•  

  pokaż komentarz

  Mam mieszane uczucia odnośnie tego filmu.
  On ewidetnie nawołuje do nietolerancji (dlatego nie wykopię), ale również zwraca uwagę na coraz poważniejszy problem islamizacji Europy (dlatego nie zakopię). Jednak film wywołuje uczucie nienawiści wobec obcokrajowców, co wcale nie jest dobre. Ja raczej wychodzę z założenia: "chcecie do nas przyjechać - ok, ale dostosujcie się do naszej kultury, religii i obyczajów".

  •  

   pokaż komentarz

   @korbi7:
   Dokładnie - problem to nastawienie imigrantów: Jeśli rządy dadzą jasno do zrozumienia, że tu panują nasze zasady to dla mnie ok. Problem właśnie leży po stronie władz - obawiają się oskarżenia o nietolerancje i przystają na różne idiotyczne prawa imigrantów.
   Tak czy siak zakopuje: nie toleruję nie-tolerancji i w dodatku poglądy tego pana są mocno nacjonalistyczne a nacjonalizm to też zło.

  •  

   pokaż komentarz

   @korbi7: "chcecie do nas przyjechać - ok, ale dostosujcie się do naszej kultury, religii i obyczajów" Dobrze. Niech będzie.So I'll speak English because I live in the UK, right? I should forget now about eating in the way I used to eat in my fatherland (goodbye zurek z ushkami), I should name my child Benny, and never teach him Polish, I should forget about putting a red-white (or white-red, really dunno) flag on the Independence Day, and start to give a crap about Poslka. Because I'm an immigrant and i should adapt British culture religion and manners. We should not agree Poles to have this papist churches here, baptise their children- that's so stupid.
   A jeśli kiedyś pojadę do Japonii i zamieszkam to dajcie mi kimono i wielkiego fallusa do czczenia, bo KURVVA NIE MAM PRAWA ZACHOWAĆ TRADYCJI KTÓRĄ MOJA RODZINA MI WPOIŁA I KTÓRĄ KOCHAM BO MUSZE PRZEJĄĆ PAKIECIK KULTUROWY NOWEGO OTOCZENIA, TAK?

  •  

   pokaż komentarz

   @lord_bigos: hm, może źle to napisałem. Nie chodzi mi o zmianę swojej religii, kultury i obyczajów. Chodzi mi o to, że nie należy ich narzucać rodowitym mieszkańcom.
   Z Twojego przykładu: możesz jeść barszcz z uszkami w wigilię, ale nie zmuszaj Anglików do tego samego. Jest to Twoja tradycja i kultywuj ją w swoim własnym domu. Jednak jeżeli kraj, do którego emigrowałeś by nie traktował np. 25 grudnia jako dnia wolnego, to nie wymagaj od pracodawcy, aby ten dzień był dla Ciebie wolny "ustawowo".

  •  

   pokaż komentarz

   @korbi7: ale moja religia mi mówi, że muszę święcić 25 grudnia i co, nie będzie mnie pracodawca dyskryminował przecież.
   Okay, to mogę jeść uszka, tak? świetnie tylko gdzie ja je tu kupię, jestem facetem, przecież nie umiem ich zrobić... trudna sprawa, na szczęście w moim mieście jest prawie pół miliona polaków i każdy chce wp$!!##%ać uszka w wigilię! Co się dzieje?! Mamy POPYT! A jak jest popyt to...: "Hi, my nam is Kevin, I owe a pancakes&dumplings small factory. I have heard that Poles want things they call ushka so I will start producing them! I'll be rich!" no i się pojawia PODAŻ. I w moim małym miasteczku zaczynamy jeść uszka- są smaczne więc fiveoclocki też zaczynają je kupować... no i buch! restauracja z chińskiej na uszkową się zamienia i oranizuje wieczorki raz w tygodniu kiedy tylko uszka można wp$!!##%ać w niej... No i co z takim Tomem i Margaret którzy na randkę się tego wieczoru tam umówili? Muszą jeść uszka albo zmienić restaurację. KAŻDY MA PRAWO DO ZACHOWANIA SWOJEJ KULTURY i niestety zacznie się narzucać innym kulturom, a przez narzucanie się rozumiem to, że np. chinczycy zatarasują ci ulicę 30 metrowym papierowym smokiem a innego dnia irlandczycy paradą pijaków w zielonym... i nie mam bata jesteś spóźniony do pracy. I co z tego, bo oni mają piękne święto i też możesz w nim uczestniczyć i też możesz się bawić. KOMPROMIS MUSS SEIN

