•  

  pokaż komentarz

  Ile zatem chcą zarabiać pracownicy Biedronki?

  - Chcemy, aby minimalna pensja kasjera – bez dodatków, wynosiła 2 tys. zł netto, zastępcy kierownika sklepu – 3 tys. zł na rękę, a kierownika sklepu – 4 tys. zł netto.

  Jak poprzeć strajk?
  No... nie pójdę na zakupy do Biedronki.

  •  

   pokaż komentarz

   @ConanLibrarian: Wystarczy nie pompować się jak dziad na czereśni w kolejce do kasy. Chociaż podejrzewam, że Wieśki z paczką kiełbasy i zgrzewką VIPów, którzy pędzą na grylla do szwagra i tak będą januszować bo oni oczywiście się śpieszą a te%$^$ specjalnie się wolno ruszają.

 •  

  pokaż komentarz

  Podobno te ,,dobre'' zarobki o których co kilka miesięcy trąbi lidl i biedronka to pic na wodę bo wliczone w nie jest premia kilkaset złotych której nikt nie jest w stanie zdobyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @BogusSnob: ci co chodzą cały czas do roboty to dostają premię za obecność, premia za obroty sklepu jest realna, ale kasjerzy muszą wciskać ludziom batoniki, przynajmniej tak jest w biedrze.
   Ogólnie to nie chodzi o to czy zarobi się te 2000 netto czy nie tylko jak się pracuje. Zamiast szukać pomysłów na nowych pracowników albo dawać podwyżki to cisną tych co są.
   Na wiochach raczej strajków nie będzie to tam się cieszą, że tyle zarabiają.

  •  

   pokaż komentarz

   @BogusSnob: słyszałem, że w Lidlu jest wliczany tzw dodatek za nadgodziny, który dostajesz niezależnie od tego, czy wyrobisz te nadgodziny, czy nie. Sprytnie, bo większa kwota widnieje na umowie, a pewnie roboty jest tyle, że i tak zawsze sie te nadgodziny wypracuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

  •  

   pokaż komentarz

   @UnitrA: tak, ten dodatek dotyczy kierownictwa, nie dotyczy pracowników sklepów. sprytnie jest zrobiony, bo duża część wynagrodzenia to ryczałt za 34 nadgodziny. i pensja taka sama niezależnie czy wychodzisz normalnie czy siedzisz po godzinach, dosyć demotywujące. może tych nadgodzin się nie wypracowuje zawsze, ale przeważnie każdy ma po kilkanaście w miesiącu, w lepszych miesiącach tylko kilka. żeby było śmieszniej, to w sytuacji gdy pracownik wyrobi 34 nadgodziny i zastępca również to w przypadku wypłaty nadgodzin to pracownik otrzyma większą pensję.

  •  

   pokaż komentarz

   @Drewniak: Pracowałem w Strokrotce i za nadgodziny nic nie dostałem. Praca w markecie bywa taka, że możesz pracować w nieregularnym czasie ale bez przesady.

 •  

  pokaż komentarz

  Ludzie nie wytrzymują obciążenia.
  Co za gówniana robota za psie pieniądze. Nie robię zakupów w Biedronie bo ciągle są kolejki ale współczuję i popieram.

 •  

  pokaż komentarz

  trzymajcie się!!! naród jest z Wami!!! walczmy o lepsze warunki pracy!!!!

 •  

  pokaż komentarz

  Była kiedyś akcja na stacjach benzynowych ludzie placili drobnymi za paliwo koleja była cały dzień