...
 •  

  pokaż komentarz

  Dziadek też rozgarnięty. Leci gruz z nieba, to zamiast rwać gdzie pieprz rośnie, to stanie i gapi się jak cielę w oczekiwaniu na poprawkę. Gnoi (jeśli to rzeczywiście ich sprawka), powinno się sądzić za usiłowanie zabójstwa. Brak słów.

  •  

   pokaż komentarz

   @LeniwyPomidor: wygląda na to, że musiało to być celowe działanie. Zauważ, że blok betonu spadł DOKŁADNIE w to miejsce, gdzie dziadek i dziecko przez dłuższą chwilę stali. Na prawdę ułamki sekund dzieliły od tego, żeby ten film znalazł się nie na YT a na LiveLeak

  •  

   pokaż komentarz

   @weland: Też zwróciłem na to uwagę, ale z filmu trudno jednoznacznie orzekać o winie tej akurat grupy.

  •  

   pokaż komentarz

   @LeniwyPomidor: ale aż taki przypadek? mnie się nie chce wierzyć...

  •  

   pokaż komentarz

   Dziadek też rozgarnięty.

   @LeniwyPomidor: W takim wieku ma prawo wolniej myśleć.

  •  

   pokaż komentarz

   @weland: dokładnie ok 2.7s wcześniej w miejscu upadku bloku było dziecko

  •  

   pokaż komentarz

   @LeniwyPomidor Gnoi
   Raczej rodzicow gnoi ktorzy w ogole nie przejmuja sie swoimi dziecmi i pozwalaja robic wszystko co im sie podoba wczesniej nie mowiac ze tak nie mozna.

  •  

   pokaż komentarz

   @LeniwyPomidor: myślę, że większość ludzi stałaby i patrzyła, bo chcieliby wiedzieć co się dzieje i z której strony może polecieć kolejna cegła.

  •  

   pokaż komentarz

   @dzikdzikdzik: Ja bym ze zrzucaniem na rodziców który się nie interesują dziećmi uważał. Sam mam córkę, która ma bardzo dużo dziwnych pomysłów. Nigdy nie jest sama, zawsze pod czyjąś opieką, a jak ja widzę że przesadza to próbuje wychowywać na różne sposoby, ale czasami po prostu trzeba przyłożyć w tyłek bo nic nie dociera a może zrobić innym krzywdę.

   Potem opowiada jak to ją tato bije i nikt nie zapyta czy się należało, czy że bezstresowe wychowanie to kit tylko wszyscy patrzą jak na zwyrodnialca, który katuje dziecko. No już szczytem jest jak daje klapsa a ktoś rzuca sugestie, że jak nikt nie patrzy to pewnie gwałce. Nauczyciele się też historiami o biciu przez ojca interesują, potem się od żony dowiaduje że z córka miała rozmowę z psychologiem.

   Prawda jest taka, że jak dzieciak ma głupie pomysły to więcej zależy od otoczenia. Jak obok jest ktoś kto jeszcze pcha to takie są efekty i ja jako rodzic z wiekiem mam coraz mniejszy wpływ.

  •  

   pokaż komentarz

   @LeniwyPomidor: Po co ich w ogóle sądzić. Zje...c z tego dachu jak ten beton, i po problemie.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @iQxTWe:

   ale czasami po prostu trzeba przyłożyć w tyłek bo nic nie dociera a może zrobić innym krzywdę...

   Jak nic nie dociera to znaczy że ty jesteś c@%$@wym rodzicem, a nie ona niegrzecznym dzieckiem, dlatego proponuje żebyś jebnął się sam. Szef w pracy też cię nap!??#?@a?

