•  
  Y...k via Android

  +19

  pokaż komentarz

  Jak Rosjanie tam weszli aby zrobić porządek z ISIS to już okrucieństwo itp. ale USRAEL jak tam zgotował piekło i zniszczył cały Bliski Wschód, to wszystko w porządku bo przecież oni wprowadzają demokrację i szczęście dla obywateli.

  •  

   pokaż komentarz

   @Yoyek: Tak, a 17/09/1939 wkroczyli do Polski, aby bronić mniejszości narodowych ;)

  •  
   Y...k via Android

   +4

   pokaż komentarz

   @Harcot Czy ja tak napisałem? Pewnie zaraz przejdziesz do argumentu ad Hitlerum. Niezły czas... (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  •  

   pokaż komentarz

   @Yoyek: Pisanie w stylu "USRAEL" świadczy o ideologicznym zacięciu, więc albo rosyjski troll, albo kontestujący gimnazjalista ;)

  •  
   Y...k via Android

   +1

   pokaż komentarz

   @Harcot Tak, tak spokojnie. Możesz dalej wierzyć w Marsjan.

  •  

   pokaż komentarz

   @Harcot: Negowanie sojuszu pomiędzy USA i Izraelem świadczy o umysłowej indolencji. Powszechnie wiadomo kto stoi za tzw. "Arabską Wiosną", nie trzeba być też geniuszem żeby zauważyć że całkiem zamożne i bezpieczne kraje stały się arenami przemocy i biedy a z ich przywódców, zachowujących jako taką niezależność od MFW i wspomnianego sojuszu, uczyniono mordercami i despotami.( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

  •  

   pokaż komentarz

   @beduaz: Tak, skoro "USRAEL" jest czarny, to Rosja zatem MUSI być biała ;) Nie mówię o braku sojuszu, tylko o tej POpieprzonej manii PiSania w stylu "USRAEL", to się nadaje do prymitywnych materiałów propagandowych, a nie do dyskusji ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @Harcot: Rozróżniasz tylko 2 kolory? ktoś popiera Rosję ktoś USA. Kto jest po właściwej stronie konfliktu? Potrafisz odpowiedzieć i uzasadnić swoją odpowiedź?

  •  

   pokaż komentarz

   @beduaz: Ja widzę pełną gamę kolorów, ale autor znaleziska już nie :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Harcot: To co widzi autor jest bez znaczenia. @HaHard, czy raczej @Yoyek bo to na niego naskoczyłeś nie ma znaczenia, wyskakując z gimbazą i trolem ustawiłeś się po jednej ze stron. Nie odpowiedziałeś na pytanie ...

  •  

   pokaż komentarz

   @Harcot: utożsamianie wstawiającego z autorem materiału jest często spotykanym nieporozumieniem. Jako dodający materiały nie zawsze utożsamiam się z zawartymi w nich tezami, jednak rzeczywiście najczęściej dodaję znaleziska, które w jakiś sposób mnie zainteresowały. Materiały, które służą w budowaniu własnej opinii. w zakresie omawianych zagadnień. Poza tym, jeśli sprawdziłbyś historię znalezisk czy wpisów przeze mnie dodanych, na pewno nie obroniłbyś tezy o mojej rzekomej rusofobii. Więc Twoja twierdzenie kupy się nie trzyma.

   W tym konkretnym przypadku fakty są takie, iż Rosja bombarduje Aleppo. Natomiast świat zewnętrzny karmiony jest przez różne, często skrajne opinie. Dodatkowo z różnych źródeł: od lokalnych korespondentów po materiały propagandowe. Siedząc w Polsce cholernie trudno jest o obiektywizm. W podobnej sytuacji znajdują się dziennikarze, którzy najczęściej bazują na opiniach ... innych dziennikarzy. Oczywiście, co poniekąd jest zrozumiałe z uwagi na naszą historię, Polskie agencje często relacjonują wydarzenia zgodnie z linią zachodu.

   To co widzi autor jest bez znaczenia.

   @beduaz: Dokładnie, nie jestem ekspertem od Syrii. Wiem tyle, ile sam przeczytam. Nie mam nikogo tam na miejscu.

  •  
   A.......................r

   0

   pokaż komentarz

   @Harcot: Usrael :)

 •  

  pokaż komentarz

  Co za bzdury.. przecież tego się czytać nie da. Co za propaganda.

  Masakrowanie, zastraszanie syryjskich cywilów i odcinanie dostaw żywności przybrało ostatnio w Aleppo katastrofalne rozmiary. Moskwa "eksportuje tam taktykę spalonej ziemi, którą niegdyś posłużyła się, by sterroryzować stolicę Czeczenii, Grozny" - pisze "Economist".

  Wzniecili rebelie, by wypchnąć z Syrii Rosjan i wyciąć jedynego sprzymierzeńca Iranu w regionie i się dziwią, że jest wojna.

  Jak była kontrofensywa rebeliantów, by zerwać oblężenie, to jakoś nikomu nie przeszkadzało wysadzanie wszystkiego dookoła.

  Jak przestaną wysyłać rebeliantom broń to rebelia upadnie i będzie pokój. Ale przecież nie o to chodzi.

 •  

  pokaż komentarz

  Cierpliwość na wyczerpaniu, jeszcze trochę i użyjemy Polaków.

 •  

  pokaż komentarz

  To nie jest nowa 'zimna wojna' ale ostre negocjacje, które muszą skończyć się porozumieniem.

 •  

  pokaż komentarz

  Defence24 propaganda.
  3 - 2 - 1
  Start.

  Kiedyś całkiem nieźle się ich czytało, teraz propaganda wylewa się wiadrami

Dodany przez:

avatar HaHard dołączył
38 wykopali 6 zakopali 1.2 tys. wyświetleń
Advertisement