•  

  pokaż komentarz

  Brakujących 10 wygranych + 1 który wypadł z powodu blokady konta :

  @Areck
  @anonymousseeker
  @prezesBBC
  @Chilli_Heatwave
  @Sekk
  @jacko526
  @LeD7
  @mnbv-1
  @Alik_Enzo
  @ehehehe
  @thompson2908

  Gratulacje ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Jakiś przypadkowy gość z wykopu opowiada o globalnych rozgrywkach na najwyższych szczeblach i wydarzeniach, które będą w przyszłości istotne historycznie. Biorę w ciemno!

 •  

  pokaż komentarz

  @FDM33: Jak można rozdać coś co jest nic nie warte - gdybyś sprzedał jej już 10k egzemplarzy po 20 zł każde - to wtedy byłoby rozdajo - teraz to po prostu początkujący pisarz daje przeczytać książkę wartą 0 zł - daj znać jak jakieś wydawnictwo ją kupi i wyda (w wersji papierowej !!) - wtedy z miłą chęcią wezmę udział w rozdajo ;)

  źródło: i1.kwejk.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @innych: Nic? Heh, sam wykop świadczy, że najwyraźniej nie masz racji. Równie dobrze, mogę napisać, że Twoja opinia jest nic nie warta. Gdzie publikujesz recenzje? Co napisałeś, co wydałeś? Jakie masz doświadczenie w tej branży? Jakie dokonania? Chociaż zaraz, Twój post powstał w pozbawione głębszej refleksji dwie sekundy, moja publikacja w nasyconych analizą kilka miesięcy. W dodatku ja poświęciłem cenną minutę na odpowiedź, Ty nawet tyle na zapoznanie się z treścią (fragment do pobrania na stronie) co powinno już być jakąś podpowiedzią czy to literatura z sensem, czy tylko plepleple.

   Albo jeszcze inaczej. Takiemu malarzowi z #malarznadzis powiedzieć na początku kariery - a gdzie to chłopie wystawiasz? Uooo to bida, to jest nic nie warte, mogem ten obraz za darmo od ciebie przyjąć, łaskawie.

   Albo. Gdybym sprzedawał 10k egzemplarzy publikacji (czyli tyle co przeciętnie schodzi bodaj Pilipiuka) to raczej byśmy tutaj nie rozmawiali, za promocję odpowiedzialne było by wydawnictwo, które darmowe sztuki rozdaje co najwyżej w prasie, radio czy portalach.

   Itede, itepe...

  •  

   pokaż komentarz

   @FDM33: chodzi mi tylko o to że jest to po prostu promocja Twojej książki i Ciebie jako autora, a nie żadne rozdajo - po prostu wiesz że gdybyś napisał "mireczki jestem początkującym autorem książek o geopolitce macie tu najnowszą przeczytajcie sobie " to dostałbyś 3 wykopy - a tak jak wrzuciłeś to jako niby rozdajo to od razu Cię wykopali, bo wykop to społeczność gdzie jak pod kawałkiem gówna napiszesz że dasz je za darmo to dostaniesz 200 plusów ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @innych: jasne, że to promocja, a marketing wykopu ma swoje prawa, ale...

   o geopolityce piszę od 2014 roku, część z analiz i wniosków, publikowałem w formie artykułów na bieżąco na swoim blogu (filipdm.blogspot.com) mimo, że w tym czasie mogłem np: próbować uderzać do Onetu, z którym regularnie współpracowałem. Myślałem jednak, że nie ma sensu, bo to tylko takie moje tam przemyślenia a kim ja jestem żeby o geopolityce pisać. To, że taki artykuł [Jak wymienić ekran w Kindlu? Pclab](http://pclab.pl/tip/Jak.wymieni%C4%87.ekran.w.Kindleu. Poradnik.dla.tych.kt%C3%B3rym.p%C4%99k%C5%82.wy%C5%9Bwietlacz,53437l) przeczytało na starcie 160k czytelników wcale nie znaczy, że powinienem czuć się jak Kapuściński.

   Ale mijały lata, a ja czytałem i pisałem o tym coraz więcej. Artykuł o terroryzmie w Europie przeczytało już 7k osób, a pozytywnie pisał mi o nim na FB Dawid Wildstein (taki dziennikarz) i dr Wojciech Szewko (taki ekspert). To mi dało do myślenia. Niby takie moje hobby, ale może zrobić z tego coś powazniejszego? Tak powstała ta książka.