  •  
   H.......C

   +107

   pokaż komentarz

   @korbi7: On ewidetnie nawołuje do nietolerancji
   A powiedz mi, dlaczego niby miałbym tolerować kogoś, kto nietoleruje mnie?

  •  

   pokaż komentarz

   @lord_bigos: Chodzi raczej o zaakceptowanie pewnych zasad publicznego porządku. Jadę do Francji, gdzie respektuje się prawa człowieka => to nie zabijam i nie krzywdzę swojej córki, dlatego, że chodzi w dżinsach.

  •  

   pokaż komentarz

   @android: tak, powinni się stosować do praw krajów do których przybywają, okay. Ale mi się nadal wydaję, że ktoś tu pisał o dostosowaniu się do religii, kultury i obyczajów a nie praw i z tym polemizuję.

  •  

   pokaż komentarz

   @korbi7: Oni się Twoim założeniem nie przejmują - przyjadą do Ciebie a jak coś się ci nie spodoba to ci utną łeb.

   Dlaczego niechęć do agresywnych pasożytów ma być zła?

   Powinniśmy bronić swojej kultury.

  •  

   pokaż komentarz

   @lord_bigos: A czy nie logiczne i oczywiste jest to, że jeśli warunki w kraju do którego emigrujesz utrudniają lub uniemożliwiają kultywowanie Twojej tradycji i religii (brak dnia wolnego czy uszek w sklepach) to się po prostu tam nie jedzie? Skoro już na starcie wiesz, że będą takie problemy to emigrowanie mimo to i domaganie się zmian jest istnym chamstwem i bezczelnością.

  •  

   pokaż komentarz

   @amarant90: Bo zwyczajnie jest zła! Większość ludzi nie odróżnia dwóch słów. Tak ostatnio modnej "tolerancji" od "akceptacji". Wszyscy krzyczą, że pedały/czarni/żółci/żółwie błotne muszą być tolerowane. A ja je do jasnej cholery toleruję! Jak chcą sobie żyć to niech żyją! To mi nie przeszkadza. Gorzej, jeżeli zaczną domagać się swoich pedalskich praw. Tu już opuszczamy strefę tolerancji i wchodzimy do akceptacji. Nie mam obowiązku tolerować odmienności innych ludzi, ze względu na naszą historię, kulturę czy nawet moje własne widzi-mi-się. To oni są mniejszością i niech oni dopasuję się do większości! Jak im się nie podoba w danym kraju, zawsze mogą przenieść się do własnego, tam gdzie pedalstwo/muzłumanizm jest akceptowalny. Czemu tego nie zrobią? Pedały nie robią, bo też są polakami. Murzyni i islamiści tego nie robią, bo tutaj jest im zwyczajnie lepiej! Często przebywam w Belgii, gdzie ten problem jest olbrzymi. W Brukseli swojego czasu potrzebowano taniej siły roboczej do budowy takich podziemnych przejazdów pod centrum miasta. Zatrudniono Marokańczyków. Teraz dostali obywatelstwo, siedzą na dupach, nie potrafią nawet mówić po francusku czy holendersku i seryjnie produkują dzieci, ponieważ za każde mają większy zasiłek.