  •  

   pokaż komentarz

   @cichy1405: Jak szef mówi i nie dociera to się po prostu zwalnia. Dziecka nie zwolnię mogę tylko wychowywać. Jak tłumaczę, a ta przy mnie leje młodszą siostrę lub coś niszczy mimo, że proszę to dużo opcji nie zostaje. Patrzenie jak leje czy coś rozwala wcale nie jest rozwiązaniem. Ostatnio potłukła termometr rtęciowy rzucając o podłogę, też przy mnie, nie przypadek, celowo rzuciła i uciekła po złości. W takich momentach tylko ręce opadają.

  •  

   pokaż komentarz

   @LeniwyPomidor: ...gnoi powinnos sie zrzucic tak jak ten kamien z tej samej wysokosci

  •  

   pokaż komentarz

   Leci gruz z nieba, to zamiast rwać gdzie pieprz rośnie

   @LeniwyPomidor: fuck logic

   źródło: 001.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   Patrzenie jak leje czy coś rozwala wcale nie jest rozwiązaniem.

   @iQxTWe: Bo to się nie patrzy, a reaguje, niekoniecznie biciem. Zakazy i nakazy do czegoś też służą. Zabranie laptopa, tabletu, telefonu i wszelkiej innej elektroniki może być dotkliwą karą dla takiego dziecka/młodzieży. Nie szanuje rzeczy w domu? Wynieść z pokoju wszystko, zostawić tylko materac do spania i karton na ubrania. Nie szanuje ubrań? Kupić lumpy w lumpeksie, te niemodne, zabrać całą resztę ubrań. Uwielbia lekcje muzyki? Niech się postara, inaczej koniec rozwijania pasji. Tylko trzeba wiedzieć, co najbardziej zaboli i pod tym kątem działać. Na "trudne" dzieci tylko takie metody działają. Do lania po mordzie w końcu się przyzwyczai, ale jednocześnie będzie wywoływać to w niej agresję z żalu i braku zaufania, więc jest zupełnie bezcelowe.

  •  

   pokaż komentarz

   @catch: Lanie jest bezcelowe, a czasami przerzuca się dalej na siostrę, misia, kolegów/koleżanki.

   Z drugiej strony nie każdy urodził się super nianią, wychowywania dzieci rodzic też się uczy. Niestety jak ze wszystkim na błędach.

  •  

   pokaż komentarz

   @catch wskaż mi gdzie on napisał, że leje po mordzie? To jest właśnie powolne odbieranie rodzicom praw do wychowywania swoich dzieci i robienie z ludzi przestępców. Facet pisze o klapsie w sytuacji ekstremalnej, a ten o laniu po mordzie.

 •  

  pokaż komentarz

  A u nas w Polsce co najwyżej workami z wodą się rzucaliśmy z okien, jak jakieś p@@!y.

 •  

  pokaż komentarz

  Na szczęście nikomu nic się nie stało.
  Z kolei polska młodzież dla beki zrzucała z wiaduktu bryły lodu w jadące samochody. Kierowca ciężarówki zginął.
  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/krakow/trzeci-proces-nastolatow-od-bryly-lodu/0ylf5tk

  •  

   pokaż komentarz

   @martinezMCMLXXVI: Beknęli? 7-8 lat za zabójstwo? Gdzie jedyną winą zabitego było to, że sobie jechał, pewnie będąc w pracy?

   Sprawcy za 3 lata wyjdą na wolność, o ile już nie wyszli. Potrzeba było do tego wyroku trzech procesów, uchylano im areszt, byli na wolności! Po zamordowaniu człowieka! Aż dziwne, że nie zdołali (?) uciec do Anglii, jak wielu innych przestępców.
   A gdzie wyroki za rzucanie innych przedmiotów na drogę przez tych samych sprawców? Gdzie kara dla pracownika poprawczaka, który jednemu z nich dał tego dnia przepustkę? Gdzie debata nad kulawym prawem, które umożliwiło dwóm pozostałym (karanym za rozbój) przebywanie na wolności?
   Niestety, ale w Polsce jest tyle patologii, tak wśród ludzi jak i prawnych, że nie trzeba sięgać wzrokiem za wschodnie granice, żeby mówić o stanie umysłu.

