•  

  pokaż komentarz

  sklepał ludzi którzy zaatakowali jego żonę nazywając ją białą ku... a jednak sam "nie uchronił się on od komentarzy oskarżających go o ... rasizm." kto i w jakiej porombanej logice może go o cokolwiek oskarżyć? no chyba o to, że tylko jeden trafił do szpitala, jako weteran z Iraku mógł się bardziej postarać ;-)

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @unkhas: Dla byłego zołnierza należy się medal za odwagę i czyny. Brawo. Żona może być z niego dumna.

  •  

   pokaż komentarz

   @unkhas bylby bohaterem jakby rzucil sie w fale i utopil ku czci allaha ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■ ten swiat zginie przez piedolona poprawnosc ktora rowna prawo gowna ze zwyklym czlowiekiem

  •  

   pokaż komentarz

   @unkhas: chyba raczej czytanie ze zrozumieniem się kłania "W pewnym momencie Liana zwróciła uwagę jednemu z nich, że złowione przez nich kraby podlegają ochronie. W odpowiedzi została uderzona pięścią w twarz. Tyrreell stanął w obronie małżonki..." i to "Emerytowany podpułkownik twierdził, że atak był rasowo i kulturowo zmotywowany gdyż jego żona nazwana została przez mężczyzn białą k...." przyczyna inna a domysły to swoją drogą.

  •  

   pokaż komentarz

   @MiKeyCo: @siesownik: A tak w rzeczywistości to nie chodzi wcale o żadną "lewacką" logikę, tylko tak jak zawsze logikę idiotów, głupotę pozbawioną przynależności. Mimo, że to niezbyt wygodne dla osób, które swoją przynależnością (w tym przypadku do szeroko pojętej "prawicy") próbują dodać sobie wartości.
   Mówimy tu o kurczowym trzymaniu się swoich racji bez względu na fakty. W tym przypadku zarówno wina jak i rasizm imigrantów są oczywiste, ale i tak znalazły się sp?%!@@!iny które doszukały się drugiego dna i rasizmu białego weterana.
   I w drugą stronę - niedawne wydarzenia w Ełku. Mimo, że chodziło po prostu o człowieka, który sprowokowany przekroczył granice obrony koniecznej, co niestety zdarza się często to i tak znalazły się sp?%!@@!iny, które dostrzegły w tym wyrachowane zabójstwo białego człowieka przez żądnego krwi muzułmanina.
   Dostrzegacie jakąkolwiek różnicę w opisanych wyżej reakcjach? No właśnie, bo zdebilenie jest uniwersalne i niezwiązane ze światopoglądem. Mowa tu o dokładnie tych samych ludziach, tyle że jedni wycierają sobie mordy "lewicą" i "tolerancją", a drudzy "prawicą" i "patriotyzmem".

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart wszysko ladnie pieknie ale czlowiek ktory ceni zycie swoje i innego czlowieka nie wyskakuje z nozem i nie wbija go serce ofiary. k#@@a juz pisalem kiedys komentarz czy za kradziesz nalezy sie kosa ? Lepiej bylo rece polamac przynajmniej poszlo by bokiem

  •  

   pokaż komentarz

   I w drugą stronę - niedawne wydarzenia w Ełku. Mimo, że chodziło po prostu o człowieka, który sprowokowany przekroczył granice obrony koniecznej, co niestety zdarza się często to i tak znalazły się sp$!?%%#iny, które dostrzegły w tym wyrachowane zabójstwo białego człowieka przez żądnego krwi muzułmanina.

   @Elaviart: W Ełku w ogóle nie można mówić o obronie koniecznej a więc też nie można mówić o przekroczeniu obrony koniecznej. Jedyne podjęte działania zmierzały do ujęcia sprawcy, co już nie jest obroną konieczną.

  •  

   pokaż komentarz

   @siesownik: Nie wiem za bardzo o czym do mnie rozmawiasz, bo nigdzie nie napisałem że ciapak postąpił słusznie, a wręcz przeciwnie - o przekroczeniu granic obrony koniecznej. Wspominałem jedynie o reakcji debili dokładnie tego samego sortu co lewacy, na incydent który nie miał nic wspólnego z kolorem skóry (no chyba, że w kontekście prowokowania ciapaków).

