•  

  pokaż komentarz

  Nie podoba mi się sposób wypowiadania i styl bycia tego pana, ale wspieram go całym sercem i w kontekście problemu z jakim się mierzy boję się, o jego życie. Obyśmy nigdy nie przeczytali, ze popełnił samobójstwo gdzieś w podwarszawskim lesie dokonując samospalenia jak pewna pani. Taka osoba jak on powinna być we władzach stolicy, a nie pociotki, hochsztaplerzy i inne przekrętasy.

  •  

   pokaż komentarz

   @polujenakury: konwencjonalne zabójstwo nie wchodzi w grę. Tak samo jak żadne podżeganie do samobójstwa, realne groźby itp. Cała sprawa jest tak bardzo medialna, że takie coś by było grillowane i drążone przez wszystkie stacje i służby.

  •  

   pokaż komentarz

   @UlfNitjsefni: Obawiam się niestety, że jak w przypadku wszystkich afer sięgających szczytów władz nic by się nikomu złego nie stało. Ewentualnie złapany bandyta popełnił by samobójstwo w areszcie śledczym lub zmarł z powodu przedawkowania tabletek np. na serce (przypadki autentyczne i medialne).

  •  

   pokaż komentarz

   @polujenakury: W jakiś tam sposób jest we władzach, bo jest warszawskim radnym, ale niewiele to zmienia bo niezależne organizacje stanowią w radzie miasta mniejszość.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie podoba mi się sposób wypowiadania i styl bycia tego pana, ale wspieram go całym sercem i w kontekście problemu z jakim się mierzy

   @polujenakury: pełna zgoda.

  •  

   pokaż komentarz

   Taka osoba jak on powinna być we władzach stolicy, a nie pociotki, hochsztaplerzy i inne przekrętasy.

   @polujenakury: @GeraltRedhammer: @dzikiknur: On zawsze tak mówił czy dopiero się ostatnio uaktywnił, czyli w sierpniu tego roku?

  •  

   pokaż komentarz

   @UlfNitjsefni: człowieku, jak Leppera "Zasamobójowali" to takiego pacjenta nie ogarną?

  •  

   pokaż komentarz

   @Vein a kto to był Lepper w tamtych czasach? Skończony polityk, ktory już nie miał szans powrotu do polityki, któremu partia się rozpadła, a widmo wyroków za sprawy jakie miał wytoczone zbliżało się nieubłaganie. Pewnie komornicy też pukali już do drzwi bo biuro samo się nie utrzyma. Nie ma co tu porównywać tych dwóch osób.

  •  

   pokaż komentarz

   @UlfNitjsefni: za dużo tych "pewnie" w Twoim zdaniu. To, że go zaciukali jest pewne, nie mam czasu na szukanie informacji na tem temat.

  •  

   pokaż komentarz

   @Vein rzeczywiście, jedno "pewnie" to za dużo.
   Za to Twoje przekonanie jest pewne, jest super i na pewno wiesz, ale nie chce Ci się szukać xD
   Taka jest prawda, amen.

  •  

   pokaż komentarz

   Pewnie komornicy też pukali już do drzwi bo biuro samo się nie utrzyma. Nie ma co tu porównywać tych dwóch osób.

   @Vein: a jednak nie "pewnie", a na pewno.

   Tomasz Lepper zalegał z ratami leasingu za sprzęt rolniczy – ponad 200 tys. zł. Maszyny przejął bank. Andrzej Lepper miał liczniejsze zobowiązania. W 2010 r. kupił w spółce Al-Samer paliwo oraz środki ochrony roślin za ponad 40 tys. zł. Zapłacić miał później. Terminu nie dotrzymał. Ostatecznie zawarto umowę, na mocy której spółka miała przelać Lepperowi 120 tys. zł, w zamian czekając na spłatę zadłużenia i przekazanie przez najsłynniejszego polskiego rolnika 300 ton pszenicy. Zabezpieczeniem transakcji było ustanowienie hipoteki kaucyjnej do 130 tys. zł na domu w Zielnowie. Ten ostatni szczegół znała tylko żona. Lepper nie wyjawił go nawet synowi.

   źródła: 1, 2

   Z tego drugiego:

   Śledczy znaleźli na biurku Leppera wróżby oraz zaklęcia na przypływ pieniędzy. - Wiem, że Leppera często nachodził człowiek, który mówił o cudotwórstwie, o wróżbach, o magii - potwierdza Piotr Tymochowicz, ekspert od wizerunku, który doradzał Lepperowi.

  •  

   pokaż komentarz

   @UlfNitjsefni: Oczywiście masz rację, ale na Wykopie ostatnio trwa kult ludzi pokroju Leppera + teorie spiskowe zawsze się dobrze sprzedają.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kaczypawlak:

   On zawsze tak mówił czy dopiero się ostatnio uaktywnił, czyli w sierpniu tego roku?

