•  

  pokaż komentarz

  @Future_Prime_Minister_of_Poland

  1. Wydacie Boku no Pico? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  2. Jakie były koszty waszej strony www?

 •  

  pokaż komentarz

  1. Jak wygląda sprawa z tłumaczeniami? Macie w składzie kogoś kto zna japoński/koreański i stara się przełożyć od razu na polski czy tłumaczycie z angielskiego?

  2. Ostatnio była dość gorąca dyskusja o nawiązaniach do popkultury, tu mnie zastanawia co waszym zdaniem jest bardziej faworyzowane i jest względnie lepszym rozwiązaniem. Lepiej:
  a) sytuację opisać tak jak w oryginale - na przykład skandal związany z piosenkarką - i dodać notkę wytłumaczającą co się wydarzyło w Japonii i w jakim kontekście;
  b) przełożenie tego na zrozumiały dla polskiego czytelnika przykład i wstawienie polskich nawiązań. (Tego rozwiązania akurat nie lubię bo moim zdaniem psuje immersję ale wiem, że nie jestem jedynym konsumentem i dla innych taki sposób być może jest lepszy).

  •  

   pokaż komentarz

   @norypS: 1. Współpracujemy z tłumaczem języka koreańskiego i on zajmuje się tłumaczeniem na język polski.
   2. Lepiej trzymać się oryginału i tak uważa większość z czytelników. Zmiana na polskie tematy w późniejszym czasie może być problematyczna i dość ciężka do przedstawienia przez rysunki i dialogi.

 •  

  pokaż komentarz

  Cześć,

  miło widzieć, że zaczęliście działać. Wszedłem na stronę i może podrzucę Ci pewien pomysł. Pracowałem w sklepie internetowym i zasugerowałbym parę rozwiązań co do wysyłki, bo koszty zniechęcą 2/3 kupujących po 1 tomie.

  1. Poczta Polska daje możliwość wysyłki do placówki jako punkt odbioru (kurier nie bierze paczki i nie przynosi Ci pod drzwi, ale za to koszt to 60% dawnej biznesówki) porozmawiaj o tym ze swoim przedstawicielem - sam Ci nie zaproponuje.

  2. Paczkomaty - ładujesz prepaidem, FV dostajesz na tyle ile wysłałeś, jak brakuje hajsu na paczkę doładowujesz kartą płatniczą na 100-200zł i masz spokój a dużo młodych osób lubi paczkomaty. Możesz wysłać przez paczkomat albo zawieźć do punktu InPostu - jeden telefon i wiesz gdzie jest i możesz się ugadać.

  3. Kurier - każda firma będzie od Ciebie wymagać ilość minimalnych paczek w miesiącu przy umowie - uważaj na to, bo jak trafi się słabszy miesiąc to możesz dołożyć za wysyłki, ale są zawsze punkty wysyłek. Warto z takimi punktami pogadać, czy nie wysyłaliby Ci kilku paczek dziennie lub raz na 2 dni za niższą stawkę (zanim będziesz miał taki obrót, że sam ilość paczek/msc wyrobisz bez problemu).

  4. Do swoich paczek zawsze dodawaliśmy ulotkę z zachętą do subskrypcji newslettera i info o promocjach (widoczny był stały przyrost bazy klientów).

  5. Zgłosiliście już do GIODO info o magazynowaniu i przetwarzaniu danych osobowych?

  To tyle, jak na coś jeszcze wpadnę to napiszę ;3

1 2 3 4 5 6 7 ... 19 20 następna