...
 •  

  pokaż komentarz

  Abstrahując całkowicie od tego czy facet ma rację czy nie to wypowiedzenie dokładnie tych samych słów w dokładnie tym samym momencie ale przez białego zostałyby potraktowane jako szerzenie nienawiści i rasizm najwyższych lotów. I wiecie co? To jest dopiero rasizm!!
  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @R2D2_z_Sosnowca: Za coś takiego tylko kara śmierci. Przecież w takim CNN srają się z "N-word", a jak jakiś gość kiedyś powiedział "nigga", to dziennikarka się popłakała :D

  •  

   pokaż komentarz

   @puzonyyx: jakby to był biały facet to jego film zostałby usunięty z YT w trakcie jego wrzucania a za próbę wrzucenia na wypok każdy dostałby bana pod pretekstem szerzenia nazimu. #takaprawda

  •  

   pokaż komentarz

   @R2D2_z_Sosnowca: Ja ostatnio dostałem 3 dni bana na Fejsbuku, bo w rozmowie z kimś napisałem, że nie ma żadnych czarnych noblistów (są tylko pokojowi, za literaturę i ekonomię). Ktoś to oczywiście zgłosił i trzy dni nawet messengera nie miałem. Ten świat mnie smuci.

  •  

   pokaż komentarz

   @puzonyyx: ten film to dowód na to, że moment w którym czarni stali się tymi "równiejszymi" już jest dawno za nami.

  •  

   pokaż komentarz

   @R2D2_z_Sosnowca: Społeczność afroamerykańska określa takich gości jako "Uncle Tom" i tym samym kończy możliwość dalszej polemiki, bo z "Wujem Tomem" nie należy dyskutować.

   Z resztą Ty najlepiej wiesz Rafałku skąd wzięło się to określenie i na pewno przedstawisz nam jego genezę. Edukacji wykopków ciąg dalszy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: uncom.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @unknown_stranger:
   Wujek Tom. Nie demonstruje swoich poglądów poprzez ubiór ani mowę. Ubiera się jak człowiek. Pasek nosi w pasie a nie w kolanach. Nosi imię takie samo jak biały. Pracuje. Nie bierze udziału w przestępstwach. Żyje uczciwie. Płaci podatki. Nie przymyka oczu na przestępstwa swoich czarnych braci. Rozmawia z policją. Rozmawia z białymi. Uważa się za równego wszystkim. Zdrajca znaczy się.

   Z definicji:
   A black man who will do anything to stay in good standing with "the white man" including betray his own people
   Leroy is such an Uncle Tom; he told the boss I took a 2 hour lunch; I had to go see my baby momma.

   Widać mają to wyryte głęboko.

 •  

  pokaż komentarz

  Chris Rock już to mówił :D

  źródło: youtube.com

 •  

  pokaż komentarz

  'cause i'm sick and tired of seeing uncivilized people, that happen to look just like me, and pretend they're not uncivilized

  Koleś jest całkiem niezły. :)

 •  

  pokaż komentarz

  Dobry jest.( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  @baraca
  Powinno się to wykopać, bo jest dobre, a później zakopać za bzdurny opis. Dlaczego mieszasz w to Polaków? Jaki punt odniesienia?

  •  

   pokaż komentarz

   @puzonyyx:
   Bo pewnie jest neuropkowym baranem z kompleksem Polskości.

  •  

   pokaż komentarz

   @Errad: Nie. Jakby był, toby takiego filmiku nie wrzucił. Dlatego mnie to zastanowiło.

  •  

   pokaż komentarz

   @puzonyyx:
   W sumie racja. To ci dopiero zagadka. Może to multi jakiegoś neuropka, którego umysł broni się przed całkowitym zlewaczeniem i podświadomie stworzył nową, niemal prawicową tożsamość?

  •  

   pokaż komentarz

   @puzonyyx:
   A co? Inni mogą stosować uzasadnioną samokrytyke, a Polacy to naród wybrany i bez skazy?

   Prawdziwa cnota krytyk się nie boi, czy jakoś tak. Fakt, że reagujesz tak a nie inaczej na komentarz, może świadczyć (ale nie musi) o wysokim mniemaniu o uczciwości/mądrości etc swoich rodaków.

  •  

   pokaż komentarz

   @baraca: Zrozumiałeś o czym mówi facet na filmiku, który sam wrzuciłeś? Czy mówi o całej ludności USA, czy jednak tylko o konkretnym wycinku społeczeństwa? Jak już kogoś w Polsce masz krytykować i brakuje ci murzynów, to polecam cyganów - trochę mniej opaleni, ale mają podobne zwyczaje.

  •  

   pokaż komentarz

   @puzonyyx:

   Jeżeli ktoś długo przebywa w otoczeniu jednego zapachu/aromatu to z czasem zatraca możliwość rozpoznawania powonieniem danego zapachu, dla takiej osoby niewykryealny jest odór, który u innej osoby (spoza danego środowiska) jest wyraźnie odczuwalny. Uważam, że podobnie jest w skali narodów - każdy tak przesiąka swoim otoczeniem, że rzeczy nienormalne uznaje za rzecz powszechną niczym wschód słońca na wschodzie. Dlategoz też sądzę że my jako Polacy też musimy mieć sporo przywar o których nie lubimy słuchać, a o wielu jeszcze nie zdajemy sobie sprawy. Tak więc nie mów mi tutaj,że bycie samokrytycznym to od razu objaw sp@#!%$$enia lewicowego, bo dobra doza samokrytyki sprzyja refleksji i podejmowaniu korygujących kursów w życiu.