•  

  pokaż komentarz

  k%%#a, jakby nie było chętnych to albo tyle by nie proponowali, albo poszli z torbami.
  Kiedy d$!!%e wreszcie nauczycie się, że to nie państwo ani nie pracodawca, tylko wy, k%%#A WY decydujecie za jaką stawkę będziecie pracować.
  Pracodawca może zaproponować nawet żebyś dorzucał(a) do tego biznesu, jego sprawa.
  Nie oszukuje, podaje ile chce zapłacić tylko kwestia czy znajdzie ludzi za taką kasę.
  I będziecie frajerzy za takie marne pieniądze robić, dopóki nie zrozumiecie tego co właśnie opisałem.
  To jest wolny rynek, jak chcesz coś mieć to musisz to własnymi pazurami wyrwać, nikomu nic się nie należy!

  •  

   pokaż komentarz

   Śmiać mi się chce.
   ZNaczna większość ludzi na wykopie jest albo za Komorowskim albo za JKM (a więc jakby nie patrzeć liberałami), a tu nagle dodatkowych regulacji się zachciewa w postaci zapewnienia przez państwo płacy minimalnej.
   No więc o co chodzi? przecież jedno kłóci się z drugim...

  •  

   pokaż komentarz

   @nunu85: jeszcze się nie przekonałeś że wykop ocieka obłudą ?

   sam zresztą nie raz przyłapałem się na tym i podejrzewam, że wielu userów również miało podobne refleksje w stosunku do swojej postawy

   swoją drogą - dobry tekst:

   "Reasumując jest to jawne wykorzystywanie pracowników a najgorsze w tym wszytki jest to że ludzie sami się na to godzą" :)

  •  

   pokaż komentarz

   "a najgorsze w tym wszytki jest to że ludzie sami się na to godzą"
   Więc w czym problem? Mamy wolny rynek (powiedzmy), więc człowiek może znaleźć sobie inną pracę. Widocznie jest zapotrzebowanie z obu stron na taki rodzaj pracy.

  •  

   pokaż komentarz

   "Reasumując jest to jawne wykorzystywanie pracowników a najgorsze w tym wszytki jest to że ludzie sami się na to godzą" :)

   @czaczaczuczu: Bo to jest życie kretynie, pracy jest coraz mniej i każdy łapie co popadnie. Tak ciężko to pojąć?!

 •  

  pokaż komentarz

  a kto da wam więcej niż 5zł za mycie naczyń i podłogi w jakiejś dziurze? Jeszcze na okres wakacji. każdy zarabia tyle ile ktoś jest mu w stanie za ta prace zapłacić. jedni maja zaniżone inni zawyżone no ale trudno ja tez chciałbym więcej zarabiać .

 •  

  pokaż komentarz

  Pewna wrocławska firma działająca w całej Polsce Techno Service, przyjmowała do pracy przy inwenturze. Praca w nocy 5,20 zł brutto, oczywiście pełno chętnych głownie ofiary życiowe, gdzie nigdzie nie zdobyły by zatrudnienia, w odpowiedzi słyszałem jest kryzys trzeba wszystko brać, pomyślałem ze przez takich frajerów pracodawcy mogą nas dymać w du@$e i robic z tego standart stawki, chociaż z drugiej strony dziękuje wszystkim frajerom bez nich nigdy bym nie osiągnął sukcesu

 •  

  pokaż komentarz

  Taa, z tego co pamietam ostatnio chyba wykopaliscie artykul dlaczego placa minimalna psuje rynek i ogolnie cos w ten desen. A teraz nagle "obozy pracy". Typowa wykopowa hipokryzja. Zdecydujcie sie ;]