•  

  pokaż komentarz

  moj znajomy został oszukany kupując rzadkie płyty przez discogs.com przy uzyciu paypala - zgłosił oszustwo, uznali że ma racje ale i tak okazało sie że nie zwróca mu pieniedzy bo juz przelali je sprzedającemu i podali mu link do odpowiedniego paragrafu w ich ToS (oraz radzili isc na policje). jak widac paypal daje tylko iluzje bezpieczenstwa jednocześnie pobierając srogie prowizje.

 •  

  pokaż komentarz

  co do zachowan paypala dodam jeszcze ze nie spiesza sie z przelewami. wczoraj dostalem przelew z paypala do mbanku, mial trwac maxymalnie 3dni a trwal drugie tyle. 6dni.

 •  

  pokaż komentarz

  Jeśli dobrze rozumiem historię autora posta to tu nie chodzi o blokowanie konta ogolnie tylko dlatego ze sa logowania z roznych IP, ale fakt, iz po zgloszeniu frauda, zamiast wyjasnic rzecz i uspokoic klienta wyciagnieto wnioski z finezją cepa i zablokowano bogu ducha winnej klientce paypala konto. i to nazywam d... do klienta.

  •  

   pokaż komentarz

   Jak widać z komentarzy powyżej, nie ma problemu z korzystaniem z konta z różnych IP.
   Tutaj pewnie ktoś się przestraszył, bo złożyło się parę "podejrzanych" spraw. Dzwoni jakaś kobieta, mówi o jakimś włamaniu, którego chyba ostatecznie nie było, nie może się jednoznacznie zidentyfikować, łączy się z różnych komputerów... Trochę na wyrost ją skasowali, szczególnie, że ma chyba jakąś dłuższą historię konta i nie było żadnych problemów.
   Ja bym się nie pierniczył, tylko założył nowe konto. Pewnie zgodnie z regulaminem nie można, ale nie sądzę, żeby to dokładnie mogli skontrolować :)

 •  

  pokaż komentarz

  Nie można generalizować w tym przypadku - korzystam z PayPala od mniej więcej roku, a ponieważ korzystam z niego w różnych miejscach (w pracy/w domu na zmiennym IP) bez najmniejszych problemów, nie jest to przyczyną kłopotów.

 •  

  pokaż komentarz

  Od dawien dawna wiadomo, iż PayPal olewa swoich interesantów. Obsługują oni miliony (jak nie miliardy) transakcji na całym świecie.. więc można się tego spodziewać, iż jednostki będą eliminowane.

  Tak jest niemal wszędzie. Pojedynczy człowiek niewiele może zdziałać. Najczęściej, problem się właśnie eliminuje.