   @MiKeyCo: Przecież to wręcz podręcznikowy przykład przekroczenia granic obrony koniecznej - sprowokowana osoba, której wyrządzono szkodę (obrona nie ogranicza się do bronienia zdrowia/życia, ale również własności) użyła środków niewspółmiernych do czynu.

   Coś mi się zdaje, że trafiłem właśnie na tą uniwersalną, niezależną od poglądów logikę. Zabawne, że akurat cytując autorów tekstów o "lewackiej logice".

  •  

   pokaż komentarz

   Przecież to wręcz podręcznikowy przykład przekroczenia granic obrony koniecznej - sprowokowana osoba, której wyrządzono szkodę użyła środków niewspółmiernych do czynu.

   @Elaviart: Pościg przez dwie przecznice (takie info gdzieś znalazłem) jest obroną koniecznąm by w ogóle mogło dojść do jej przekroczenia? Imho - nie.

   Obrona konieczna byłaby w lokalu, zaś przekroczenie obrony koniecznej zdarzyłoby się gdyby w wtedy w lokalu zadano ciosy.

  •  

   pokaż komentarz

   @MiKeyCo: Posiłkując się "info które można gdzieś znaleźć" to ciapak został brutalnie zaatakowany, jego lokal zdemolowany, a patol był agresywnym recydywistą.
   Co sprawiło, że uznałeś za godne uwagi akurat przypadkowe info o rzekomej pogoni przez dwie przecznice?

  •  

   pokaż komentarz

   Posiłkując się "info które można gdzieś znaleźć" to ciapak został brutalnie zaatakowany, jego lokal zdemolowany, a patol był agresywnym recydywistą.

   @Elaviart: Mylisz chronologię i przyczyny ze skutkami. No i manipulujesz, bo ten "brutalny atak" to była w rzeczywistości kradzież dwóch butelek napojów oraz (chyba) atak słowny.

   Co sprawiło, że uznałeś za godne uwagi akurat przypadkowe info o rzekomej pogoni przez dwie przecznice?

   Jak można w szale gonić z nożem człowieka za dwie kole przez dwie przecznice? imho mamy większy problem z takim szaleńcem niż ze złodziejem.

   agresywnym recydywistą.

   Wydaje się, że znowu manipulujesz i naciągasz fakty dla wywołania emocjonalnego wrażenia. Seba, który ukradł kolę prawdopodobnie był patusem, ale bardziej agresywny okazał się muzułmanin.

  •  

   pokaż komentarz

   @MiKeyCo: Nie wiem o czym mówisz. Na dzień dzisiejszy wiadomo tylko tyle, że sprowokowani pracownicy wybiegli za gościem z lokalu i jeden z nich użył noża. Na tej podstawie dwóch zostało zatrzymanych i postawiono im zarzuty, a dwóch zwolniono. Nie ma tu żadnych logicznych podstaw by doszukiwać się u pracowników rasizmu - a to, oraz usprawiedliwianie sprawców zamieszania (czy w drugą stronę - usprawiedliwianie pracowników kebaba którzy popełnili przestępstwo przekroczenia granic obrony koniecznej) jest właśnie przejawem debilnej logiki niezależnej od poglądów. Czyli tego co niektórzy w zupełnie analogicznej sytuacji nazywają "lewacką logiką".

  •  

   pokaż komentarz

   doszukiwać się u pracowników rasizmu

   @Elaviart: A niby kto się doszukuje rasizmu (w tym wątku i u tego człowieka - muzułmanina w Ełku)? Na pewno mnie chciałeś odpowiedzieć?

   Na pewno czytasz wypowiedzi? Pierwotnie oodważyłem u ciebie tezę o przekroczeniu obrony koniecznej oraz potem mylenie przyczyn ze skutkami. Aż tyle i tylko tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   @MiKeyCo: Chciałem odpowiedzieć osobom, które wspomniały o rzekomej "lewackości" logiki, która tymczasem jest uniwersalna dla wszystkich debili niezależnie od ich poglądów, czego przykładem były opisane wyżej reakcje po sylwestrowym incydencie w Ełku. Jakby problemem była tutaj jakaś "lewackość", podczas gdy jest nią zwyczajna głupota.

