•  

  pokaż komentarz

  "detektyw" K.Rutkowski w styczniu 2016 po śmierci K.Kaczorowskiej doskonale wiedział od samego początku, że nie było to samobójstwo. W pełni świadomie, elegancko sprawa została "zamieciona pod dywan". Gdyby próbowano wyjaśnić sprawę Karoliny ponad rok temu - dziś Magda Ż. żyłaby.
  Karolina Kaczorowska nie była byle jaką laską. Była bardzo inteligentna, NIEPRZECIĘTNIE! zdecydowana i zdyscyplinowana w dążeniu do określonego celu, miała charyzmę jak mało-która laska w tej branży. Wszystko co osiągnęła zawdzięczała tylko i wyłącznie sobie. Popełniła "samobójstwo" w kluczowym momencie, przełomowym wręcz dla Niej. Nie wiem czy "impotenty internetu" są świadomi tego, że była to dziewczyna, która może i zrobiłaby karierę większą niż sama Naomii Campbell (wszystko na to wskazywało!). Została zabita jak bezpański pies, a śledztwo zostało umorzone, bo wiadomo KTO był w to wszystko zamieszany. Nikt nie chciał grzebać w gów..., bo za daleko by ta afera zaszła lub zwyczajnie ze strachu przed wpływowymi ludźmi zarobiono z Karoliny chorą psychicznie-niepoczytalną w dodatku naćpaną wszystkim czym się tylko da! samobójczynie, która targnęła się na życie przed własnym psem.
  Marcus W. i Kamil C. - kluczowe osoby w obu przypadkach "tajemnicychj śmierci" - zwykli bandyci, którzy będą siedzieć!!!, bo nie wierze, żeby minister sprawiedliwości w tym kraju, który przed dziennikarzami się angażuje w sprawę zagadkowej śmierci i obiecuje wyjaśnić to do końca, nie wierze w to żeby na tym stanowisku człowiek w Polsce się czegoś wystraszył lub aby sprawa mogła go przerosnąć. Publicznie się Facet zobowiązał wyjaśnić sprawę do końca w przeciwieństwie do prokuratury w Prokuratury w Jeleniej Górze dla której sprawa K.K była niewygodna.
  A tak na koniec to dodam, że rozmowa Magdy Ż. i Marcusa W, którą nagrywał Kamil C. to nie alibi jak sugeruje większość osób - bezsesnu totalnie! Jakie alibi ? Alibi to musieliby mieć gdyby udowodniono im, że bezpośrednio wywieźli Magdę. Oni zwyczjanie nagrywali aby swoim zleceniodawcom przedstawić jak się mają sprawy - że jak to dziewczyna po której nie ma być śladu - nawiązuje kontakt w dodatku dzięki rezydentowi, który jako jedyny chciał naprawdę dziewczynie pomóc!
  DLATEGO COŚ SIĘ "UJEBA..."!

 •  
  d..............1

  +1

  pokaż komentarz

  Być może kolejna poszlaka!!

  Omar Abi Issa w znajomych miał według informacji i screenów dostępnych w sieci (min na tweeterze: https://twitter.com/GMesserszmidt ) na Facebooku zanim ich ukrył na FB - Michała Rostkowskiego (tego, który nagrywał rozmowę Magdy z Marcusem), samego Marcusa (Markusa) oraz Mahmouda Khairy (czyli REZYDENTA).

  Omar Abi Issa to syn Wrocławskiego Imama Ali Abi Issa oraz polki Iwony Abi Issa.
  Do potwierdzenia tutaj - wywiad z jego Matką gdzie mówi o synu (Omar) oraz mężu (Ali).
  https://chidusz.com/dlaczego-pani-te-chuste-nosi/
  a tu na Wikipedii info o jego ojcu:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ali_Abi_Issa

  Ojciec jest dyrektorem Muzułmańskiego Centrum Kulturalno-Oświatowego we Wrocławiu oraz Rady Naczelnej Ligi Muzułmańskiej w RP.

  Instagram omara: https://www.instagram.com/omar.abiissa/ oraz jego login na snapchat "omar.wroc"

  Dodatkowo gdzieś w sieci jest screen z wypowiedzią jakiejś kobiety, która twierdzi, że w zeszłym roku w Egipcie poznała rezydenta Mahmouda oraz jego kolegę OMARA, którzy proponowali jej seks za pieniądze!

 •  

  pokaż komentarz

  Podobno on jeszcze nie pojechał do Egiptu ale dowody już ustalił na podstawie zdjęć :-) Widać, że uczy się od najlepszych wykopkowych detektywów a swoją bazę operacyjną ma pewnie w piwnicy.

 •  

  pokaż komentarz

  Błąd w opisie, to nie jest detektyw.

1 2 3 4 5 6 7 ... 16 17 następna