z palca założeniach, a administracja Busha zwyczajnie wykorzystała okazję jaka im się trafiła. Świat, szczególnie polityka są chaotyczne i wygrywają ci, którzy potrafią wykorzystać nadarzające się okazje, a nie ci, którzy knują szeroko zakrojone spiski.

  •  
   e.....7

   +6

   pokaż komentarz

   Ech, tyle lat a wciąż są osoby które próbują rozmawiać z ludźmi z prawdy2.

   Zrozumcie że z nimi nie można dyskutować, bo oni nie przyjmują żadnych argumentów i zawsze uznają że wygrali. Choćby ich zasypać górą dowodów że księżyc jednak nie jest z sera to oni zawsze wygrzebią jakieś rozpikselowane zdjęcie na którym widać cień myszy w jednym z kraterów. I zawsze mają swój argument "wierzysz w to co mówią w tv, czytasz wyborczą, jesz w mcdonaldzie, bądź dalej ogłupiany". Bo jeśli uważasz że Pentagon został zniszczony przez samolot a nie tajną kosmiczną broń laserową Busha to od razu oznacza że wierzysz w wyborcze obietnice PO i masz kredyt mieszkaniowy na 30 lat.

  •  

   pokaż komentarz

   @coldfusion:Bierzcie kredyty w bankach i po rękach całujcie, że wam go przyznali.
   Oglądajcie reklamy i kupujcie wszystko co wam polecą nawet, jeśli tego nie potrzebujecie. W ten sposób nakręcicie gospodarkę.

   O nie! Nakręcamy gospodarkę faktycznie przerąbane. Ty rozumiem, że nie chcesz skalać się przypadkiem marketingiem, wiec sam pieczesz chleb z własnej mąki,a ubierasz się w wór przepasany sznurem.

   Wszystko ok, ale praktycznie nikt nie całuje po rękach za kredyt ani nie kupuje wszystkiego co jest reklamowane.

  •  

   pokaż komentarz

   @Renegado: "Tylko, że nie o tym pisałem"- ja napisałem,chyba mogłem?? To że jakiś dokument ma w nazwie słowo o pozytywnym wydźwięku, nie znaczy niesie takie skutki. To tzw. dwójmyślenie. Akt ten to kolejny krok w okrajaniu praw człowieka. U Ciebie brak zastrzeżeń.
   Pewnie, że rozdmuchiwano przypadki zgonów po szczepieniach, ale KTO rozdmuchał całą PANDEMMIĘ (sic!) na podstawie kilku zachorowań (tak, było to kilka zachorowań w porównaniu z tradycyjną grypą). U Ciebie brak zastrzeżeń.
   Z tego co wiem to teraz goni się Al-Kaide w Afganistanie, który jak by nie było był USA 'największym sojusznikiem', co więcej Husajn też był sojusznikiem, póki był potrzebny. Rodzina saudyjska prowadzi gruuube interesy z hamerykom- jak sobie wyobrażasz atak na czołowe państwo muzułmańskie? Za to można było wjechać do Iraku, bogatego w ropę, pokazać że dba się o zwątlone bezpieczeństwo narodowe (gdzie ta broń jądrowa??!!) i wojować oczywiście o demokrację mordując cywilów. U Ciebie brak zastrzeżeń.
   Jeśli chodzi o "największy zamach", to raz a dobrze wytłumacz zawalenie WTC7.

   Co do jednego się zgadzamy- nie ma szeroko zakrojonych spisków, tylko chaos, który niektóre grupy próbują ułożyć po swojemu, moderując poszczególne wątki. Dla zwykłego zjadacza chleba trudne są jednak do ogarnięcia ramy czasowe takich działań, ponieważ funkcjonujemy w czarno-białym swiecie 'tu-i-teraz", a życie nie opiera się na dychotomi,życie posiada nieskończoną skalę szarości... ale nie musisz się ze mną zgadzać, bo to tylko moja opinia, czowieka który za penw jest moderatorem jakiegoś serwisu prawda- patrz poniżej (sic!)...