  •  

   pokaż komentarz

   @unkhas: Ja się zastanawiam, co oznacza zdanie

   Co najmniej jeden z rybaków został zabrany do szpitala.
   ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taka piosenka była o Daily Mail chyba... Pasowałaby

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Jak beda na ciebie pluc to bedziesz glowe odwracal ,ciekawe podejscie do zycia, wspolczuje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart myślę że gdyby koleś był ciapaty to by mniejszy szał ich ogarnął i by nie doszło do zabójstwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bazar-fte-iNazad: Dobry przykład opisanej przeze mnie logiki debila niezależnej od poglądów, tym razem w procesie wnioskowania.

   @Vanguard1990: A ja myślę, że gdyby sprawca potknął się o krawężnik to by nie doszło do zabójstwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Nie wiem skąd mi się to bierze ale odnoszę wrażenie że jednak imigranci z Afryki czy Półwyspu Arabskiego jakoś chętniej chwytają za nóż i to z byle powodu. Może to inna kultura, może to ja się mylę, a może dodają sobie pewności siebie w taki sposób kiedy przeciwnik jest większych rozmiarów. Odnoszę wrażenie że w Europie (pomijając patologie) jednak bardziej ceni się życie ludzkie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart nie rob sobie jaj. Chciałem zauważyć że u wielu ludzi występuje coś takiego że obrazowo mówiąc. Potrąci nas z "bara" nie agresywnie biały ja np się nie zdenerwuje. Spojżę cz niechęcią co to za typ. Gdyby to był ciapak albo murzyn. Od razu bym się zdenerwował. Nie to że bym krzyczał czy szedł Z nim. Ale na pewno poczuł bym lekką dozę agresji wobec tego kogoś :)

   Wiem z autopsji i obserwacji

  •  

   pokaż komentarz

   @MiKeyCo: na obrone 21 letni daniel nie mial szans zostal zabiy nozem cios w serce i nerki przez islamiste STOP ISLAM

  •  

   pokaż komentarz

   @komarrek: To chyba oczywiste - przede wszystkim z medialnych doniesień, przedstawianych wybiórczo tak jak np. na wykopie. Oprócz tego charakterystyka grupy społecznej jaką stanowią imigranci - w zdecydowanej większości ludzie niedouczeni, prymitywni, biedni, pochodzący z trudnych środowisk. Siłą rzeczy przestępczość podobnie jak radykalizm jest wśród nich wyższa niż w europejskich społeczeństwach.
   Nie wrzucałbym ich jednak do jednego wora z pracownikami kebaba.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: To jedyne powody jakie widzisz? A różnice kulturowe? Są takie? Owszem znam pracowników kebaba którzy nie mordują ludzi ale to nie zmienia niczego, nigdzie nie twierdziłem że wszyscy muzułmanie czy wszyscy imigranci mordują.

  •  

   pokaż komentarz

   @komarrek: Oczywiście, że różnice kulturowe istnieją, ale dlaczego miałyby z miejsca implikować wyższą przestępczość po ich stronie?
   Statystyki nie potwierdzają by w jakiejś grupie kulturowej chęć sięgania po nóż była wyższa niż w innych no to dlaczego miałbym tak sądzić? Bo to medialny temat?

  •  

   pokaż komentarz

   @Jola44: 21-letni Daniel był patolem który wybrał złe miejsce na kradzież i rozróbę. Człowiek z rozbojem na koncie - czyli czynnie napadł na innego Polaka chcąc odebrać mu jego własność. Komu poza bliskimi mogłoby być żal takiego śmiecia, czy go zagryzł niedźwiedź, wpadł pod tramwaj czy dostał kosę od pracownika kebaba?
   Jakby odstrzelił go tak samo napadnięty pracownik polskiego lokalu to cały wykop by po nim cisnął. Raz jeszcze #debilnalogika

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Żyjemy niestety w takim kraju, że większość rodaków widzi w obcokrajowcu kolor skóry. Jak dla mnie Daniel, gdyby zabrał napój z Żabki i właściciel by go gonił i dalej sytuacja by się potoczyła jak się potoczyła w Ełku, nie byłby taką ofiarą za jaką co po niektórzy uważają teraz.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: A kto powiedział o wyższej przestępczości? Mówiłem o szacunku do ludzkiego życia.

  •  

   pokaż komentarz

   kto i w jakiej porombanej logice może go o cokolwiek oskarżyć?

