•  

  pokaż komentarz

  @3n3bl0:
  @ernestoczee
  @Kanister
  @matadoor
  @RedBull1973
  @torreador

  Silny pisze:

  " Ok, to będzie krótko - nie podamy Ci wielu danych które mamy ani tu, ani na priv, bo Cię po prostu nie znamy. Nie trzeba zresztą znać dowodów którymi się w tej sytuacji kierowaliśmy, bo JASNYM przykładem demokracji na forum jest to, że mimo tego co piszesz nadal tu jesteś. Myślisz że za takie żądania na innych forach długo byś został? Ktoś z "władzy" by się Tobie tłumaczył, odpisywał? Dobrze wiemy że nie - i wie to każdy "kumaty". Jeśli RB wyleciał, to nie za jakieś wątki o dresiarzach, a za znacznie grubszą sprawę."

  No ok, niby sprawa uczciwie postawiona, ochrona danych itp. itd.

  To Panowie, dlaczego w przypadku sprawy posądzania mnie bez żadnych dowodów o multikonto Kosy, NATYCHMIAST publicznie i bez żadnej tajemnicy wyciągnięto numery IP i pisano że z tego samego proxy... zrobił to Brzytwa. Te jego multikonta to prawda, tzn. ja wiem na bank o jednym - Angel Of Mercy, do tego mi się przyznał, potem prawdopodobnie na złość wszystkim tworzył dalej. Ja nie mam z tym nic wspólnego.

  http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/4818-o-vincencie-i-naszym-konflikcie/&page=4 strona 4

  Panie Brzytwa, gdzie jesteś teraz przy rzekomych 7 multikontach Ryśka ze swoimi zrzutami ekranu? No pytam? I za co aż tak mnie nienawidzisz od długiego czasu? Dlaczego zachowywałeś się w ten sposób? Masz Ty jeszcze odrobinę honoru?

  •  

   pokaż komentarz

   Do ludzi z forum braciasamcy.pl, którzy to przeczytają.
   Panowie, przemyślcie sobie pewne fakty...
   @Subiektywny - nie napisałem ,że wszyscy są mizoginami, tylko że 90% nabiera takich przeświadczeń...Wiem że zarówno Ty, jak i parę innych osób, jesteście w związkach czy nawet małżeństwach. Szacun.
   Ale mnóstwo młodych chłopaków niestety nabiera złych przekonań.

   @Silny pisze o mnie :
   "To niewątpliwie inteligentny człowiek (...)"

   "Kiedyś coś czytałem o jego imprezach gdzie pije wódę z redbullem i szczerze mówiąc skończyłem go czytać - nie interesowało mnie to za bardzo, nie miał mi nic ciekawego do zaoferowania jeśli chodzi o doświadczenia i wiedzę. "

   Czy trzeba być jakoś szczególnie przenikliwym detektywem ,aby na podstawie tych dwóch wpisów stwierdzić , że @Silny dobrze wie, że ja nie jestem żadnym multikontem Rysiek Judasz, czy kimkolwiek innym - tylko prawdziwym RedBullem1973 ?
   Pomyślcie, czy tak pisałby o osobie z mulitikontami....nie, on dobrze wie, że ja to ja, żadne multikonto!

   Na opinie niektórych forumowiczów, że moje posty były wartościowe, albo że powątpiewają w te multikonta, że chcą dowodów - Marek od razu przystępuje do akcji dyskredytowania mnie ("pije wódę z redbulem" , "nie miał nic ciekawego do zaoferowania" itp) ...

   Jak padło pytanie o dowody, to oczywiście oni (admini i guru) nikomu nic nie pokażą! :-)
   No nie pokażą, bo nic nie mają ! Bany były przydzielone TYLKO za to, ze szefowi nie spodobaliśmy się...
   Każdego z Was może czekać ten los...

   I po raz kolejny nasuwa się pytanie, po co ktoś miałby poświęcać rok pisania , kasę, czas - tylko po to , żeby RAZ nie zgodzić się z szefem ???? I to ma być to rozwalanie jego forum ?

   Zobaczcie , jakie on bzdurne i tanie manipulacje Wam wciska! Co raz pojawiają się histeryczne posty guru, typu:
   "Możliwe zamknięcie forum" itp...
   Przecież to jest tak grubymi nićmi szyte, że aż nieprawdopodobne, że chyba wszyscy się na to nabierają...

   @Silny : Miej sobie to forum, chory człowieku, nic mi do tego...tylko jak chcesz kogoś wyrzucić, to na przyszłość nie kłam o multikontach.
   Po prostu wyrzuć, bez oszczerstw i kłamstw. Jak mężczyzna, a nie jak ostatnia łajza bez krzty honoru.