   Powiecie mi, że jestem nietolerancyjny, że używając słów "pedał" czy "murzyn" obrażam ich. Powiecie, że mam uprzedzenia. Sam znam jednego pedała i kilku murzynów. I wiecie co? Na prawdę ich lubię! To są normalni ludzie i wbrew pozorom NIGDY nie obrażają się, kiedy mówie o osobnikach z czarną skórą per "murzyn" lub o homoseksualistach "pedał". Wiecie czemu? Bo to tylko cholerne słowo! Co za różnica jak ich nazwę! Ważne, że nie mam zamiaru ich w ten sposób obrazić. W dzisiejszych czasach poprawność polityczna zmieniła się w d%!%!izm polityczny...

   Jednym zdaniem:

   Nienawiść nie - Racjonalne myślenie tak.

  •  

   pokaż komentarz

   @korbi7: islamizacja europy nie jest problemem bo jednoczesnie nastepuje europeizacja islamu. o tym malo kto mowi bo to nie wywoluje wzburzenia i leku.

  •  
   D.....h

   +13

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @einer: Jak widać jesteś jednym z tych, którym marzy się umiarkowany islam, taki islam light w europejskim stylu, ale wiedz, że islam jest islamem, nie ma light islamu lub soft islamu i każdy muzułmanin ci to powie, a ci muzułmanie, którzy mydlą oczy takim nieborakom jak ty, to stosują tzw. taqqiye, czyli kłamstwa na potrzeby rozsiewania ich wiary wśród innowierców.

  •  

   pokaż komentarz

   W państwach islamskich więzi się ludzi za publiczny pocałunek. Precz z takim wynaturzeniem z Europy. Precz z świata hołocie, która czyta Koran w odbiciu krzywego zwierciadła.

   Po miejscu, gdzie kiedyś stały wieże World Trade Center spaceruje ojciec z kilkuletnim synkiem. Synek pyta:
   - Co tu kiedyś było tatusiu?
   - Tu kiedyś stały wieże World Trade Center, które zburzyli islamscy terroryści.
   - A co to był islam tatusiu?

   Tak sobie wyobrażam świat w 2029 roku, jeżeli islamiści to nastolatki detonujące bomby w wagonach metra.

  •  

   pokaż komentarz

   @Uszatyy: świetnie napisane!
   obawiam się, że jak pozwolimy kolorowym przyjezdnym na wszystko, to z europy nic nie zostanie, a naszą jedyną nadzieją, będą Chiny. Tam chyba nikt nie zabije Cię za pocałunek, czy kobietę w dżinsach, a jak będziesz chciał wprowadzić jakieś chore zasady, to ciebie i cała rodzinę do 5 pokoleń wstecz wsadzą do obozu i po problemie. 10 lat w kamieniołomie może cie czegoś nauczy. Taką przynajmniej mam na razie wizję Chin kreowaną przez media.

   Kurde, Chiny jako eldorado to taki troche oksymoron- przeraża mnie to

   Przyjeżdzasz gdzieś to się dostosowujesz do panujących tam zwyczajów a nie na odwrót! jak nie pasuję to wydupcać

  •  

   pokaż komentarz

   Jakie 2029? Przeciez w 2012 bedzie i tak konieć świata :(((

  •  

   pokaż komentarz

   Fanie że sobie polemizujecie o dostosowywaniu się do panujących zasad w danym kraju itd. Wszystko co piszecie jest bardzo mądre i jest prawdą. Problem w tym że wy to rozumiecie a oni nie. Co gorsza oni tego nie chcą rozumieć i nie zrozumieją.

   Dlatego całe to dziadostwo powinno zostać wsadzone na statki i wywiezione tam skąd przybyło. Nikt ich w Europie nie potrzebuje.

  •  

   pokaż komentarz

   U nas coś takiego się nie stanie. Od zawsze mieliśmy i nadal mamy nieprzeciętny burdel, bo nigdy nie umieliśmy się dogadać między sobą jako naród ale w obliczu wspólnego wroga Polacy się jednoczą. Nawet jeśli wróg jest dużo silniejszy, stawimy mu opór.
   I znowu Polska zostanie przedmurzem chrześcijaństwa (w tym wypadku też świeckiej Europy).

