•  

  pokaż komentarz

  Bilion długu. Smog najgorszy na swiecie. A oni mównicę sejmową blokują debile... eehh

  •  

   pokaż komentarz

   @erwinkapiszka: I to w sumie dlaczego?
   - Zaczęło się od regulaminu sejmowego > sprawa umarła śmiercią naturalną,
   - Przerzucili się na sprawę kworum przy przyjmowaniu budżetu > dostali nagrania z kamer, kworum było,
   - No to chcieli rozmów > dostali je, jeden nie przyszedł, drugi sam nie wiedział co chce wynegocjować,
   - Wrócili do blokady, bo "nie, jednak nie, w ogóle tak budżetu się nie powinno uchwalać" > czekam aż ktoś pokaże im regulamin sejmu, bo tak jest przewidziany taki tryb głosowania.
   Normalnie #ciamajdan

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai: A ja czekam kiedy straż marszałkowska, bor czy CBŚ wparuje tam i ich wszystkich za szmaty wyp%?@@?$i z sejmu. Mandaty poselskie odebrać i niech wyp?%@@!$ają do Sorosa na garnek za granicę.

  •  

   pokaż komentarz

   @TaoHosts: Najlepsze jest to, że jakby ich wziąć za szmaty i wywalić ze sejmu to nie byłoby widać różnicy, bo oni nic nie robią, zero inicjatywy legislacyjnej, tylko siedzą na tyłkach i śpiewają "nie pusz kiedy odjadę".

  •  

   pokaż komentarz

   @erwinkapiszka: Szczerzysz się chwilowym odmętem, zobaczymy, jak przyjdzie on do tego, wtedy nie wywiniesz się serem od mera. Zobaczysz, zetnie się paznokieć pod łuską karpia Ewy

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai: Nie wiadomo jak pis by się nie skompromitował to nasza opozycja dała mu takiego handicapa że sobie Jaruś teraz może Ministrów i nawet psychiatryku powoływać a i tak będzie normalniej niż po drugiej stronie ...

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai: przepraszam ale zaczeło się od Kuchcińskiego który nie ogarnął i w sumie powinien oddać się do dyspozycji prezesa :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai Zaczęło się od "Wolne media" a teraz to już nawet nie ważne co. Wydaje mi się że liczą na użycie względem nich siły i obrazy "poszkodowanej opozycji". Już nawet nagrania pokazały jak kłamią np. kiedy była mowa o tym że nie wpuszczono na salę polityków. Mija pewien czas JEB nagrania na ktorych widać w sali tychże niewpuszczonych polityków. Petru z dziurą na boku lata do Portugalii, Kijowski okrada teraz mówiąc "przepraszam" XD no k!%!a.

  •  

   pokaż komentarz

   @westberlin: Robisz krzyk dla wedlowskiej prowokacji. Zdejmij naskórek Ordona, potem rzucaj promieniami.

  •  

   pokaż komentarz

   @Vitz_NeMo: natychmiastowa odpowiedź, składnia z dupy... radzę zmienić skrypt

  •  

   pokaż komentarz

   @Vitz_NeMo mam kolegę chorego psychicznie też tak zdania składa... Może to Ty cumplu, tylko kiedy Cię wypuścili?

  •  

   pokaż komentarz

   @darek4099: Dokładnie, to jest pozycja malowana. Nie potrafią nic zrobić, nic wymyślić, nic zaproponować, więc bazują swoją polityczną egzystencję na "narracji negacji". To mi się nie podoba, tamto mi się nie podoba i tak w kółko. Co do nagrań to nieźle ich zrobili. Tyle namarudzili, a potem wyszło szydło z worka... ale oni oczywiście mają to gdzieś i zamiast przyznać się do ściemy to gryzą z innej mańki. Wtedy mówili "nie było kworum", teraz mówią "tak nie można przyjmować ustaw" (a w regulaminie sejmu stoi jak byk, że można). W ogóle co do nagrań to jak @FaktyTVN kluczyły dziabały sprawę z każdej strony, ale ani razu nie powiedzieli ilu było w końcu tych posłów to już wiedziałem jak było.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai Panie kochany co do Tvn'u... Do dzisiaj mam przed oczyma ich wywiad ze świadkiem napaści posła Wiplera na policjantów ( ͡° ͜ʖ ͡°) nagrania ukazały inny bieg wydarzeń.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai: tylko ze gdy tak zrobią to zaraz niemce i inne hollandy bedą grzmiec w mediach ze w polsce dyktatura jest. To wszystko antypolska kampania.

  •  

   pokaż komentarz

   @TaoHosts: > A ja czekam kiedy straż marszałkowska, bor czy CBŚ wparuje tam i ich wszystkich za szmaty wyp!%?#$#i z sejmu. Mandaty poselskie odebrać i niech wyp?!%$?#ają do Sorosa na garnek za granicę

   Tak się na pewno nie stanie. Zaraz jeden baran z drugim zacząłby kręcić kamerką w telefonie, jak jednego wyprowadzają, drugie położyłby się i rozpiął koszule na Reytan-a, po to aby ten cyrk puścił najpierw TVN potem w RTL, ZDF, BBC i bóg wie jacy inni płatni ujadacze. A kłamstwo powtórzone odpowiednią ilość razy, w odpowiednim tonie, stało by się "nową prawdą".

  •  

   pokaż komentarz

   @xarafaxz: dokladnie, zaraz by poszedl w swiat news "w Polsce paluja opozycje, dyktatura motzno" i kolejni inwestorzy uciekaja gdzies na Slowacje..