   @unkhas: skrajne lewactwo to nie polityczne poglady, ale...

   pokaż spoiler choroba umyslowa, ktora powinno sie leczyc...

  •  

   pokaż komentarz

   zaatakowanej na tle etnicznym.

   @MiKeyCo: Nie wiem co to jest "tło etniczne" w tym przypadku i chyba sie nie dowiem. Opaleni dali jej w pysk za zwrócona uwagę. Wyjdź na ulicę i zwróć uwagę sebiksowi że pali na przystanku. Też dostaniesz w pysk. Dobrze że gość skopał im dupy bo zasłużyli. Rasa nie miała tu żadnego znaczenia jako przyczyna konfliktu.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie wiem co to jest "tło etniczne" w tym przypadku i chyba sie nie dowiem.

   @panna-Wanda: Dowiesz się, gdy przeczytasz artykuł, który stwierdza wprost - została nazwana "białą kurwą" ("white whore" i ""white slut"" - źródło 1, źródło 2).

   To jest właśnie relatywizm albo nawet sp!!#?!%enie ideologiczne głupców. Gdy czarna zostanie nazwana "czarną dziwką", to lewakom dupy pękają. Gdy biała zostanie nazwana "białą dziwką" to głupcy piszą "nie wiem co to jest >tło etniczne<"... bo nawet przeczytać źródła się nie chciało.

  •  

   pokaż komentarz

   nawet przeczytać źródła się nie chciało.

   @MiKeyCo: Chciało. Jednak gdy ktoś nazwie cię chujem to jest to napaść na tle seksualnym? Wyolbrzymiasz znaczenia. To się nazywa gównoburza.

  •  

   pokaż komentarz

   @panna-Wanda: Manipulujesz. Nie nazwali jej dziwką, tylko "białą dziwką".

   Jeśli lewactwu pękają dupska, gdy używa się przymiotnika dot. koloru skóry to należy być konsekwentnym. A nie hipokrytą, który udaje że nic się nie stało gdy ofiarą napaści padają biali.

   Czy "czarna dziwko" jest napaścią na tle etnicznym?

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Ja dostrzegam malutką różnicę. Mianowicie akcja Australijczyka była uprawniona i nie miało to nic wspólnego z rasismem, czyli lewacka logika pada. Natomiast w Ełku imigrant rzeczywiście zamordował Polaka, czyli ci "prawaccy debile" częściowo mają rację, za daleko wybiegają jedynie w przypisywaniu motywacji (choć szczerze powiedziawszy nikogo, kto by pisał lub mówił o "wyrachowanym zabójstwie żądnego krwi muzułmanina"- nie spotkałem. Może Ci się uroiło?)

 •  

  pokaż komentarz

  Jak słyszę "rasizm" to zbiera mi się na rzyganie. To słowo zostało tak wyświechtane przez pewną grupę idiotów, że straciło jakąkolwiek wartość. Facet obronił żonę i siebie spuszczając wp$%$#!? grupie kolorowych ułomów - hurr durr rasista! Lepiej, żeby oni wysłali go do szpitala? To, że są innego koloru, wyznania i kultury do niczego nie daje im żadnych, absolutnie żadnych przywilejów, a rasizm działa w obie strony. To w końcu ma być równość, czy tylko jak białych biją to jest ok?

 •  
  s.....k

  +26

  pokaż komentarz

  powiedzmy sobie jasno nasza kultura jest zagrożona przez islamską zarazę, niech bogaci szejkowie zabierają ich do siebie a nie wypchają do nas najbardziej fanatycznych i ROZNYGUSIONYCH !!!

 •  

  pokaż komentarz

  Jakie to szczęście, że dzięki "Dziennikowi Narodowemu" mam rzetelne, sprawdzone, kluczowo ważne informacje z dalekiej Australii!

 •  

  pokaż komentarz

  Radio erewań nadaje: http://www.snopes.com/australian-military-veteran-beat-up-eight-muslims-for-attacking-his-wife/

  Nie wiadomo dokładnie co zaszło, żonie nic się nie stało, natomiast mąż "doznał lekkiego urazu".
  Informację o 8 napastnikach i pobitej żonie dodał pewnie jakiś fanpejdź "Stand up for australia"