  •  

   pokaż komentarz

   @DzikiPiesDingo:
   Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

   Akt ten to kolejny krok w okrajaniu praw człowieka. U Ciebie brak zastrzeżeń

   Zacytuję sam siebie:
   uważam Patriot Act za skandaliczny

   Co do rozdmuchania świńskiej grypy, to tutaj główne obawy były związane z tym, że zachowywała się podobnie do hiszpanki podczas pierwszej fali zachorowań, która w tamtym przypadku też była bardzo łagodna, a następna skończyła się tragicznie. Ja mimo wszystko nadal uważam, że lepiej było stracić pieniądze na szczepionkach, niż w razie najgorszego być nieprzygotowanym. W takich wypadkach państwo powinno być przygotowane na najczarniejszy scenariusz, bo nie możemy z całą pewnością przewidzieć jak dany wirus wyewoluuje i każdą grośbę warto traktować poważnie.

   Za to można było wjechać do Iraku, bogatego w ropę, pokazać że dba się o zwątlone bezpieczeństwo narodowe (gdzie ta broń jądrowa??!!) i wojować oczywiście o demokrację mordując cywilów. U Ciebie brak zastrzeżeń
   Ty napewno odpowiadasz na mój post? Przecież ja napisałem właściwie to samo. Znowu zacytuję sam siebie:
   _ Przecież wtedy Colin Powell nie musiałby kłamać w ONZ n.t. broni masowego rażenia_
   i
   administracja Busha zwyczajnie wykorzystała okazję jaka im się trafiła

   Z tego co wiem to teraz goni się Al-Kaide w Afganistanie, który jak by nie było był USA 'największym sojusznikiem', co więcej Husajn też był sojusznikiem, póki był potrzebny
   To jest typowe dla polityki zagranicznej USA, ale co do Al-Kaidy nie masz racji. USA wspierała mudżahedinów w Afganistanie (z oczywistych względów-walczyli przeciw ZSRR), Talibów USA o ile się nie mylę wsparło gdy walczyli z niedobitkami mudżahedinów o władzę w wyzwolonym Afganistanie, bo wtedy ci zbliżyli się do Rosji. Ale Al-Kaida akurat była od początku antyamerykańska i ich akurat USA nigdy nie wspierało.

   jak sobie wyobrażasz atak na czołowe państwo muzułmańskie
   Nie wyobrażam sobie, napisałem jedynie to co nakazuje stwierdzić logika teorii spiskowej. W końcu skoro spiskowcy twierdzą, że USA wrobiła porywaczy, a ci nadal żyją to raczej nie przypadkowo wybraliby Saudyjczyków zamiast Irakijczyków nie?

   Jeśli chodzi o "największy zamach", to raz a dobrze wytłumacz zawalenie WTC7
   Ależ już wielu ludzi za mnie nie raz, ale dobrze to wytłumaczyło.
   http://911myths.com/ tu masz całkiem obszernie po angielsku
   http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,5848/k,2 i tutaj któtko, ale po polsku
   I proszę zajrzyj pod te linki, bo wklejam je tu po raz 3.

   Odnoszę wrażenie, że ty niespecjalnie się przyłożyłeś czytając mojego posta, za to dopisałeś sobie do mnei cały zestaw poglądów (z których prawie żadnego w rzeczywistości nie podzielam) dobranych tak, żeby było ci wygodnie obalić niby moje argumenty, które sobie zmanipulowałeś tak, żeby było ci wygodnie.
   Dziękuję, dobranoc:)

 •  

  pokaż komentarz

  A ja nic nie rozumiem :( smutno mi :(

 •  

  pokaż komentarz

  a później pod pretekstem zemsty, sprawiedliwości i jakiegoś "pierścienia" najechali Shire :(