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai: I wydawać by się mogło że brak RACJONALIZMU w ich działaniu, i nie wiadomo o co chodzi. A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze! Wychodzi na to że są to ludzie wynajęci do destabilizacji państwa, ponieważ Pisiory chcą coś dać Narodowi a tego "darowanego" co wraca jest na miliardy które normalnie mają zasilić te muchy które nas obsiadły. Kiedyś za podejrzenie o działalność na rzecz"obcych mocarstw" się siedziało, a teraz się zasiada w ławach sejmowych. I paradoksem jest to że wiadomo kto! Najsmutniejsze jest to ile młodych da się zmanipulować jeszcze przez tego alimenciarza i aferzystę. A czuć że znowu chcą sprowokować i postrzelać sobie na ciamajdanie, by znowu w Wawie zapalać ary zniczy na kostce brukowej ubierając niecne i przyziemne w woalkę patriotyzmu i bohaterstwa tych co przeznaczą do odstrzału!

  •  

   pokaż komentarz

   @Vitz_NeMo: @westberlin: Cos mu google translate zle tlumaczy

  •  

   pokaż komentarz

   @darek4099: o tej no to zaorales tvn. Jak weźmiesz na tapetę tvp, wołaj.

  •  

   pokaż komentarz

   @Vitz_NeMo: waść z nowoczesnej? To da sie zauważyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @Xarath: Kuchciński warhoła przegonić chciał. Medal mu za to.

  •  

   pokaż komentarz

   @erwinkapiszka: ale bilion długu to przede wszystkim zasługa PiS i ich rozrzutności.

  •  

   pokaż komentarz

   @erwinkapiszka: troche się mylisz - to Kuchciński jest w pełni odpowiedzialny za ten kryzys - najpierw przez to co chciał zrobić z dziennikarzami (a oponowali w tej sprawie dziennikarze od prawa do lewa) a potem usuwając posła który po pierwsze zrobił tak jak on chciał czyli odłożył kartkę z napisem "wolne media" a potem chciał zgłosić poprawkę do budżetu nad którym odbywała się debata... reasumując Marszałek Kuchciński nie podołał i moim zdaniem taka osoba nie powinna być drugą osobą w państwie. Nie przepadam za pisem ale myślę że są tam bardziej rozsądne i spokojne osoby. Chociażby Karczewski czy Sasin. Kuchciński nawet dobrze z kartki nie czyta tego co mu Jarek napisze - ta konferencja z Jarkiem i Szydło mocno obnażyła jego poziom...

  •  

   pokaż komentarz

   @andrzej666: oczywiście, Andrzeju, oczywiście, nie zaprzeczam, aby nie pogarszać twego stanu psychicznego :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai: Sorry, ale taka jest rola opozycji. Pewnie nie przeszkadzało Ci jak opozycja nic nie robiła w poprzedniej kadencji Sejmu, prawda?

  •  

   pokaż komentarz

   @jaclaw1951: Za podejrzenia zamykali za Bieruta, bo za Golumki juz rzadziej. Tesknisz, farbowany Towarzyszu?

  •  

   pokaż komentarz

   @deviator: Ty wnuku komisarza(sekretarza POP), miałem wujka który za Gierka pojechał na wycieczkę do Rzymu i ....... został. Tam w obozie przejściowym agenciki go spreparowały, okradły tak że musiał wrócić. Na podstawie sfałszowanych zeznań tych agencików, wujka-prowincjusza i chłopka roztropka który nawet nie pracował tam gdzie można było co szpiegować wsadzili do mamra na 7 lat jako szpiega, zabierając mu prawa obywatelskie na 3,5 roku i to musiał odsiedzieć. U nas w rodzinie nie było nikogo kto by należał do PZPR poza żoną tego wujka która nawet była posłem na sejm. Byłem zuchem i potem harcerzem, ale już nie należałem do ZMS-u co sprawiało że byłem ideologicznie niepewny, tak że dla takich jak ja szkoły z maturą były już nieosiągalne. Ciekaw jestem skąd wywnioskowałeś, że ja czerwony?

  •  

   pokaż komentarz

   Ciekaw jestem skąd wywnioskowałeś, że ja czerwony?

   @jaclaw1951: Z twoich postów. Tak to już jest, że w zasadzie brunatni i czarni nie za bardzo różnią się od siebie zachowaniami.

 •  

  pokaż komentarz

  schetyna sie obudzi jak mu zmaleje do zera

 •  

  pokaż komentarz

  Niech blokują sejm dalej, niech się kompromitują. Może stracą trochę wyborców? Chociaż wątpię ale może jednak? Na pewno tym cyrkiem nic nie zmienią

 •  

  pokaż komentarz

  Schetyna jest jak w zgniatarce odpadów ze Star Wars. Kolejne miażdżące ściany to Kaczyński i PIS, młodzi gniewni w PO, KOD, Nowoczesna no i Tusku na horyzoncie.
  Gdzie się nie ruszy ma przekichane.
  I jeszcze koryto z kasą odcięte.
  Jak żyć?

 •  

  pokaż komentarz

  I ma rację. Nie mają pomysłu na siebie to bawią się w notabene Polskie Zoo - tak był kiedyś taki program satyryczny i o dziwo idealnie oddawałby dzisiejszą sytuację. Zamiast wykazywać głupoty PiS czarno na białym to i ich ośmieszać to sami siebie ośmieszają okupacją. Chuj, dupa i kamieni kupa.