Przeglądasz archiwalną wersję znaleziska.

Do czego prowadzi poprawność polityczna - Mass Effect 2

Już im się w DUPACH poprzewracało!

 •  

  pokaż komentarz

  Banda pedałów, zrobili sobie z wk###iania ludzi sposób na życie.

 •  

  pokaż komentarz

  Pederaści znów w natarciu. Kiedy to tatałajstwo zrozumie, że zamiast się domagać bicia im pokłonów powinni iść się leczyć. Żadnych ustępstw dla tej zboczonej mniejszości próbującej cały świat stworzyć po swojemu homo niewiadomemu.

  Jeśli w grze facet nie flirtuje z drugim to znaczy, że są normalni i tak zostać powinno. Jak im tak nie odpowiada to niech w nią nie grają. Gdy się pójdzie na ustępstwa (czytaj podporządkuje woli dewiantów) zaraz zaczną protestować, że w Tetrisie niema bloczków "G", "E" i "J".

  •  
   S.....d

   -88

   pokaż komentarz

   @flashgordon: Typowe. Coś mi się nie podoba, więc zakazać tego wszystkim i koniec.
   Zwróć uwagę, że istnieją gejowskie strony i nikt nie każe Ci na nie wchodzić. Są gejowskie filmy, ale nikt nie każe Ci ich oglądać. Byłby gejowski wątek w ME2, nikt nie kazałby Ci w niego grać.
   Nie mówimy do cholery o adopcji czy małżeństwach tylko o grze!

  •  

   pokaż komentarz

   @Shepard: Typowe. Jednostronne myślenie. Wspomni się coś o dewiantach i podnosi się larum czemu to niby się ich czepia.
   Skoro pederaści maja swoje strony to niech sobie mają. Mnie nic do tego, nie wchodziłem tam, nie wchodzę i nie zamierzam włazić. Jeśli jeden z drugim dewiant chce posuwać kozę to jego sprawa, jeśli chce posuwać trupa to jego sprawa jeśli chce chłop posuwać chłopa to ich sprawa i NIC MI DO TEGO.

   Tylko czemu...? Zaprawdę pytam czemu ci "biedni dewianci" pełni "poszanowania dla drugich osób", kiedy tylko coś im się nie spodoba nie spasuje nawet jeśli to z nimi nie będzie związane zbroja się w hasła "homofobi", "braku poszanowania", "nietolerancji" i Bóg wie czego jeszcze i są gotowi zaszczuć, zaszczekać i zagryźć to co w ICH i wyłącznie w ICH mniemaniu jest skierowane przeciw tej dewianckiej mniejszości? Niezależnie cy to będzie gra, adopcja dzieci czy stwierdzenie, że geje to ludzie chorzy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Shepard: Za przeproszeniem p!#!!$#isz głupoty. Idąc Twoim tokiem myślenia, czemu w ME2 nie ma możliwości flirtowania z drzewem? Dendrofile powinni być oburzeni! Poza tym, porównujesz grę robioną dla mas do stron które powstają dla konkretnych grup, w tym wypadku chorych bo chorych, ale grup. Jak sam napisałeś "Nie mówimy do cholery o adopcji czy małżeństwach tylko o grze!", i o to właśnie chodzi, niektórzy są w stanie zrozumieć homoseksualistów w sprawie adopcji i małżeństw (ja nie jestem, dla mnie to chore), ale takie czepianie się wszystkiego do czego tylko się da się przyczepić jest co najmniej bezsensowne, wszystko byle tylko pokazać jacy oni są krzywdzeni, ale jednocześnie widać jak łatwo mogą manipulować praktycznie wszystkim, od polityki na grach kończąc.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nap i flashgordon: Zgadzam się z wami. To sprawa twórców jak robią grę i nic do tego gejom ani żadnej innej grupie. Jeżeli twórcy gry za bohatera wzięli heteroseksualnego komandora to mieli do tego prawo. Czy teraz w każdym filmie i grze będzie musiał być wątek lub postać homoseksualna?

  •  

   pokaż komentarz

   @flashgordon: pederastą-onanistą to był Hitler,który oglądał z szewską pasją gimnastyczne filmy swojej kochanki ;) a jak się wk#$!iał to mu tak rączka latała. Beznadziejny jest twój komentarz,bo sam obrażasz,atakujesz bez żadnych argumentów,a później jeszcze się oburzasz,że jak tak można normalnego człowieka od homofobów wyzywać :-)
   Człowieku to nie twoja sprawa jeżeli jakiś typ albo laska chcą sobie pograć w Mass Efekt 2 i przeżyć kosmiczny homo związek - mają prawo zwrócić uwagę firmie BioWare,ale BioWare może sobie z ich uwagi nic nie zrobić i życie będzie płynąć sobie dalej.
   Reagujesz tak alergicznie na gejaszków jakby cię ktoś kiedyś skrzywdził i porzucił dla osobnika tej samej płci :-)
   Piszesz "Jeśli jeden z drugim dewiant chce posuwać kozę to jego sprawa, jeśli chce posuwać trupa to jego sprawa jeśli chce chłop posuwać chłopa to ich sprawa i NIC MI DO TEGO." - to się tego trzymaj :-)

