•  

  pokaż komentarz

  Żałobę ma się w sercu.

  •  

   pokaż komentarz

   A ja mam konto... i wpadłem na taki sam pomysł jak na Wykopie http://nasza-klasa.pl/profile/7141411/gallery/82

   Wiem, że dostanę pełno SPAMU...

  •  

   pokaż komentarz

   @pietrek3121: Mietek, może intencje dobre ale pomysł nie lepszy od tego, co prezentują osoby wrzucające gwiazdki w nawiasach i wstążki do wszelkiej maści serwisów. Czasami lepiej jest po prostu pomilczeć.

  •  

   pokaż komentarz

   Przynajmniej w końcu będę miał powód, żeby skasować konto na nk

  •  

   pokaż komentarz

   @Bofain:
   Nie mam oficjalnego konta na naszej-klasie i jak na razie nie mam zamiaru takowego zakładać( mam konto fikcyjne bez znajomych tylko żebym mógł wejść na forum mojej uczelni). Przeraża mnie głupota ludzi mająca konta na nk i podobnych portalach ( oczywiście nie wszystkich ale dużej części). Idea serwisu może i była dobra ale wyszło jak widać. Mój ojciec (w wieku ponad 60 lat)ma konto na naszej klasie i odnalazł znajomych (chyba 6 osób) z lat młodości kiedy chodził do technikum i ostatnio razem się spotkali. Bardzo się ucieszył, że ich odnalazł. Chyba o to w tym chodzi, a nie dodawanie znajomych z którymi widuje się codziennie w szkole i nawet z nimi nie porozmawia tylko wymienia komentarze na nk i pisanie właśnie jem, śpię, sram. Dzieci wyjdźcie z domów i porozmawiajcie na żywo z prawdziwymi znajomymi. Nie wiem ale widząc co się dzieje w TV(np MTV) i Internecie ( nk, fotka) myślę że albo nie potrafię się dostosować albo jestem z innej epoki. Chyba jestem INNY.

  •  

   pokaż komentarz

   to ja mam retoryczne pytanie z którym pozwolę sobie się podpiąć pod pierwszy komentarz: dlaczego obok logo wykopu jest czarna wstążka? dlaczego wp czy onet zmieniły theme na czarny? TVP i inne telewizje pewnie też zmieniły logo na czarne (nie wiem, bo nie mam tv). Czy to też nazwiecie pozerstwem i pokemonizmem? ja odpowiem: nie, tu chodzi o pewien symbol, który ma prawdopodobnie takie samo znaczenie dla tv która zmienia swoje logo na czarne jak i dla użytkownika naszej-klasy, który umieszcza w swoim profilu choćby zdjęcie Pary Prezydenckiej.

  •  

   pokaż komentarz

   Moja żałoba przekłada się na czyny...
   Uznałem, że ta fala demotywatorów o wypadku jest niegodna, i przyczyniłem się do zamknięcia poczekalni treściwą i dobitną wiadomością do admina.

  •  

   pokaż komentarz

   co prawda to prawda...
   Gdyby była wojna to pewnie większość "patriotów" wrzucałaby w akcie walki kolejne fotki chowając się pod spódnicę u mamusi zamiast walczyć...

  •  

   pokaż komentarz

   @iblit:
   widzisz niekoniecznie, pozerstwo to coś takiego http://pokazywarka.pl/1ko10m-3/ (to co zauważyłam dziś wchodząc na nk) czyli jedna osoba wkleja zdjęcie żałoby (bo wszyscy wklejają), a jako opis ma w życiu czasem bywa jak w bajce jakieś rozdarcie uczuciowe?? hipokryzja

  •  

   pokaż komentarz

   @pietrek3121: Wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych urodzin.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lukasz17qr: Dzięki, ale teraz mam problem, napisałem znajomemu, że ma fotkę w upie&^%^%num lustrze, i spójrzcie co mi napisał (pierwszy komentarz w profilu)

  •  

   pokaż komentarz

   ok- 95 % robi to tylko dlatego, że inni tak robią- po prostu każdy stara się wpasować do tej sytuacji i w owczym pędzie dodaje "żałobną" fotkę. Jest to smutne jeżeli nie wypływa z wnętrza człowieka i jest tylko naśladownictwem- bo uważam, że dla niektórych może być to sposób wyrażenia siebie.
   A czy jeżeli ktoś wystawi znicz w oknie i zaczną tak po nim robić inne osoby w jego okolicy to zaczniecie im szyby wybijać i z nich szydzić? Albo jak zobaczycie kogoś z czarną wstążką a następnego dnia 20 osób z takimi wstążkami to też powiecie, że to tylko głupota i naśladownictwo?

   Można by powiedzieć, że to moda, pozerstwo, naśladowanie ale może to prostu zwykłe zachowania społeczne?

  •  

   pokaż komentarz

   @iblit: bo jest żaloba narodowa..

