•  
  r......y

  +83

  pokaż komentarz

  z białego domu słychać tylko śmiech....

 •  

  pokaż komentarz

  Teksas najbardziej Republikański stan ze wszystkich odejdzie z powodu tego że aktualnie Republikanie mają wszystko dosłownie wszystko bo Juncker poprze jego niezależność - buahahahahhaha, chyba był tak naj!@?ny że nie odróżnił Teksasu od Kalifornii, do tego tak nawalony że zapomniał że w Europie ma pełno ruchów separatystycznych.....
  Albo o tym że po odejściu WLKB cała UE będzie dysponowała 300 głowicami i w potencjalnym konflikcie miała by szansę jak ja z Tysonem.....

 •  

  pokaż komentarz

  Ktoś mi powie, że nam robią nasze obecne władze przypał. Ale gdzie robią, u tych wielkich przywódców Europejskich, którzy robią siarę na cały świat. To nie jest zabawne, bo ci ludzie decydują o tym co się dzieje z naszymi pieniędzmi.

  •  

   pokaż komentarz

   @mimmo: Wypowiedź tego półgłupka Junkersa paradoksalnie może mocno zadziałać na nasza korzyść, ponieważ administracja Białego Domu widząc, że osobnik mający problemy alkoholowe i wygadujący takie kosmiczne pierdoły jest przeciwko Polsce może im podsunąć chęć głębszej analizy stanowiska Polski na tle lewicowego monolitu w polityce europejskiej. Poprzez to jest szansa na stworzenie w administracji USA pewnej potrzeby analizy dwóch ośrodków światopoglądowych gdzie jeden tworzą socjaliści i biurokraci a drugi to Polska z V4 i kilka innych krajów.

   Wiele zależy od zachowania naszych polityków, stosunków politycznych z krajami ościennymi i tzw. międzymorzem gdzie np. w kwestii przyjmowania nielegalnych imigrantów mamy identyczne zdanie. Ważne będzie naświetlenie pewnej wspólnej problematyki i jasne wypunktowanie wspólnych interesów oraz kardynalnych błędów KE, Francji i Niemiec.

   Gdyby ministrowie spraw zagr. się dogadali i w sprawach wspólnych interesów przedstawiali jednolite poglądy to mielibyśmy szanse na duże zainteresowanie nie tylko USA ale także Chin i Rosji, które bardzo uważnie analizują scenę polityczną w UE i próbują na nią czynnie wpływać.

   pokaż spoiler Jest ostatnie też pytanie czy dyplomacja polska jest w stanie podołać jakiemukolwiek przywództwu jeśli nawet nie potrafią bronić Polski w UE...

 •  

  pokaż komentarz

  Na chu... UE wpieprza się na siłę w politykę? Mogła być normalną Unią Wolnego Handlu, ale nie. Musiały znaleźć się jakieś matoły rządne władzy, które muszą z niej robić podmiot polityczny o jakichś zrypanych poglądach geopolitycznych. Panu Junckerowi przypomnę, że UE nie ma jeszcze żadnych sił militarnych, więc lepiej USA z Trumpem na czele nie rozśmieszać.

 •  

  pokaż komentarz

  Junkers alkoholik lepiej strzeli setę, bo na kacu tylko robi z siebie błazna