•  

  pokaż komentarz

  To pokazuje jaka Rosja jest aktualnie słaba skoro straszy wojną atomową której nikt nie wygra.Chociaż i tak w razie ewentualnej wojny atomowej USA i tak wyjdzie na tym lepiej.USA posiada bardzo wiele systemów antybalistycznych, oczywiście wszystkich głowić nie przechwycą ale na pewno sporo. Ale to tylko takie spekulowanie bo wojny jądrowej na 99.9% nigdy nie będzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Koniasz: Chyba, że spuścisz "czyste bomby termojądrowe". Wyczyszczą teren i nie będzie skażenia.

  •  

   pokaż komentarz

   Wyczyszczą teren i nie będzie skażenia.

   @dextreme: kto wyczyści teren skoro większość ludzi umrze?.

  •  

   pokaż komentarz

   @Koniasz: Jedynym powodem nie używania bomby jądrowej jest skażenie. Nie możesz swobodnie zająć zniszczonego terenu. Jak zniszczysz miasto do czysta, a nie będziesz miał skażenia możesz wkroczyć na ten teren i budować na nowo. Bomba jądrowa to ostateczność.

  •  

   pokaż komentarz

   @dextreme: ale powiedz mi kto wejdzie i zacznie budować skoro w każde miasto obu stron zostanie wysłane przynajmniej parę głowic. Do tego głowice na elektrownie, węzły komunikacyjne, tamy i itp. Po takiej wojnie zostanie trochę niedobitków a bardzo szybko zaczną się gigantyczne problemy z żywnością. Zamieszki walki o wszystko. Nie będzie służb porządkowych, szpitali i ludzie będą masowo umierali. I jedynym powodem nie użycia broni jądrowej jest świadomość że przeciwnik też ją posiada. Więc zniszczenie wrogiego państwa wiedząc że własne zostanie zniszczone parę minut później jest raczej słabym pomysłem

  •  

   pokaż komentarz

   @Koniasz: chyba, że nie rozumiesz konsekwencji swoich działań i działasz emocjonalnie. Wówczas będzie jak piszesz. Światem nie rządzą maszyny, ale ludzie pełni pychy, ambicji i chęci władzy i wielkich pieniędzy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Koniasz: Bez przesady, w takiej wojnie zniszczone zostałyby tylko Europa Ameryka Pn i Azja. Jest pełno miejsc gdzie można się schronić, ale niekoniecznie w Polsce.

  •  

   pokaż komentarz

   Bez przesady, w takiej wojnie zniszczone zostałyby tylko Europa Ameryka Pn i Azja

   @Need: Tylko heheh dobre. Wszystkie najbardziej rozwinięte państwa zostaną zniszczone tylko. Gdy wybuchnie wojna jądrowa na pełną skalę to nawet państwa spoza walczących bloków zostaną zaatakowane głowicami. Bo w innym przypadku państwo które aktualnie jest średniakiem po wojnie atomowej byłoby mocarstwem. Wyobraź sobie że Europa zostaje zniszczona a Polska czyli średniak zostaje nietknięta. Zostalibyśmy wtedy mocarstwem i moglibyśmy narzucać naszą wolę sąsiadom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodany przez:

avatar FERDOL dołączył
15 wykopali 0 zakopali <1 tys. wyświetleń