•  

  pokaż komentarz

  Pewnie nie mają nic z tym wspólnego, ale krew zalewa jak w takiej tragedii firmy turystyczne i tak chcą nadal narażać Polaków na śmierć w imię pieniędzy... W tym roku z Polski będzie bardzo dużo mniejsze zainteresowanie tymi ciapakami

 •  

  pokaż komentarz

  A co mają zrobić? Są serwisem zbierającym opinie na temat pobytu w hotelu od osób, które w tym hotelu były. Pojawia się masa nie związanych z tematem opinii to się je wywala bo po co mają tam siedzieć?

  Już pomijam fakt, że nikt nie ma pewności czy to wina hotelu czy kogoś z zewnątrz. Nawet jakby wyszło, że to sam prezes hotelu gwałcił i mordował to tripadvisor powinien takie opinie wywalać bo nie od tego oni są.

  •  
   v.....r

   +114

   pokaż komentarz

   @Arrival: O, widzę nutę zdrowego rozsądku na wykopie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Arrival: chwila, chwila,chwila przyjacielu. Czy ja dobrze rozumiem, sugerujesz, że ukrywanie opinii o nie bezpiecznych miejscach to dobra praktyka? Czy wysyłając dziecko na wakacje nie chciałbyś wiedzieć czy przypadkiem ludzie pod których opieką będzie to nie pedofile lub inne zjeby. Jak dla mnie opinia o tym co się działa w hotelu jest równie ważna jak jego wyposażenie. Z dwojga złego wole spać na ziemi i nie bać się o życie niż spać w luksusie z perspektywą, że ktoś mnie zabiję. Świadczyć o podejściu do klienta oraz o warunkach i potencjalnych atrakcjach jakie mogą cie spotkać.

  •  

   pokaż komentarz

   Nawet jakby wyszło, że to sam prezes hotelu gwałcił i mordował to tripadvisor powinien takie opinie wywalać bo nie od tego oni są.

   @Arrival: naprawdę uważasz, że gdyby właściciel hotelu gwałcił swoich gości, to tripadvisor ma prawo usuwać opinie na ten temat? Od czego zatem jest tripadvisor?

   Bo ja cały czas myślałem, że od oceniania pobytów wszelakich w miejscach wszelakich. Jak mnie gdzieś zgwałcą ludzie z personelu, to chyba opinia jest tutaj dość znacząca?

   Oczywiście tutaj nie wiemy, kto ją zgwałcił (bo, że zgwałcił to wiemy - sama na nagraniu powiedziała). Ale te zdanie, które zacytowałem to niezła bzdura w Twoim wykonaniu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicescroll: Nie wkładaj mi to ust czegoś czego nie powiedziałem :). Uważam 2 rzeczy:
   1. Pisanie opinii na temat hotelu w którym się nigdy nie było powinno powodować skasowanie opinii.
   2. 99% komentujących i oceniających nie ma zielonego pojęcia o sprawie, sa po prostu samonakręcającymi się trollami. Nic nie wiemy, są same domysły przesyłane przez fakt.pl i domorosłych detektywów, ale ludzie już wydali wyrok. Mogę nie lubić krajów arabskich, sam bym się do Egiptu nigdy nie wybrał, ale daleki jestem od przyklaskiwania armii debili, którzy na podstawie fejsbunia czy innego instagrama wydali wyrok na prywatną firmę. Niech policja skończy śledztwo to będzie można mówić coś więcej, a spamowanie serwisów z opiniami czy fanpage bo się coś gdzieś przeczytało bez możliwości zweryfikowania tego, powinno być karane porządnymi grzywnami. Może wtedy by się plebs opamiętał.

  •  

   pokaż komentarz

   naprawdę uważasz, że gdyby właściciel hotelu gwałcił swoich gości, to tripadvisor ma prawo usuwać opinie na ten temat? Od czego zatem jest tripadvisor?

   @Fallriv: Nie, uważam, że tripadvisor powinien usunąć tego typu opinię od osoby, która przeczytała w brukowcu o tym, że właściciel hotelu gwałci gości. Jesli opinia jest od kogoś kto został zgwałcony, widział taki gwałt albo był na miejscu i ma prawo przypuszczać, że coś takiego się dzieje to opinia powinna przejść. Na razie nikt nie wie czy jest choćby promil winy kogokolwiek z personelu hotelowego, ale tłum już wydał wyrok nakręcony fejsbukiem i brukowcami.

  •  

   pokaż komentarz

   @Arrival: @voltear: @Nicescroll: @Fallriv: Dodam tylko jedną rzecz. Kiedyś w tym serwisie recenzowałem hotel. Ogólnie ok, ale wstawiłem zdanie, że byłem średnio zadowolony bo za ścianą miałem seksturystki z Polski i to wystarczyło, aby moja opinia o hotelu nie pojawiła się w serwisie. Wpisz słowo klucz: seks, molestowanie, gwałt, wykorzystanie itd. i opinia zostanie z automatu odrzucona. Tak więc gdyby nawet rzeczony prezes gwałcił, to i tak się o tym od tripadvisora nie dowiesz.
   Ogólnie owszem, można mieć swoje zdanie, ale z wyrażaniem publicznych opinii na międzynarodowych serwisach powinno się poczekać, aż zostaną przedstawione jakiekolwiek fakty w tej sprawie.