   Nie poczuwam się do bycia katolikiem ani patriotą ale niech tu zaczną biegać musliny i wszczynać zamieszki, to sam w nich będe koktajlami mołotowa ciskać i jeszcze pare ładnych petard z saletry z gwoździami upichce.

   Swoją drogą nie sądze, aby doszło do takich obrazków na zachodzie Europy. Przecież cześć z tych krajów ma arsenał atomowy. Jak musliny zaczną odwalać taką szopke to na najbardziej ekstremistyczne państwa polecą głowice jądrowe i problem zostanie usunięty w zarodku.

  •  
   Y........e

   +7

   pokaż komentarz

   Każda skrajność jest zła- także ta w kierunku tolerancji i poprawności politycznej.
   Jeżeli ktoś np. popełnia przestępstwo to powinien zostać osądzony i ukarany niezależnie od czego czy jest żółty, biały, czarny czy zielony, niezależnie od tego czy wierzy w Jezusa, Buddę czy jest wyznawcą kozy, niezależnie od tego skąd pochodzi i kim jest.
   Pozwalanie komuś robienia czegoś więcej albo ustępowanie w pewnych sprawach tylko dlatego, że ktoś jest mniejszością jest dla mnie totalnym absurdem. Tak jak i wykorzystywanie wewnętrznych systemów społecznych przez ludzi, którzy są imigrantami i korzystając z nich są w lepszej sytuacji niż gdyby żyli w swoim rodzinnych kraju.
   Jeżeli ktoś np. przyjeżdża do Polski i pracuje ma dzieci, które się uczą i później idą do pracy, wyznają swoją religię- nie narzucając jej innym i nie będąc natarczywym ze swoimi obrzędami i zachowaniami to dla mnie nie widzę w tym nic złego.

   Ale to co się dzieje w wielu krajach Europy jest zwyczajnym absurdem- póki co w Polsce nie jest źle i oby sytuacja nie zmierzała w tę chorą stronę.

  •  

   pokaż komentarz

   @korbi7: To można bardzo, ale to bardzo łatwo zrobić. bez szykan, nienawiści rasowej, bez nawet jednego słowa niechęci. Będziemy zyli obok siebie jak brat z bratem i przyjaciel z przyjacielem. Będziemy w stanie za siebie wzajemnie nawet umrzeć. Niech przyjeżdżają do woli i w ilości w jakiej chcą. A nawet niech stawiają sobie meczety.
   Tylko jeden warunek musimy spełnić. Jeden, i to w całości zależny od nas. Tylko od nas, oni nie muszą niczego robić, nawet się asymilować ani dostosowywać.
   Musimy zlikwidowac socjalizm, zapomogi, zasiłki, bezrobotne, etc, etc. I po sprawie. Jak przyjadą to tylko po to, żeby ciężko pracować, jak my wszyscy. A jak każdy na swój chleb będzie musiał uczciwie zarobić a kto nie będzie pracował - nie będzie jadł, to imigracja islamska do Polski będzie żadna. Bo do Francji emigruje się nie po lepsze warunki zycia, ale po zasiłek, zapomogę, dofinansowanie a jak coś się wypłaty opóźniają - płoną samochody na ulicach. Jakby musieli ciężko harować, tak, jak krajowcy, na pajdę chleba - ani jeden z muzułmanów by tu się nie pokazał. Woleliby dalej nic nie robiąc interesować się zadkami wielbłądzimi u siebie.
   Do Polski przyjeżdżają w sporej liczbie np. Wietnamczycy. jeden przyjedzie i od razu sciąga rodzinę. Jak któryś umrze, na jego dokumenty przyjeżdża następny. O nich jakoś nie słychać, oni nie obciążają naszego budżetu. Nie robią problemu. Bo to są pracowici ludzie. Oni przyjechali tu, żeby pracować i żyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @kminu: Właśnie dlatego to jest takie niebezpieczne. Mają arsenał atomowy i jak populacja takiej Francji czy innego kraju będzie w większości składała się z tej hołoty to nie ma opcji żeby w rządzie nie znajdowało się właśnie tyle ich przedstawicieli. W końcu przejmą władze i to oni będą mieli tą broń.