  •  

   pokaż komentarz

   @bolo1: Napisałem, że beknęli, a nie że wyrok był taki jaki powinien być. Z drugiej strony znając różne przypadki z polskiego sądownictwa, to mogli i zostać uniewinnieni bo "mieli trudne dzieciństwo" albo "coś ich zaćmiło tego dnia i i nie widzieli co robią". A reforma polskiego wymiaru sprawiedliwości jest oczywista i bezdyskusyjna.

  •  

   pokaż komentarz

   @bolo1: rozumiem Twoje zdenerwowanie - sam jestem wkurzony, ale takie mamy prawo.
   I rozróżniaj zabójstwo w zamiarze bezpośrednim od zabójstwa w zamiarze ewentualnym.

   Zamiar bezpośredni – postać zamiaru w rozumieniu prawa karnego polegająca na tym, że sprawca chce popełnić czyn zabroniony

   Zamiar ewentualny (zamiar wynikowy, łac. dolus eventualis) - ma miejsce, gdy sprawca przewiduje możliwość popełnienia przestępstwa i godzi się na to. (...) Sytuacja taka ma miejsce, gdy sprawca co prawda nie chciał pozbawić ofiary życia, ale godził się na jej śmierć. Przykład: sprawca bije ofiarę do nieprzytomności i tak ją pozostawia – nie interesuje się tym, czy ofiara przeżyje.

   Prokurator stawiał takie zarzuty jakie mógł przed sądem obronić. Ciężko byłoby im udodownić zamiar bezpośredni, a że nie można sądzić 2x za to samo przestępstwo, zatem prokurator musi iść na kompromisy i zważyć zarzut tak, żeby dał radę obronić to przed sądem.

   W przypadku tych gości od bryły lodu prokurator i tak się nagimnastykował, żeby dowieść przed sądem, że byli świadomi (świadomość możliwości zabicia i zgoda na to), że swoimi zachowaniem mogli spowodować śmierć innych osób (stąd zamiar ewentualny). Żeby obronić zamiar bezpośredni musiałby wykazać przed sądem, że rzucali z zamiarem zabicia (świadomość, zgoda i wola zabicia).

   Co do wysokości kary to ciężko mi cokolwiek powiedzieć.
   Tak na chłopski rozum, to takich idiotów powinno się eliminować ze społeczeństwa, ewentualnie powinni wykonywać do końca życia jakieś prace na rzecz społeczności. Ale mamy prawo i demokrację, więc wiesz ;)

   CIEKAWOSTKA: Po to wymyślono np. chwilowy zabór mienia, bo złodzieje wybraniali się przed zarzutem kradzieży, twierdząć, że chcieli rzecz pożyczyć a potem oddać - sądy ich uniewinniały, więc znaleziono wytrych w postaci "chwilowego zaboru mienia".

  •  

   pokaż komentarz

   I rozróżniaj zabójstwo w zamiarze bezpośrednim od zabójstwa w zamiarze ewentualnym.

   @staryhaliny: bitch please.....
   Kierowca był jak by nie patrzył przydatny społeczeństwu (pracował).
   Wg. mnie odp. karą byłoby np.: .... diżywotnia praca u Potężnego albo coś w ten deseń

  •  

   pokaż komentarz

   @czarny_murzyn_w_kropki_bordo: no spoko, pomarzyć o prawie "ząb za ząb" zawsze można, ale rzeczywistość jest nieco inna. Czasem się nóż w kieszeni otwiera jak się słyszy wyroki sądów, ale...

   źródło: i1.memy.pl

 •  

  pokaż komentarz

  Przecież to spadło DOKŁADNIE w miejscu gdzie przejeżdżał ten maluch! Powinni ich uj$%#ć dokumentnie!

 •  

  pokaż komentarz

  brak wyobraźni a próba zabójstwa to jednak dwie różne rzeczy.