   W dodatku, jej tematyka, z uwagi na dużą dynamikę zachodzących wydarzeń szybko może się deaktualizować. Tak było w tematach poruszanych w artykułach, bo pewne wydarzenia (zamachy, Brexit itp.) następowały tak jak przewidziałem (albo raczej jak wywnioskowałem z opinii miarodajnych ekspertów i zebranych danych). Podejrzewam, że z "Globalną grą" będzie podobnie. Dlatego ebook, zamiast chodzenie od wydawnictwa do wydawnicta (a każde z nich rezerwuje sobie 3 miesiące na zapoznanie się z tekstem i odpowiedź). Niemniej, rozmawiam o współpracy z niektórymi portalami (publikacja fragmentów), zobaczymy co z tego wyjdzie (jeśli wyjdzie).

  •  

   pokaż komentarz

   @FDM33: Po pierwsze: "ja!". Bardzo chętnie przygarnę tego "nic nie wartego ebooka" bo przekonują mnie argumenty, których użyłeś tutaj w rozmowie z @innych.

   Po drugie - mam konto w Legimi. Nie wiem jak działa dystrybuowanie pieniędzy tam, ale czy jeśli otworzę (bo nie da się pobrać) Twoją książkę przez Legimi na jedno/kilka urzadzeń, czy skapnie Tobie coś jako autorowi? Pewnie jakieś grosze, co? :(

   Po trzecie:

   za promocję odpowiedzialne było by wydawnictwo,

   Serio? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @ziuaxa:

   Primo: wydaje mi się, że naprawdę nie jest źle

   a przynajmniej - czytałem dużo gorsze rzeczy i to w druku ;)

   Ad 2: O właśnie, dobre pytanie a propos Legimi - jeśli masz tam abonament na czytanie, to Legimi normalnie odpala autorowi stawkę za ebooka (chyba nie mogę zdradzić jej wysokości ale jest ok). To, że sama nie kupujesz nie znaczy, że oni nie płacą. Czyli od strona autora abonament na ich urządzenie, czy też zwykły zakup - w sumie bez różnicy.

   A trzecie - chodzi o to, że "byłoby" piszemy razem? to nie mój pierwszy błąd tutaj, nie wyrabiam (ʘ‿ʘ) ! A jeśli chodzi o promocję to tak, tak to właśnie wygląda

 •  

  pokaż komentarz

  Bardzo Wam wszystkim dziękuję za udział w tej akcji. Dzięki Wam udało mi się dotrzeć do szerszego odbiorcy. Ponad 300+ wykopów i główna, to jest coś! Naprawdę. Mam nadzieję, że za jakiś czas, z łezką w oku nie jeden Mirek czy Mireczka powie - ło, a tego to wykopałem kiedyś ( ͡º ͜ʖ͡º) hehe.

  A teraz obiecane wyniki losowania. Przekroczyliśmy barierę 300, więc rozdanych ebooków musi być 30, a jak. Losowanie odbyło się za pomocą stronki random.org, także żaden totolotek ale zadanie wypełnione.

  Uwaga, fanfary, zwycięzcami są:

  @slommy
  @kotos00
  @batman87co
  @janusz0
  @henkgreen
  @v3637k4
  @minu273
  @beta_x
  @k0lo90
  @ameba_luj
  @SilenceOne
  @boogie_woogie
  @zonkkk
  @Lasic
  @massdnm90
  @gaclaw1
  @Dante4670
  @Furdi
  @abramakabra
  @jck91
  @mirekamator
  @dorja
  @underworld
  @szwagierPolaka
  @drozda
  @Janusz_w_sandalach
  @wolop
  @encart30
  @Qui-Tacet
  @qoompel

  Gratulacje! Instrukcje, skąd i jak pobrać lecą na priva.

  Wszystkim pozostałym jeszcze raz dziękuję za udział. Mam nadzieję, że #bookmeter wyskoczy z kilkoma recenzjami i może skusicie się na lekturę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Zapraszam wszystkich na bloga filipdm.blogspot.com gdzie co jakiś czas wrzucam artykuły - ostatnio dominują tematy społeczno-polityczne ale to się może zmienić.

1 2 3 4 5 6 7 ... 28 29 następna