•  
  L...........l

  -30

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Licensed2Kill: jestem prawakiem i dla mnie jest to po prostu wolność, wrzucają sobie zdjęcia nierealnych postaci anime z których nie sposób ocenić ile dana postać fikcyjna ma lat

  •  

   pokaż komentarz

   wrzucają sobie zdjęcia nierealnych postaci anime z których nie sposób ocenić ile dana postać fikcyjna ma lat

   @Jurigag: jak k?#!a nie sposób ocenić xD To chyba najbardziej idiotyczny argument jaki zawsze stosują obrońcy takich rzeczy. Gdyby nie bylo jak ocenić to wszystkie postacie w mangach i anime wyglądały by tak samo. A jednak jest zupełnie odwrotnie - od razu widać kto jest dzieckiem, kto licealistą a kto dorosłym. Swego czasu oglądałem sporo anime i nigdy nie było sytuacji bym pomylił postać dziecięcą z dorosłą.

   One celowo wyglądają na 8 letnie dziewczynki i każdy fan loli dobrze o tym wie, ale jako że to fikcyjne postacie to mają przykrywkę i tłumaczą się z dupy takimi wlaśnie hasłami że niby ta osoba narysowana może mieć lat 30 równie dobrze. Nie, nie może - tak jak imigranci podający się za nastolatków gdzie widać, że to stare chłopy.

   Żeby nie było, mi także taki tag nie przeszkadza, nie muszę tego oglądać. Ale zawsze mnie drażni ten argument z wiekiem, bo jest jawną ściemą.

  •  
   L...........l

   -4

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  @Dogeno Już dawno jechało mi to pedofilią.
  Często pytalem czy do tego trzepią i mówiłem żeby lalki sobie kupili, ale usuwali moje komentarze.
  Dobre znalezisko. Pozdrawiam.

 •  
  P....s

  -18

  pokaż komentarz

  Przypomnę tylko że tak niedawno zlikwidowano siatkę pedofili przy pomocy wirtualnego dziecka.
  Czekam aż jakieś organy się tym zajmą mam nadzieje że oberwie się neuropkowi z administracji który banuje mnie za antyfaszystowską postawę.

 •  

  pokaż komentarz

  przy okazji dużej popularności tematu pizzagate udzielał się tu taki jeden @bigdomin9 (wyjdziesz z nory?), który bronił fascynacji młodymi dziewczynkami - uzasadniając to kultywowaniem jakiegoś tam nurtu japońskiej kultury. Do tego, jak sam to ujął, "trollował" wykopków avatarem z tym pedofilskim symbolem a'la algida. Oczywiście fanboy "chińskich" obrazków z dziewczynkami. Jak mu wytknąłem, że pisze jak zbokol i mam go na oku to zaczął mnie straszyć kodeksem karnym. Jestem przekonany, że tak zachowujący się dorośli ludzie powinni być w najlepszym przypadku przebadani przez odpowiednich specjalistów.

 •  

  pokaż komentarz

  Przecież to są chińskie bajki. Zawsze powtarzam, że anime i mangą jarają się zboczeńcy.