  •  

   pokaż komentarz

   @korbi7: Krutko. Jesteś ciotą w dobrym tego słowa znaczeniu. Niech cię pukacją w twoją białą dupę.

  •  
   R..........r

   -1

   pokaż komentarz

   @korbi7:

   Nie żebym coś sugerował ale... czy 70 lat temu nie było przypadkiem TEGO SAMEGO problemu?

  •  

   pokaż komentarz

   @korbi7: Jakich obyczajów? Hitlerowskich? To jest faszystowska propaganda. Ci sami naziści atakują polaków. Hańba dla Polski i Europy.

  •  

   pokaż komentarz

   @korbi7: Twoje założenie jest dobre, ale wiesz co oni myślą o takich założeniach? Pytanie retoryczne.

  •  

   pokaż komentarz

   @JimmiTudeski: poznaj najpierw wyznawcow islamu, porozmawiaj z nimi a potem sie sil na generalizowanie. religia jest sprawa indywidualna kazdego czlowieka i kazdy traktuje ja indywidualnie rownianie wszystkich wedlug jednej etykietki radykala jest tak glupie jakbys wyrownal wszystkich katolikow do papieza, obecnego lub poprzedniego.

  •  

   pokaż komentarz

   @einer: Przecież ja ich znam, ja znam kilkunastu bardzo dobrze, bo mam z nimi codzienny kontakt w pracy, poza tym mam sąsiadów muzułmanów, ja ich znam od wielu lat. Nie pindol mi tu o generalizowaniu, bo wiem co mówię, ponieważ nie mam klapek na oczach.

  •  

   pokaż komentarz

   @korbi7:

   Ja nie wiem czym wy się przejmujecie i tak w 2012 będzie koniec świata!

  •  

   pokaż komentarz

   @korbi7: Ja również wychodze z takiego założenia ale w tym zdaniu zaprzeczyles samemu sobie bo z jednej strony chcesz byc tolerancyjny a z drugiej określasz konwenanse do ktorcyh musza sie dostosować obcokrajowcy , punkt dotyczacy religii jest najlepszym przykladem. A co jezeli Obcy nie beda chcieli wyznawac naszej religii, beda chcieli pielegnowac swoje obyczaje ? Wtedy zacznie sie nietolerancja. Musimy wybrać miedzy zyciem i tolerowaniem Innych ,a dystansowaniem sie od nich w jakims stopniu. Jednego i drugiego nie da sie polaczyc.

 •  

  pokaż komentarz

  Dlatego juz teraz powinnismy powiedziec islamistom STOP!

  •  

   pokaż komentarz

   @asia9092: Świat stanął na głowie - po raz pierwszy się z Tobą zgadzam i nawet dałem Ci plusika...

  •  

   pokaż komentarz

   @asia9092: Można mówić STOP ale na ,,w razie co'' polecam Krav Magę. Trenujcie ludziska, nie zaszkodzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopowicz90: Więc co robić skoro ktoś może mieć AK47? Trenować Kravkę czy jeść czipsy przed telewizorem? http://www.youtube.com/watch?v=xnZ0sfOiuIM&feature=related

  •  

   pokaż komentarz

   @Pabluss:
   Zasięg max. ok. 800 m
   Zasięg skuteczny ok. 350 m (pojedynczo),
   ok. 100 m (serie)

   Raczej wątpie żeby udało ci się podejść spokojnie do takiego muzułmanina i zabrać mu broń przy pomocy krav magi, tymbardziej jeśli ich będzie kilku więc jak już coś to bardziej by się przydało potrenować na strzelnicy, pobawić się w ASG lub e.w. paintball.