   Zawsze, nawet wtedy gdy środowiska PO i Nowoczesnej traktowały tę sprawę jak teorię spiskową dlatego go podziwiam, tak jak i wszystkich niezależnych radnych Warszawy :-) Żeby się przebić przez partyjny beton PiS i PO trzeba naprawdę dużo zrobić lokalnie.

  •  
   J......y

   +1

   pokaż komentarz

   @Kaczypawlak: od lat. Jak ktoś ogarnia temat ruchów społecznych w Warszawie i czyta czasem Wyborczą to zna Śpiewaka od dawna. Bardzo zaangażowany facet.

  •  

   pokaż komentarz

   @JerryBoy: Ta Wyborcza mnie zastanawia( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  
   J......y

   -1

   pokaż komentarz

   @Kaczypawlak: akurat warszawska Wyborcza od dawna robi zajebistą robotę jeżeli chodzi o ujawnianie przekrętów reprywatyzacyjnych. Mnie zawsze szokowało, że oni sobie o tym piszą, że Śpiewak głośno o tym mówi i nikt, kuźwa, nic z tym nie robi. Dopiero teraz Hance pali się pod dupą, a na podstawie samych śledztw dziennikarskich, ona i jej zastępcy od nieruchomości powinni już od kilku lat siedzieć.

  •  

   pokaż komentarz

   akurat warszawska Wyborcza od dawna robi zajebistą robotę jeżeli chodzi o ujawnianie przekrętów reprywatyzacyjnych.

   @JerryBoy: No nie wiem. Sami bronili Hanki, kiedy inni stawiali jej zarzuty w handlu kamienicami patrz Gazeta Finansowa chociażby. Wyborcza dopiero w sierpniu walnęła tekst o tym, ja o tym wiedziałem już w maju. Nic nowego się z Wyborczej nie dowiedziałem.

   Mnie zawsze szokowało, że oni sobie o tym piszą, że Śpiewak głośno o tym mówi i nikt, kuźwa, nic z tym nie robi. Dopiero teraz Hance pali się pod dupą, a na podstawie samych śledztw dziennikarskich, ona i jej zastępcy od nieruchomości powinni już od kilku lat siedzieć.

   @JerryBoy: I zobacz jak jest, pisali inni olewali. Napisała Wyborcza jej czytelnicy się z tym zapoznali a sprawa jak była tak jest;]

  •  
   J......y

   -1

   pokaż komentarz

   No nie wiem. Sami bronili Hanki, kiedy inni stawiali jej zarzuty w handlu kamienicami patrz Gazeta Finansowa chociażby. Wyborcza dopiero w sierpniu walnęła tekst o tym, ja o tym wiedziałem już w maju. Nic nowego się z Wyborczej nie dowiedziałem.

   @Kaczypawlak: kurde, ja pamiętam, że pisali o kamienicy jej męża już dawno. Inna sprawa, że tutaj wychodzi też problem PiSu. Większość ludzi w Warszawie jest przeciwko PiSowi, Wyborcza oczywiście też przeciw, ale warszawskie PO nie ma sensownego lidera, który mógłby zostać prezydentem. Więc jest dramat bo z jednej strony jest umoczona pani prezydent, z drugiej - jak nie ona to kto? Sytuacja iście tragiczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @polujenakury: Nie przeczytałem wszystkiego ale widzę że gość umie złowić i poukładać fakty. Parę lat temu był taki incydent, że jakiś prowincjonalny gamoń pomijając ministra przemysłu negocjował sprzedaż akcji czy to Orlenu, czy Petrochemii Płockiej, po którym byłoby żegnaj polski przemyśle naftowy! Za wyjście przed szereg ten urzędas dostał napomnienie wpisane do jego akt personalnych. Śmiałem się wtedy do rozpuku że z agenturalną postawę można zamiast "ściany" dostać naganę! Mając na myśli ścianę mam na myśli pluton(ale nie ten 230 i ileś tam) lecz egzekucyjny!

  •  

   pokaż komentarz

   kurde, ja pamiętam, że pisali o kamienicy jej męża już dawno

   @JerryBoy: Ja nie czytam wyborczej;]

   Inna sprawa, że tutaj wychodzi też problem PiSu. Większość ludzi w Warszawie jest przeciwko PiSowi

   @JerryBoy: Nic dziwnego, Warszawa to centrum "postępowców" i lewicy kawiorowej. Dla nich PiS to obciach.

   Wyborcza oczywiście też przeciw, ale warszawskie PO nie ma sensownego lidera, który mógłby zostać prezydentem. Więc jest dramat bo z jednej strony jest umoczona pani prezydent, z drugiej - jak nie ona to kto? Sytuacja iście tragiczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @JerryBoy: W sumie tu powinny być zmiany, aby partie parlamentarne nie mogły mieć prezydentów miast, oni są dla mieszkańców. Nie dla partii.

 •  

  pokaż komentarz

  Pewnie pokazanie go na jednej planszy z Hanką psuje wrażenie, jakoby pis był alternatywą dla po :D

 •  
  P.............p

  +4

  pokaż komentarz

  "Jak Kotas" ?
  darmowa wersja IVONY ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk