•  

  pokaż komentarz

  Jeden z tych wykopów, pod którym nie wypada pisać nic śmiesznego.

  •  

   pokaż komentarz

   @Fox143: Prawa lecz nie wszyscy to rozumieją. Czytając komentarze mam wrażenie jakbym znalazł się na serwisie podobnym do fotki.pl. Żenujący poziom niektórych wypowiedzi sprawia, że odechciewa się tutaj dyskutować.

  •  

   pokaż komentarz

   @Fox143: Historyczna prawda nie jest śmieszna.

  •  

   pokaż komentarz

   @Q7Q: cóż, śmialiśmy sie z Haiti, to teraz się co niektórzy pośmieją z Katynia. Witamy w szambie internetu.

   Nie wiem czy ktoś jeszcze odważył się zapuścić na Onet, ale tam są komentarze albo negujące istnienie zbrodni w Katyniu, albo to, że sprawcami byli Rosjanie. Echh!

  •  

   pokaż komentarz

   @krzyh: Jeśli nie pojawią się ludzie aktywni walczący o zachowanie "właściwej" prawdy historycznej może w przyszłości dojść do tego, że Niemcy będą nam wmawiali, że to oni są stroną poszkodowaną w IIWŚ. Badź co badź dzieci przeglądające internet rzadko trafiają na ambitne strony, a jak sam wspomniałeś na Onecie itp. trafią praktycznie tylko na opinie wszechobecnych trolli fałszujących historię.
   Pytanie: kto z własnej woli chciałby zagłębiać się w to "szambo"? Powoli przegrywamy w walce o pamięć historyczną. Dokonania polskich żołnierzy na frontach IIWŚ są lekceważone, obcokrajowcy mówią o "polskich obozach zagłady", Rosjanie, że "dowody na zbrodnie są niewystarczające", a polski rząd boi się zająć jednoznacznego stanowiska w tych kwestiach.

  •  

   pokaż komentarz

   @Q7Q: Pierdzielisz, jeszcze nikt nie postawił znicza ( [*] ) więc nie jest tak źle. W ogóle irytuje mnie to marudzenie na poziom wykopowiczów. My to jacyś bogowie o niebieskiej krwi, że mamy być lepsi i wspanialsi od tej rasy z nk, fotki czy demotywatorów?

  •  

   pokaż komentarz

   @Wejder666: Wolałbym już ten znicz od "Wszystkiego najlepszego", "W dupie to mam." czy " HIP HIP HURRA!". Ta gwiazdka jest przynajmniej oznaką szacunku, pamięci. Dziwnie okazanych ale zawsze...
   Nie jesteśmy żadnymi bogami ale przynajmniej staramy się zachować elementarną przyzwoitość, nie naigrywamy się ze śmierci tysięcy Polaków. Czy czyni nas to lepszymi? Nie wiem, na to pytanie odpowiedz sobie sam.

  •  
   g.....k

   +4

   pokaż komentarz

   @Fox143:
   po paru miesiącach głupich wykopów, robienia sobie jaj z wielu rzeczy, chamskich dowcipów, znieczulania na niektóre sprawy, nie liczcie, że pod jakimś poważnym wykopem, pojawiającym się raz na długi okres czasu, rozwinie się błyskotliwa dyskusja, taka jakie wspominają najstarsi użytkownicy wykopu (stażem, nie wiekiem jako internauty)

   jeśli chcecie poważnych dyskusji, to nie wykopujcie durnot.

  •  

   pokaż komentarz

   @Wejder666: Wybacz, ale ja tutaj jestem głównie dla społeczności. A bez wątpienia jeszcze daleko nam do poziomu NK, bądź demotów.

  •  

   pokaż komentarz

   @glosnik:
   Z wykopywaniem durnot jest taki problem, że spotykają się tutaj ludzie szukający czegoś mądrego o świecie i szukający szybkiej rozrywki. Jedno wykopalisko pasuje jednej grupie a drugiej nie podoba. A że wykop szeroko sie reklamuje to przybyło ludzi kompletnie przypadkowych i nastawionych na szybką rozrywkę. Wynik? Im wykopalisko ma więcej literek tym mniejsze szanse na główną.

 •  

  pokaż komentarz

  Dla mnie była to zbrodnia przeciw ludzkości, nie narodowi polskiemu lecz przeciw ludzkości. zamordowano wielu wykształconych, inteligentnych ludzi. Ludzi którzy dziś stanowiliby elitę intelektualna Polski, ludzi którzy nie dopuściliby do degrengolady narodu polskiego.

  Przez następne 100 lat będzie odradzać się polska inteligencja żeby dorównać tej z '39. Może przydałby nam się jakiś zabór żeby ludzie zrozumieli czym jest ojczyzna, może ten kapitalizm ich ogłupił, a wcześniej komuna...
  Może...

  Gdybym mógł cofnąć się w czasie i móc zabić Stalina albo Hitlera... Zrobiłbym to nawet gdybym wiedział że będę cierpiał tortury a po śmierci nic nie ma.

  Śmierć za śmierć, ci którzy zabili innego człowieka z premedytacją powinni zginąć. Oczywiście nie dotyczy to osób które zabiły w trakcie trwania bitwy, chodzi mi o zabijanie z zimną krwią strzałem w tył głowy.

  •  
   M.................o

   -9

   pokaż komentarz

   @exploti:

   "Gdybym mógł cofnąć się w czasie i móc zabić Stalina albo Hitlera... Zrobiłbym to nawet gdybym wiedział że będę cierpiał tortury a po śmierci nic nie ma. "

   Stawiam swoje trampki, że sytuacja na świecie by się nie zmieniła.

   "Śmierć za śmierć, ci którzy zabili innego człowieka z premedytacją powinni zginąć. Oczywiście nie dotyczy to osób które zabiły w trakcie trwania bitwy, chodzi mi o zabijanie z zimną krwią strzałem w tył głowy."

   śmierć=/=śmierć ?? Polacy też święci nie byli.

   http://tnij.org/gew3

  •  
   N....2

   +2

   pokaż komentarz

   @exploti: bo Ty jeden chcialbys... lepiej wspomniec ilu probowalo, Na samego Hitlera bylo ponad 40 zamachow. Stalin tez raczej nie umarl na szczescie => prosba do kogos kto jest lepiej obeznany w historii: czy byl jakikolwiek wladca Rosji/ZSRR ktory zmarl smiercia naturalna i jest to pewne ?

  •  

   pokaż komentarz

   @exploti: a co z Twoimi świniakami? :(

 •  

  pokaż komentarz

  70 lat temu rozpoczęto rozstrzeliwanie polskich jeńców...

 •  

  pokaż komentarz

  Dziś 70. rocznica wydarzeń pod Katyniem!
  (A nie 70. rocznica Katynia, jak twierdzą niektórzy, k!$%a wasza mać)

 •  

  pokaż komentarz

  Niby kazde istnienie ludzkie jest tak samo wazne, jednak patrzac na zbrodnie katynska i dzisiejsza sytuacje w Polsce nie mozna sie z tym stwierdzeniem zgodzic.
  Rosjanie mordujac polska elite, rzucili na dlugie lata narod polski na kolana. Skutki zbrodni katynskiej sa widoczne bardzo dobrze do dzisiaj. Zobaczcie jak wyglada nasza klasa polityczna, przyjrzyjcie sie mordom, ktore rzadza Polska, spojrzcie jakie decyzje podejmuja, zauwazcie ich sluzalcza postawe.
  Tak Rosjanie zdecydowanie osiagneli swoj cel - Polska przez dlugi czas nie bedzie zagrozeniem dla Mateczki Rasiji.