  •  
   v.....r

   +4

   pokaż komentarz

   @Nicescroll: > Czy ja dobrze rozumiem, sugerujesz, że ukrywanie opinii o nie bezpiecznych miejscach to dobra praktyka?

   Na takie "opinie", które są jednocześnie zarzutami trzeba mieć dowody i musi istnieć związek z komentowanym miejscem.Póki co sprawa nie jest w żaden sposób wyjaśniona, więc takie opinie można sobie w dupę wsadzić i TripAdvisor powinien takie coś kasować bez żadnych skrupułów.

   Przyjemnie jest wydawać wyroki, ale pozostawmy to ludziom, którzy się tą sprawą zajmują zawodowo.

  •  

   pokaż komentarz

   @projektant_doktorant: Mógł to być po prostu zwykły filtr na popularne słowa spamowe. Może i głupie, ale powstrzymuje spamerów, a jak ktoś nie jest botem i mu zależy to każde takie zablokowane słowo może zmienić na inne, nie będące na czarnej liście. Jeśli masz dziennie np. milion botowych komentarzy i ich wspólny mianownik to słowo "dupa", a jednocześnie wśród prawdziwych komentarzy to słowo występuje tylko 1000 razy dziennie to możesz albo zatrudnić dodatkową armię moderatorów albo blokować jak leci wszystko ze słowem "dupa".

  •  

   pokaż komentarz

   Są serwisem zbierającym opinie na temat pobytu w hotelu od osób, które w tym hotelu były.

   @Arrival: aha, ale jak nie żyje to jak ma wydać opinię ? Przecież to jak została potraktowana po samym gwałcie/podaniu narkotyku jest żałosne. Zresztą możesz mi nie wierzyć, ale kumpel z osiedla był w hotelu w Egipcie, gdzie jakiś koleś dokonał na plaży strzelanie przed hotelem. Opowiadał jak tam traktują ludzi białych (podobne zdanie do D. Ozdoby miał)

  •  

   pokaż komentarz

   @Neaopoliti: Ale to nie jest serwis od tego. Dlaczego ktoś ma na nim taką opinie podawać? Jeśli właściciel sklepu internetowego zrobi komuś jakąś krzywdę to trzeba o tym w opiniach na ceneo pisać? No bądźmy poważni.

   Nie wiesz jak została potraktowana po gwałcie czy podaniu narkotyku. Nie wiesz kompletnie nic (ja też nie) bo policja nie wydaje na razie żadnych oświadczeń. Jakiekolwiek info nie pochodzące od policji można równie dobrze napisać żółtymi napisami.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicescroll: ja bym z oceną bezpieczeństwa poczekał do końca śledztwa bo ta sprawa jest bardziej dziwna i pewnie jej zakończenie zaskoczy wielu. To wszystko nie trzyma się kupy. Dlaczego pojechała tam sama? Dlaczego uciekała ze szpitala? Dlaczego nie chciała powiedzieć w tej rozmowie o co chodzi i dlaczego nie uciekła np. do ambasady jeśli miała okazje a obstawiam że miała.

  •  
   s.........1

   0

   pokaż komentarz

   Już pomijam fakt, że nikt nie ma pewności czy to wina hotelu czy kogoś z zewnątrz. Nawet jakby wyszło, że to sam prezes hotelu gwałcił i mordował to tripadvisor powinien takie opinie wywalać bo nie od tego oni są.

   @Arrival: Jak tam ktoś niżej napisał " hotel mordujący wszystkich klientów nie będzie mieć negatywnych opinii. To jest jakiś sposób ( ͡º ͜ʖ͡º)".

  •  

   pokaż komentarz

   @voltear: @Arrival: Hola panowie. Co do dowodów http://www.tvp.info/23508558/prosili-zeby-mowic-ze-to-byli-jacys-studenci-ktorzy-chcieli-napasc-na-recepcje-polski-turysta-o-ataku-w-hurghadzie
   Czy jest informacja o tym ze w tym hotelu był atak terrorystyczny, czy to istotna informacja dla was? Jak dla mnie jeśli oponie jest nie zweryfikowana czyli np. wystawiający ja nie ma powiedzenia pobytu tam powinna być osuwana ale usuwanie bardzo ważnych wydarzeń jakie tam miały miejsce. Nie maja prawa usuwać o tym wpisów taki system opinia dopuszczający tylko pozytywy jest nie ma racji bytu .

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicescroll: Tak samo jak nie ma racji bytu system, w którym opinie może zostawić sobie ktokolwiek z ulicy kto w życiu danego miejsca na oczy nie widział :). Zrozumcie, że sprawa jest może dla Was bulwersująca, ale to są serwisy międzynarodowe. Nikt sobie nie może pozwolić na to, żeby publikować takie niepoważne wpisy tylko dlatego, że w jakiejś Polsce kilku użytkowników internetu ma jakieś przypuszczenia.