  •  

   pokaż komentarz

   @flashgordon: Popieram Twoje zdanie w 100%. Zboczenia i patologie należy leczyć nie zaś promować

  •  

   pokaż komentarz

   @Nap: Ślepo powtarzasz argumenty innych - gejostwo to nie choroba,spokojnie - tłumaczyć to wam jest tak trudno jak babci potrzebę prywatyzacji służby zdrowia. Związki homoseksualne są z nami od zarania dziejów i nic na to drodzy chłopcy nie poradzicie. Wielcy ludzie,wodzowie,filozofowie,matematycy,papieże,biskupi,prezydenci,premierzy,pisarze,malarze,muzycy często byli albo bi albo homo. To,że naturalnym zdrowym związkiem jest związek mężczyzny z kobietą wpoiła wam religia,która całe wieki rozpowszechniała swoje nauki dot. małżeństwa. Jako cywilizacja mamy właśnie taki chrześcijański kręgosłup moralny ,który przyjmuje małżeństwo mężczyzny i kobiety jako rozwiązanie modelowe i jedyne,podstawę rodziny i bla bla bla,ale k%!#a jesteśmy już trochę mądrzejsi,nie karamy chłostą i rozumiemy że małżeństwo nie jest tylko idiotycznym religijnym obrządkiem,tylko związkiem dwóch osób często kochających się,chcących wspólnie przeżyć swoje życie na płaszczyźnie emocjonalnej i ekonomicznej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Shepard: Otóż w Dragon Age był gejowski motyw i ja nie świadomie wpadłem w jego pułapkę, bo myślałem że koleś był po prostu miły dla mnie. Na szczęście udało mi się jakoś to skontrować jak już zorientowałem się, że to zaloty. Nie spodziewałem się tego i może dlatego taki mało czujny byłem, a zależało mi aby moja drużyna mnie lubiła :]. Później jak chciałem z kimś innych pospać to pytali mnie czy on nie będzie zazdrosny, czy coś w tym stylu. Ueheheeh :D.

  •  

   pokaż komentarz

   @juraczi: "To,że naturalnym zdrowym związkiem jest związek mężczyzny z kobietą wpoiła wam religia,która całe wieki rozpowszechniała swoje nauki dot. małżeństwa." wg. mnie wpoiła nam to matka natura, jednym z głównych celów małżeństwa jest płodzenie i wychowywanie potomstwa, gdzie tego pierwszego pary homoseksualne chcąc, nie chcąc nie mogą. Może kiedyś się to zmieni, mam nadzieje że nie.
   Poza tym, nie chodzi tutaj o wychowywanie dzieci, religie ani o to czy bycie gejem bądź lesbijką jest normalne czy nie. Mówimy teraz o szukaniu rozgłosu, nie jestem homofobem (słowo szczególnie modne ostatnio, obdarzone ogromną siłą), nie przeszkadza mi to czy jakaś homo para mieszka sobie np. piętro wyżej. Nie będzie mi to przeszkadzać dopóki nie zaczną zmieniać otoczenia pod siebie, powiedzmy nie spodoba im się bilbord reklamowy na którym chłopak całuje dziewczynę.
   Zarzucasz mi powtarzanie argumentów, powiem tyle, na ten temat było już tyle dyskusji że praktycznie wszystkie argumenty już padły, dlatego to co napisałem pewnie pokrywa się z jakąś wypowiedzią innej osoby, 'Twoje' argumenty też już widziałem naście razy wypowiadane przez różnych ludzi.

  •  

   pokaż komentarz

   ej, czemu minusujecie Napa? Dobrze mówi!

  •  

   pokaż komentarz

   Na jakiej zasadzie przebiega klasyfikacja zboczeń/chorób/naturalnych odruchów? Czemu homoseksualizm nie jest uważany za chorobę, jak np zoofilia, nekrofilia, pedofilia? Przecież to ten sam "rodzaj" odchyłu od normy, zależy tylko od kierunku. Dobrze, możemy podać tu czynnik społeczny, że przy homoseksualizmie obie strony się na to godzą, ale do cholery nie mówcie mi, że to normalne, jak facet zapina drugiego w czarne oko!!!

  •  
   c......p

   0

   pokaż komentarz

   @Shepard: Nie mam naprawde nic przeciwko homoseksualistom, ale uwazam, ze tworcy gier maja prawo decydowac o upodobaniach bohaterow, ktorych tworza. Tak samo jak autorzy ksiazek. Taka jest rzeczywistosc tej gry i trzeba to po prostu zaakceptowac, a nie trzepac piane. Nie doprowadzajmy do paranoi, bo dojrze do tego, ze kazda historie (czy to ksiazke, czy film, czy gre), trzeba bedzie wydawac w wersji hetero i homo. Zyjmy i dajmy zyc innym!
   (edit:Teraz dopiero zobaczylam, ze nie tylko ja mam takie zdanie)

  •  

   pokaż komentarz

   @chocblop: @Shepard: Nie mam naprawde nic przeciwko homoseksualistom, ale uwazam, ze tworcy gier maja prawo decydowac o upodobaniach bohaterow, ktorych tworza.