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopowicz90: Nie bardzo wiem o co ci chodzi. Chcesz mnie przekonać o niższości systemów samoobrony i sztuk walki nad bronią mechaniczną? Nie o to przecież chodzi.
   Może się mylę, jeśli tak to przepraszam.
   System KM to system stworzony specjalnie z myślą o walkach w tzw. miejskiej dżungli. Jest w nim również nauka strzelania z broni palnej, wala nożem itp. To bardzo wszechstronny system a na dodatek stworzony przez ludzi, którzy walkę z terroryzmem mają na co dzień. Pewnie słyszałeś trochę o KM ale mimo wszystko polecam zgłębienie tematu. Jeśli zaczniesz trenować i wytrwasz pierwszy rok - dwa lata , gwarantuje ci, że znajdziesz wtedy tą naszą rozmowę z wykopu i odezwiesz się...
   pozdrawiam :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Pabluss: "Chcesz mnie przekonać o niższości systemów samoobrony i sztuk walki nad bronią mechaniczną?"
   Tak, chodzi mi o to że rzucanie się z gołymi pięściami czy nawet nożem na gościa z kałachem jest samobójstwem.

   "Odmiana militarna krav maga wykorzystuje broń jako element wyposażenia, podczas gdy cywilna zakłada wykorzystanie noża lub pałki jedynie po odebraniu ich przeciwnikowi. Odmiany militarnej naucza się wyłącznie wśród tzw. służb mundurowych (w szczególności w wojsku i policji)."

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopowicz90:
   Ok, nie czaisz o co chodzi.
   Bez odbioru.

  •  
   t............r

   +3

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @tbhthelolmaker: Po pierwsze: KM nie jest ani sportem walki ani sztuką walki tylko SYSTEMEM walki-samoobrony. W KM są pasy, dany, stopnie. Cała ta ,,otoczka'' ma za zadanie motywować studentów do trenowania i dawać możliwość weryfikowania zdobywanej przez nich wiedzy. Osobiście jestem w Krav Maga Worldwide (jak zapewne wiesz jednej z kilku federacji) i w takowej stopnie występują. W innych również, ale ( tu przyznam ci po części rację) nie we wszystkich.
   Po drugie:Nie polecaj mi proszę intensywniejszych treningów ani większego podczas nich uważania ponieważ: (nie wypada, nie znasz mnie) i nie wytykaj licytowania się w internecie z laikami. Dlaczego? Ano dlatego, że tacy laicy jak Wykopowicz90 wychodzą właśnie z takiego założenia, że lepiej kupić nóż czy pistolet a nie kilka lat trenować SW.
   Po trzecie: skoro mnie cytujesz "Chcesz mnie przekonać o niższości systemów samoobrony i sztuk walki nad bronią mechaniczną? " cytuj do końca, dokładnie, nie wyrywaj zdania z kontekstu. Zacząłem akapitem i takowym przecież zakończyłem. Pozbawiając cytatu dwóch ostatnich zdań zakończonych ,,przepraszam'' wypaczasz sens mojej całej wypowiedzi. ''Chcesz mnie przekonać o niższości systemów samoobrony i sztuk walki nad bronią mechaniczną? Nie o to przecież chodzi.
   Może się mylę, jeśli tak to przepraszam.''
   Po czwarte wreszcie: Tak na wyluzowanie, cobyśmy się nie spinali zbytnio. W pierwszym poście napisałem, że polecam trenować KM tak na w razie co, bo przecież nie zaszkodzi, a Wykopowicz 90 wyjeżdża mi z kałachem...równie dobrze mógł napisać, że KM nie ma szans z czołgiem albo bombeczką atomową...
   Pozdrawiam.