   Ja tu kompletnie nie oceniam sytuacji Magdy Żuk. Chodzi mi tylko o to, że to czy w hotelu gwałcą, mordują, kradną oceni policja/śledczy/prokuratura, a nie internauci.

  •  

   pokaż komentarz

   @Arrival: Na początku muszę przeprosić za poprzedni wpis, być może jest nie zrozumiały edytowałem go ale nie zdążyłem (nie rozumie również ograniczenia czasowego edycji). Ale wracając do tematu, zobacz podałem przykład, zamach w hotelu to fakt. Nie uświadczysz o tym nigdzie opinii. Napisałem również, że jak najbardziej sensowne jest kasowanie czy też w ogolę nie dopuszczenie do dodania opinii nie zweryfikowanej, chodzi mi o zasadę wolności wypowiedzi i system ocen, nie ma taki sensu jeśli jest cenzurowany. Zobacz tutaj, masz portal do którego każdy ma dostęp każdy może wykręcić aferę, że ktoś go oszukał i to jest super, ostrzeganie innych, najlepiej się uczy na błędach a na czyiś to już w ogolę.

  •  

   pokaż komentarz

   A co mają zrobić? Są serwisem zbierającym opinie na temat pobytu w hotelu od osób, które w tym hotelu były.

   @Arrival:
   A ja chciałbym wiedzieć, w którym hotelu to się zdarzyło. Po drugie, zostawienie opini tylko tych, które pasują, spraowadza taki serwis do poziomu serwisów, gdzie opinię pisza tylko i właącznie producenci sobie, udając klientów.

  •  

   pokaż komentarz

   Ale wracając do tematu, zobacz podałem przykład, zamach w hotelu to fakt. Nie uświadczysz o tym nigdzie opinii.

   @text: @Nicescroll: No tylko dlaczego gdzieś mają być o tym opinie? Zamach był w przypadkowym hotelu, to nie jest kwestia wyposażenia hotelu, zarządzania nim czy tego jaką mają wodę w basenie (a tego oczekuję od opinii o hotelu). Tak samo jak przeglądając recenzje Manhattanu nie widzę nigdzie ostrzeżeń o tym, że tam był zamach i lepiej uważać. Nie widzę ich też w żadnym innym znanym mi przypadku zamachu (chyba, że jakaś atrakcja sama w sobie jest upamiętnieniem zamachu).

   Chcielibyście np. tu czytać 90% opinii o tym, że skandal, że gość rozjechał ludzi, że zamach i sprawa zamieciona pod dywan (gość jeśli dobrze kojarzę wykpił się wariatkowem)? https://pl.tripadvisor.com/Attraction_Review-g274735-d3331572-Reviews-Sopot_Pier-Sopot_Pomerania_Province_Northern_Poland.html

   Jeśli obsługa hotelu obmacuje klientki to trzeba to zgłosić wyżej. Jeśli tam nikt nie reaguje to trzeba o tym pisac. Każda firma może mieć pecha do pracownika, nie widzę powodu, żeby jechać np. po biurze podróży za to co zrobił powiedzmy rezydent. Można po nich jechać jeśli będą mieli dowody na to co zrobił i np. go nie zwolnią, wtedy to jest uzasadnione.

 •  

  pokaż komentarz

  A przed wysłaniem recenzji odhaczamy takie oto oświadczenie:

  Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat tego hotelu. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że w firmie TripAdvisor obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji. Dowiedz się więcej

  Zamieszczone wpisy to zwykły spam, a nie recenzje obiektu, nie odnoszą się do pobytu osób je zamieszczających. Oceny i recenzje na TripAdvisor - oraz podobnych portalach - są cenne tylko wtedy, gdy prawdziwe.

 •  

  pokaż komentarz

  Kiedyś w jednym z hoteli w centrum Paryża pogryzły nas pluskwy, TripAdvisor rownież usunął opinie

 •  

  pokaż komentarz

  Szczerze? absolutnie nie dziwi mnie takie zachowanie i nie doszukiwałbym się tutaj zmowy masonów.... Tripadvisor to serwis/aplikacja, która ma służyć do pisania opinii nt. hoteli, restauracji etc. Opinia może być uznana za pomocną tylko w przypadku, gdy zostanie napisana przez osobę korzystającą z usług danego obiektu. Tym samym opinie nt. śmierci kobiety z Polski, napisane przez ludzi, którzy za granicą to najdalej w Sosnowcu byli, a 5-gwiazdkową restauracją jest dla nich McDonald's, najzwyczajniej w świecie nic nie wnoszą do dyskusji i są po prostu kompletnie nieprzydatne.

  •  

   pokaż komentarz

   @gwyddbwyll: Prawda, aczkolwiek nie raz spotkałem się z usuwaniem nieprzychylnych opini przez TripAdvisor pomimo tego, że wystawili ją ludzie kompetentni, którzy dane miejsce odwiedzili. Sam miałem taką sytuację, dlatego bojkotuję tą apkę i minusuję gdzie się da :P