   Sam wyleciałeś z Wykopu za coś takiego, każdy może to sobie sprawdzić...
   Sławek, Kanister czy kto tam jeszcze - jakoś nie wyleciał.

   Po prostu cierpisz na jakąś rzadką psychozę, i w każdej osobie, która się w czymś nie zgodzi, od razu widzisz Sławka, albo Vincenta...a dlaczego ? Bo sam używałeś multikont! Proste...

   Zainteresowani prawdą piszcie do mnie na priv, tutaj na Wykop.
   Bardzo chętnie wyślę każdej osobie zarejestrowanej na forum braciasamcy.pl dłużej niż miesiąc swoje namiary, Facebook, email służbowy z imieniem i nazwiskiem takim samym jak na FB, a także moje fotki z LAT'ka, których nigdy nie umieszczałem w necie...

   I porównajcie to sobie z pustymi pomówieniami Marka i jego świty....

   Najpierw sądziłem ,że zaszła pomyłka, że Mosze Red był nadgorliwy, i pochopnie mnie zbanował....
   Bowiem w tym dniu (zbanowania) jechałem już na święta, i odpaliłem laptopa w BurgerKingu gdzieś przed Warszawą.
   (Dla informatycznych ignorantów - właściciela danego IP można sprawdzić od ręki w ripe.net , więc administracja forum nie miałaby z tym problemu, ustalić że moje IP z tego dnia należy do BurgerKinga)...

   Wysłałem więc kilka razy wiadomości na mod@braciasamcy.pl, potem nawet dołączyłem swoje dane na potwierdzenie, w tym 2 fotki z LATka, których nigdy nie było w necie...
   Zatem - gdyby admini rzeczywiście mieli dobrą wolę, po weryfikacji po prostu przeprosiliby mnie za nadgorliwość, i przywrócili konto.

   Jednak teraz jestem przekonany na 100%, że ban dla mnie był przydzielony z pełną świadomością, iż nie jest to żadne multikonto. Po prostu Marek kazał mnie zbanować, bo pamiętał , że parę tygodni wcześniej ośmieliłem się nie zgodzić się z nim w tej sprawie z dresiarzami...no i jeszcze sprawa artykułu do gazety...!

   Okazuje się , że @Silny ma wielki żal do mnie ,że nie poprawiłem na czas swojego "Poradnika rozwodnika", który chciał wykorzystać w swojej gazecie. Tak, nie poprawiłem na czas ,ale też i perspektywa wydania gazety nigdy nie była na tyle realna i bliska , żeby mnie zmobilizować do pracy nad poprawkami...
   Tym niemniej, udzieliłem mu chętnie pozwolenia na wykorzystanie go w takiej formie, w jakiej powstał - więc mógł go użyć w swojej gazecie, w pierwotnej formie, bez moich poprawek....

   pozdr.
   RedBull1973

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973: Słusznie. A ja nie daruję nigdy takiego sk$!@ysyństwa pewnemu moderatorowi. Do tego dołożę nazywanie mnie konfidentem (cyt. jego słowa - ch%$ w dupę konfidentom), kłamanie że upubliczniam informację o nim osobom trzecim (komu i co konkretnie?) a jak zapytałem go o chodzi, cisza, zerwanie kontaktu, pisanie, że dla mojego dobra lepiej żebym się nie pokazywał na zlocie bez podania konkretów o co mu chodzi. Jawnie ubeckie, metody, prawdopodobnie z góry zaplanowane. A na nie z racji mojej rodziny jestem szczególnie wyczulony.I ja też byłem przez niego PUBLICZNIE oskarżony o oszustwo z kontem Kosy.