  •  
   t............r

   0

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @tbhthelolmaker: Więc niech się laicy zaopatrują w pistolety i noże. Nikt nie jest przecież kuloodporny.Oni równiez.
   Jeszcze raz powtórzę. Nie trenuję dlatego żeby gołymi rękami wyrywać gardła przeciwnikom zaopatrzonym w RPG albo AK47, ale dlatego żeby zwiększyć moje szanse na przeżycie jeżeli znajdę się w kryzysowej sytuacji...(odpukać w niemalowanie)
   Pozdrawiam

 •  

  pokaż komentarz

  Mocne ale nalezy wykopac. Do ludzi docieraja tylko mocne przekazy, bo lekkie ignoruja. WYKOPAC!!

 •  

  pokaż komentarz

  Islam podbija Europę bez użycia mieczy, AK-47 czy koktaili mołotowa. Wiedzą, że Europy nie zdobędą zamachami, zastraszaniem ludności, wprowadzając szariat itd. Ich broń to rozrodczość, bo pieprzą się jak króliki. To biologiczna broń masowego rażenia, podbój demograficzny.

  Kiedy islam podbije Europę podziękujemy lewakom za promowanie tolerancji, otwartego społeczeństwa. I przypomnimy sobie o oszołomach i radykalnych prawicowcach, którzy nas ostrzegali w ten czy inny sposób.

  •  

   pokaż komentarz

   @WesleyGibson: Ich broń to rozrodczość - rozwinę tę myśl jeśli pozwolisz?

   Już teraz imigranci mają coraz większe reprezentacje w rządach państw zachodnich. Z czasem ich przedstawicielstwo u władzy zwiększy się. Swoi będą głosować na swoich. Legalnie dojdą do władzy. Prognozuję, że islam prędzej czy później stanie się również obowiązującą religią w niektórych państwach Europy...

  •  

   pokaż komentarz

   @wie_wior: Proszę bardzo. Mężczyźni muzułmańscy bardzo chętnie płodzą potomstwo, a muzułmańskie kobiety je rodzą. Rodziny wielodzietne mają duże przywileje socjalne, co skrupulatnie wykorzystują. Skoro państwo nie ma nic przeciwko i jeszcze to popiera to czemu by się mieli nie rozmnażać? Przeciętna rodzina muzułmańska posiada kilkoro dzieci. Biali obywatele tacy chętni do przekazywania swoich genów już nie są, stąd niski lub ujemny przyrost naturalny. Mówiąc inaczej: ich przybywa, nas ubywa. I to w gwałtownym tempie.

   Za kilkanaście/kilkadziesiąt lat będą stanowić znaczący procent (nawet połowę) ludności. Potem wykorzystają nasze wartości czyli demokrację i tolerancję. I będzie po ptokach;)