   A fani nie mogą zasugerować twórcom zmian?

   Zyjmy i dajmy zyc innym!

   Ano właśnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @ghostface: Problemem jest że to nie jest sugestia tylko wg. serwisu zarzut że firma BioWare jest "stronnicza i nietolerancyjna".
   Zaznaczam że tak to pokazuje Pan Artur 'Morus' Sośniak, jak to wygląda na prawdę, nie wiemy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nap: Zaznaczam że tak to pokazuje Pan Artur 'Morus' Sośniak, jak to wygląda na prawdę, nie wiemy.

   Ano właśnie. Ja na tym forum widziałem tylko pytanie, czy nie dałoby się w tej części umieścić wątku homo, tak jak w poprzedniej.

 •  

  pokaż komentarz

  Coś mi się wydaje że to jest dla rozgłosu... Homoseksualiści to przecież taka "biedna i pomijana" grupa społeczna...

  •  

   pokaż komentarz

   @Agnostix: I homoseksualistom z tym dobrze, nie potrzebuja rozglosu bo zyja sobie jak kazdy inny. Ale dla geja ktory DOMAGA sie rownosci nawet mimo tego, ze ja ma (konstytucja nie wspomina o innym traktowaniu homoseksualistow) rozglos jest potrzebny do manifestowania swojej odmiennosci pod pretekstem itegracji z innymi.

 •  
  P........................y

  +49

  pokaż komentarz

  Żądam wątku gejowskiego w Tibii!
  A tak na poważnie, coś mi ten artykuł wygląda na mocno naciągany. Wierzyć mi się nie chcę, że ktoś mógłby taki protest wystosować. Czyli co, jak napiszę i wydam książkę, to środowiska spod znaku tęczy zaprotestują, jeśli pojawi się w niej wątek hetero miłości i nie pojawi homo?
  Gra jest dziełem grupy ludzi i jeżeli żaden z jej składników nie łamie przepisów, to nikt nie ma prawa ingerować w zamysły twórców. Chcę robić grę, w której nie ma homoseksualizmu, to robię grę bez elementów homoseksualizmu. Sytuacja jest na tyle absurdalna, że aż nieprawdopodobna. Zakop za sianie niepotrzebnego zamętu i podnoszenie ludziom ciśnienia pod wieczór :)

 •  

  pokaż komentarz

  samo myślenie o facetach napawa mnie obrzydzeniem co dopiero pomyśleć żeby takiego pocałować już nie mówiąc o seksie... Ja p$#$#$$e ale trzeba mieć naj#%ane żeby być gejem...

  oh wybaczcie, chodziło mi że trzeba być bardzo innym żeby myśleć o panach- dziękuje za minusy pedałki

  •  

   pokaż komentarz

   @enemydown: mnie też,ale za to na widok dwóch całujących się dziewczyn omdlewam?

  •  

   pokaż komentarz

   @enemydown: W dzisiejszych czasach idąc na imprezę trzeba być ostrożny, bo natrafisz na metro/emo boya i się pomylisz :D. Nie miałem takiej przygody, ale w kościele ostatnio byłem i zastanawiałem się pół mszy czy to aby na pewno chłopak ;d.

  •  

   pokaż komentarz

   @enemydown: Naj#%ane to trzeba mieć żeby kogoś wyzywać i obrażać za to, jaka mu się trafiła orientacja.

  •  

   pokaż komentarz

   @ZombieKitten: gejów ad personam obrażać - zgadzam się, nie należy, ale samo w sobie kręcenie faceta z facetem też uważam, że to jest ostro pop#%$$%#one. Mam taką opinię i tyle, nie znam żadnego geja, ale gdybym znał to bym nie oceniał po orientacji, tylko po wartości człowieka, podejrzewam, że większość osób podobnie to widzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @enemydown: Czy twa wartość już wzrosła och prawdziwy mężczyzno po wpisaniu na wykopie iż brzydzisz sie pocałunkiem faceta ?
   Myślę że faceci hetero pewni swej orientacji i preferencji, nie potrzebują wszędzie i w okół tego ogłaszać.
   Na%&.... to trzeba mieć zeby nie mieć podstawowej wiedzy, ale skreślać człowieka - nie z powodu co sobą reprezentuje, jaki światopoglą ma, czy wartości, ale kto go pociąga.

  •  

   pokaż komentarz

   @enemydown:
   samo myślenie o facetach napawa mnie obrzydzeniem
   Obvious troll is obvious!

   Ja pozdjemowałem wszystkie lustra ze ścian, bo sam jestem mężczyzną i jak na siebie patrzę w lustrze, albo zobaczę przypadkiem zbyt dużą część mojego ciała to mnie aż obrzydzenie bierze i wymiotuję. Załatwiam się w pieluchy, bo siusiaków dotykają tylko te zboczone geje, a jak mam inną potrzebę to wlewam sobie do majtek miodu a potem daję do wylizania swojemu psu, bo masturbując się czułbym się jakbym walił konia jakiemuś spedalonemu pedałowi.

1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 następna