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973:
   Pozwole sobie podsumować ostatnie wydarzenia. Jako ex-user samczego.
   Prawdy:
   1. Redbull1973 jest niesłusznie posądzony o multikonto.
   2. Red nie jest Markiem. Red jest bardziej inteligenty, dowodzą tego zwłaszcza wpisy biznesowe. Marek może jedynie pobełkotać o krokodylach i starszych duszach (czyli podbija ego, wmawiając sobie że jest lepszy od innych).
   3. Marek wciąż wydaje pieniądze na nowe zabawki.
   4. Brzydzi się pracą, zwłaszcza fizyczną, argumentując to chorobą kloaczą.
   Jakoś się mu kupci nie chce jak zasuwa na motorku.
   5. Kłamie na temat wieloletniej pracy i służby ludziom. Ma to na celu przedstawić obraz człowieka pracowitego.
   Dowód:
   https://www.youtube.com/watch?v=YOWEFOrpT6s
   "Nie zliczę ile godzin (a raczej lat) ta gra mi zabrała... nie jest łatwa, ale daje nieprawdopodobną wręcz satysfakcję. W nagraniu mylę się wielokrotnie co do militarnych nazw flotylli, eskadr i innych wojskowych terminów, za co przepraszam; nagrywałem z potrzeby duszy, bez przygotowania."
   6. Ma dużą wyobraźnie i potrafi tworzyć fikcyjne opowieści.
   7. Widzi wrogów nawet tam, gdzie ich nie ma.
   8. Erotoman-gawędziarz.
   9. Czy nadużywa gościności jakiejś kobiety z Podkarpacia? Nie wiadomo. Póki co wszystko to spekulacje. Niemniej, częsty pobyt w tamtych stronach jest mocno zastanawiający.
   10. W momencie eliminowania kogoś z forum, zakłada temat o katastroficznym tytule, mającym na celu wzbudzenie ogromu emocji u owieczek (dojnych).
   11. Dojni widząc egzekucje ofiary, dorzucają swoje kamienie w straceńca, aby przypodobać się cajberguru.
   12. "Co ciekawe, Mosze Red podobno jest człowiekiem ogromnego sukcesu, w jednym z wątków szczegółowo opisał swoje miesięczne dochody na poziomie kilkuset tysięcy złotych... Zakładając nawet, że go mocno poniosło i jest to rzeczywistości tylko kilkanaście tysięcy/mc, to i tak ludzie biznesu raczej nie mają czasu i ochoty na moderowanie jakiegoś sekciarskiego forum, czyż nie ?
   No wyobraźcie siebie, że macie takie wielkie dochody, swój biznes, i co....siedzicie całymi dniami na forum braciasamcy.pl, zamiast pilnować biznesu, i korzystać z zarobionych pieniędzy ?"
   Dokładnie. Też mnie zastanawiało że ktoś kto niby ma tyle $ spędza tyle czasu na forum. A biznesu kto popilnuje?
   13. Promowanie ezoteryki.
   14. Socjalista. Marzy o zasiłkach, aby uczciwi ludzie go utrzymywali.

   On się już nie zmieni. Będzie bronił swego interesu i stylu życia jakie prowadzi ile tyle się da.

  •  

   pokaż komentarz

   @Crusader77:
   Dobrze to ująłeś - to forum jest wszystkim co ma. W razie kolapsu zostaje mu zasiłek i zapomoga.

 •  

  pokaż komentarz

  Znajdzie się śmiałek, który założy konto na BS i doda linka do tutejszej dyskusji na tym wątku ?

  Fajnie, jakby jak największa ilość forumowiczów poznała drugą stronę medalu

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez autora

 •  

  pokaż komentarz

  @Crusader77
  @Kanister
  @RedBull1973
  @toreador
  ACHTUNG!!

  z ostatniej chwili, kolejny przykład prostackiej manipulacji, żeby zamęczyć przeciwnika, waleniem non stop tych samych steków bzdur, cytuje:

  Zwróćcie też uwagę, kto zarzuca nam nienawiść do kobiet. Vincent chwalący się totalnym upodleniem kobiety i wyjadaniem jej lodówki (czułem do tego co mówi wstręt, nawet wiedząc że jak zwykle zmyśla), RB czy inni męczennicy, co już bracia przytaczali jaki oni mieli stosunek do Pań.

  Tymczasem jak kilka postów wyżej, niedawno w tym temacie napisałem:

  cyt. (mój):

  Zresztą z tego co pamiętam, na forum są różne punkty widzenia na sprawę wiązania się z kobietą, red pillowców takich jak ja chyba tam było mało. Większość chce wchodzić z kobietami w relacje, tylko na swoich zasadach i tak, żeby się nie sparzyć.

  Wszystko jest transparentne, przejrzyste. To ze mam taki nie inny stosunek do Pań, to moja sprawa, ale gdzie pisałem że na forum są ludzie nienawidzący kobiet? Gdzie są konkrety, odniesienia do takich moich wypowiedzi?

  Ludzie z forum, czy Wy tego nie widzicie co tam się odpier... przecież on w ogóle tego tutaj nie czyta, klepie swoje naokrągło bez względu na fakty:

  - stuleje
  - nienawistnicy
  - chcą mnie i forum zniszczyć

  Postrzegają ludzi ode mnie z forum jako:
  - nienawidzących kobiet
  - mizoginów

  Człowieku, odlatujesz i to totalnie. Czekam na moment kiedy się pojawi tekst (z braku argumentów i z niemocy rzecz jasna), że mogę dźwigać do 5 kg, a tacham ze sobą 13 kg rower na plecach, bo przecież do tego on służy, nie do jeżdżenia. .

 •  

  pokaż komentarz

  Obaj Panowie (Pan Sławek i Pan Marek) generujecie negatywną energię i tyle w temacie.
  Znalezisko zakopane co świadczy o tym, że ten spór jest bez sensu.