Stworzyłem aplikację do ćwiczenia języka angielskiego na co dzień

Stworzyłem aplikację do ćwiczenia języka angielskiego na co dzień

tl;dr Stworzyłem aplikację na telefon do ćwiczenia języka angielskiego, polegającą na uzupełnianiu luk w tekście, z możliwością pobierania kolejnych, nowych testów z serwera. Opisuję krok po kroku działanie i pomysł.

 •  
  p......z via Android

  +10

  pokaż komentarz

  Świetny pomysł na aplikację, ale niestety ani trochę nie jest przejrzysta. Słowa nie wpisują się w tekst, a jest ich osiemnaście (przynajmniej w tekście o lądowaniu na księżycu) i wybieranie z listy każdego kolejnego jest po prostu męczące. Ewentualnie użyte zwroty/słowa niech będą ciemniejsze Spędziłem 40 sekund, żeby ogarnąć jak włączyć test. Klikam na vocabulary test, idiomy, pokauje się z boku (v) jakby było zaznaczone, a na dole tylko X co wygląda jakby ta opcja nie była dostępna. Dopiero za drugim podejsciem kliknięcie w (v) z boku zaprowadziło mnie do testu. Dodaj możliwość wybierania kolorów tła. Przycisk w telefonie wstecz nie cofa z testu do menu, dopiero wciśnięcie X na ekranie. Przy zaczynaniu testu pierwsze co widzisz to tytuł testu i logicznie chcesz iść dalej do rozwiązywania jego, ale przycisk strzałki w prawo nic nie daje, musisz kliknąć (V), a strona dopiero odwraca się w prawo

  To tak na szybko, ale pomysł na aplikację super. Powodzenia w rozwijaniu, narazie jej nie usuwam, kilka z ciekawości na pewno rozwiążę ;)

 •  

  pokaż komentarz

  Zamierzasz tą aplikację rozwijać czy traktujesz ją tylko jako wybicie się na staż/do pracy a potem koniec? Fajny pomysł, zaraz ją zainstaluję i spróbuję co to jest i na co to komu. Mam 2h dziennie dojazdu na uczelnię co zazwyczaj wykorzystuję albo do czytania albo do oglądania serialu i przyznam szczerze, że trochę myślałem nad bardziej produktywnym wykorzystaniem tego czasu. Może Twoja apka trafi w moje zapotrzebowanie.

 •  

  pokaż komentarz

  Pobrałem od razu i pobawilem się, ale niestety to chyba nie dla mnie. Wpisywanie słówek w wolne pola uczy języka tylko do pewnego stopnia. Potem to już przestaje działać. Ja ze swojej strony szukam czegoś co pozwoliłoby mi ćwiczyć taką typowa rozmowę, w której nie ma czasu na zastanawianie się i wybieranie słówek.

 •  

  pokaż komentarz

  Huawei p8 lite. Wyłącza się po sekundzie od uruchomienia :(

 •  

  pokaż komentarz

  Dobry materiał, leci wykop. Od niedawna też uczę się javy ( ͡º ͜ʖ͡º)