•  

  pokaż komentarz

  Woja idzie i tyle, Rosja jest w kleszczach. Ameryka odskoczyła, chiny przeganiają. Kiedy przetasować jak nie teraz.

 •  

  pokaż komentarz

  @HaHard: To znalezisko powinno znaleźć się na głównej. Widać tutaj różnicę, kiedy USA wspiera jakieś kraje pod względem militarnym poważniej i "tak jak Polskę". Nie jest to różnica tak duża i tak widoczna jak w przypadku Izraela, ale wciąż kraje skandynawskie otrzymują bardziej realne wsparcie. I co ciekawe, nie musiały organizować całego wielkiego szczytu NATO by to sobie wielce wywalczyć...

  "Poza tym Amerykanie zbroją Norwegów - m.in. zmodernizowali systemy okrętu wywiadu elektronicznego FS Marjata, planują też sprzedaż nowoczesnych morskich samolotów patrolowych, które mogą monitorować ruchy rosyjskiej marynarki. Warto też dodać, że Oslo zamierza kupić ponad 50 najnowocześniejszych wielozadaniowych myśliwców F-35".

  Czemu to nie jest informacja o Polsce? (╥﹏╥) Zamiast nas zbroić, to USA wysyła nam kilka błyskotek w postaci własnych żołnierzy. Gówno a nie pomoc. Już pomijam że Amerykanie korzystają z tego, że machamy szabelką w stronę Rosji, to jest w ich interesie, a nie naszym. Znowu przysługi za darmo.

Dodany przez:

avatar HaHard dołączył
11 wykopali 2 zakopali <1 tys. wyświetleń
Advertisement