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @TurboX: Popieram w 100%

  •  

   pokaż komentarz

   @iblit: też odpowiem: telewizja jak i strony które zostały przez Ciebie wymienione, prowadzą działalność komercyjną i nie zaprzestaną jej, bo nie miałoby to sensu. Jest to pewien sposób uznania żałoby narodowej,a także prowadzenia właściwego działania PR'u. Niektóre osoby, umieszczając wstążki itp. na portalach społecznościowych, zachowują się jakby było to dla nich jedynym i koniecznym sposobem okazania żałoby. Wydaje mi się,że jest to przesada. Niech każda taka osoba zastanowi się, czy jeśli bliska jej osoba, miałaby tragiczny wypadek, to myślałaby o wstawieniu wstążki albo znicza w profilu?! Jest to dla mnie niesamowita głupota i kreowanie wokół siebie wrażenia osoby, sam nie wiem jak to nazwać, osoby wartościowej?? Moim zdaniem, nie w taki sposób inteligentny człowiek okazuję żal i cierpienie.

  •  

   pokaż komentarz

   @iblit: zgadzam się z Tobą, nie wiem jak można zwrócić na siebie uwagę podczas gdy tysiące ludzi robi to samo, to jest symbol, mam mnóstwo ciekawszych zdjęć a czarną wstążkę wstawiłem symbolicznie, jeśli rażą kogoś takie symbole niech usunie konto z NK i nie patrzy

  •  

   pokaż komentarz

   @Tuba86: a jak człowiek inteligenty okazuje żal i cierpienie? Moim zdaniem w tej sytuacji można odnieść się tylko do symboliki gdyż właśnie zginęły osoby których się nie znało osobiście a jednak były dla nas w pewnym sensie ważne. Nie pójdę do Jarosława Kaczyńskiego i nie złożę mu osobiście kondolencji. Oczywiscie można nie wstawiać nic lub wybrac inną z wielu opcji ale to również będą symbole, bo i tak ich nic nie ozywi

  •  

   pokaż komentarz

   @MojMurzynMaWolne: e tam. Jackpot z żałoby to szacun...
   http://www.rozowykubek.pl/2010/04/zaoby-cd.html

   Brak słów!

 •  

  pokaż komentarz

  A ja tam mam zamiar, właśnie wrzuciłem na śledzika:
  "im więcej osób wklei ten tekst, tym szybciej papież wskrzesi prezydenta "
  a co mi tam, nie będę sobie żałował!

 •  

  pokaż komentarz

  Takie apele to pisz na N-K a nie na Wykopie.

 •  

  pokaż komentarz

  A ja wrzuciłem sobie to samo zdjęcie co mam tutaj na avatarze (w oryginale jest tam jeszcze wstążka po prawej) i ch!# Wam wszystkim do tego! Jednym z pierwszych gestów jakie wykonałem było wywieszenie prawdziwej flagi na prawdziwym balkonie w moim prawdziwym mieszkaniu. Dzisiaj wbrew wcześniejszym planom nie zamierzam iść do pubu. OPRÓCZ tego zrobiłem kilka gestów w internecie.

  Nie mogę znieść już tego cholernego równania w dół! Jeżeli chcesz robić apele to apeluj by coś robiono OPRÓCZ tych mało znaczących gestów internetowych, a nie zamiast.

  To jest tylko marna próba zwrócenia na siebie uwagi, jak chcecie nosić żałobę, noście ją w sobie.
  No to bądź mądry i jak ktoś sobie wstawił wstążkę, a później zacznie się szykować na wieczorne balety to traktuj go odpowiednio. Dlaczego z góry zakładacie, że ludzie w ten sposób chcą zwracać na siebie uwagę? Przecież jeżeli ,,WSZYSCY" tak robią, to moja osoba jest tylko jedną z wielu. To Ty na przekór wszystkim nie wrzucający sobie kokardki chcesz zwracać na siebie uwagę! W czym to jest lepsze od osób dla których cała żałoba sprowadza się do tych kilku zer i jedynek w komputerze? No i dlaczego mielibyśmy ukrywać naszą żałobę? Co to za głupia chęć bycia innym? Ludzie wychodzą na ulice, zapalają znicze, płaczą, modlą się, wpisują się do ksiąg żałobnych, składają kondolencje i wieszają te pieprzone kokardki w internecie! Gesty same w sobie też maja jakąś moc, też niosa jakieś przesłanie i będąc na miejscu rodzin zmarłych ucieszyłbym się (jeżeli w ogóle w oblicz takiej tragedii można mówić o jakiejkolwiek radości), że tak wielu ludzi, choć w tak prosty sposób, solidaryzuje się ze mną i łączy w cierpieniu. Nawet na pokaz....

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryu: Już myślałem, że na wykopie same przeintelektualizowane nastolatki którym się wydaje, że jak robią coś inaczej niż wszyscy to są mundrzy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryu: Nie zgadzam się z tobą - wpisywanie się w nurt "wszyscy tak robią to ja też" to nic dobrego ale plusik za piękne umotywowanie własnego zdania.

  •  

   pokaż komentarz

   @BlazakoV:
   wpisywanie się w nurt "wszyscy tak robią to ja też" to nic dobrego
   No to tutaj się z Tobą absolutnie zgadzam. Zaznaczyłem tylko, że jeżeli już jakieś zachowanie sie jest wyróżniające od ogółu to właśnie niewrzucanie obrazków, a co za tym idzie teza wrzucającego jest wyssana z palca.

1 2 3 4 5 6 7 ... 21 22 następna