   btw http://www.youtube.com/watch?v=6-3X5hIFXYU&feature=player_embedded

  •  

   pokaż komentarz

   @WesleyGibson: A pieprzą się jak króliki, bo Europa oczywiście zapewnia socjal ich dzieciom. Na naszej krwawicy wyrastają. Jakby nie było socjalizmu, to prosze bardzo, niech sie pieprza do woli. Nic im z tego nie przyjdzie, bo z głodu poumierają i natura sama im rozrodczośc zlikwiduje przez śmierc głodową potomstwa.
   Bez jaj, nie uwierzę, że 2-je pracujących ludzi za średnią krajową w Europie jest w stanie utrzymać więcej niż 4-ro dzieci. Nie ma takiej mozliwości. Jak ktos ma więcej niz 4-kę i pracuje za średnią krajową, to znaczy tylko, że ktos mu do utrzymania tych dzieci dokłada poprzez socjalistyczny system zapomóg.
   Był kiedys w katolickiej gazecie reportaż o rodzinie z 12-rgiem dzieci. Ach, jacy wspaniali, co za rodzina, same superlatywy. Ok. za co oni te dzieci utrzymują, jak oboje rodzice pracują za średnią krajową? To nie sztuka napłodzic i narodzić dzieci uprawiając radosną, sypialniana twórczość z założeniem "Bóg da dzieci, da na dzieci", bo to nie Bóg daje, tylko daja odpowiedzialni ludzie, którzy maja tyle dzieci, ile sa w stanie utrzymac za pensje netto a różnica między netto a brutto idzie via socjalizm właśnie na takie rodziny wielodzietne.
   Mówią, że to bohaterstwo, że nie popełnili aborcji, że nie wyskrobali, nie zabili - guzik, bzdura, oni z rozmysłem (jak przyznaja się w artykule) te dzieci spłodzili i urodzili, bez myślenia, za co je utrzymają. Na zasadzie "Bóg ma nieskończenie wiele, to da, trzeba Bogu zaufać". Może mają rację a ja po prostu jestem skończonym złamasem, że tak mówię, ale nie mam dowodów, że Bóg stwarza to, co im daje, natomiast widzę, że żyja z pomocy społecznej i dobrego serca wielu ludzi (trudno nie mieć dobrego serca - bo co dzieci winne, że mają, de facto, nieodpowiedzialnych rodziców?). Może żyja z podatków płaconych przez ludzi, którzy mają mniej dzieci, niż by mogli utrzymać i w ten sposób niejako utrzymują cudze dzieci - nie wnikam w Boskie wyroki i Boską ekonomię - faktem jest, że nasze społeczeństwo globalnie może utrzymać więcej dzieci niż ma, najwyraźniej. A tam, gdzie się pojawiają nadwyżki, na pewno pojawią się i potrzeby. I muzułmanie z tego korzystają.
   Dlatego należy obciąć socjal ogólnie - dla wszystkich. Jak nie masz środków do życia w Polsce, nie chcesz / nie możesz pracować i nie jesteś obywatelem Polski - masz pajdę chleba na drogę i wracaj, skąd przyjechałeś. Głodowac możesz równie dobrze u siebie.

  •  

   pokaż komentarz

   @pokrec:
   Dokładnie. Problem z Murzyńskimi lub Islamskimi rodzinami wielodzietnymi jest taki że oni napłodzą dzieci, ale na ich wychowaniu się już nie skupiają. Potem takie dzieciaki lądują w bojówkach religijnych, gangach ulicznych czy zaczynają popełniać przestępstwa, bo te grupy potrafią zapwenim im należytą uwagę której nie potrafią im zapewnić rodzice. Europejczycy nie "mnożą" się w takim tempie bo są świadomi tego że dziecko trzeba wychowac, zapewnić mu należyte warunki itp, a nie tylko "spłodzić", a potem niech się samo soba zajmie, lub niech się zajmą nimi inni.
   Ucięcie socjalki spowoduje że Ci ludzie bedą głodować, popełniac przestepstwa i żebrać. Pytanie co my wtedy zrobimy? Już teraz tyle się mówi o "głodujących, polskich dzieciach" i im nie potrafimy odmówić bo to "niehumanitarne". Prawda jest taka że ten nadmierny "humanitaryzm" jest właśnie tym co jest podstawą tego że inni na nas żerują. Albo się opamiętamy i zaczniemy bardziej racjonalnie podchodzić do pomocy potrzebującym lub głodującym oraz skończymy ze sprowadzaniem do siebie "taniej siły roboczej", albo skończmy marnie. Już teraz łatwo, nawet w USA znaleźć przykłady, popierajace tezę że "darmozjadów utrzymywać nie można". Najlepszym przykładem na to są miasta takie jak Detroit, gdzie na obżeżach mieszkają sami ludzie "na zasiłkach". Takie dzielnice to bieda, rozpacz i ruina. Nie powinniśmy sprowadzać do kraju nikogo tak długo jak mamy u nas bezrobocie.

 •  

  pokaż komentarz

  My, Polacy, też mamy swoje kolonie. Nie damy się tak łatwo !

1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 następna