•  

  pokaż komentarz

  No prawdziwa polska-egipska Camorra. Laska jest w Egipcie, w rejonie gdzie nic nie jest tak łatwe jak zniknięcie człowieka. Jeden przejazd pod pozorem wizyty w szpitalu i pyk. Magda ucieka z auta i znika z rogiem....a w rzeczywistości ląduje pod piachem na odludziu o które w Egipcie jest łatwiej niż o butelkę wody. Szukaliby, na pewno ale by jej nie znaleźli, ewentualnie zwalono by za odpowiednią pajdę na jakiegoś egipskiego wieśniaka i jego zboczoną huć.
  Ale nie, nie. to byłoby zbyt proste. Grupy przestępcze lubią sobie komplikować życie. Dlatego postanawiają sami zawczasu nagłośnić sprawę wrzucając filmik z rozmową Magdy gdzie nie ma wątpliwości iż dziewczyna jest w totalnej panice i strachu przed tymi którzy są w jej towarzystwie, Markus specjalnie chwali się, że jeden z żołnierzy grupy przestępczej jedzie na jej ratunek dokładnie podając jego imię i nazwisko. Tak dla zmyłki. Pozwalają jej latać po kurorcie i zwracając na siebie uwagę, objeździć szpitale, lotniska byle było jak najwięcej świadków jej dziwnego zachowania. Markus czyli herszt bandy specjalnie wspomina że jest w kontakcie z ambasadą bo przecież w ewentualnym śledztwie będzie to nie do zweryfikowania. Oczywiście nie brali pod uwagę, że będzie jakieś śledztwo biorąc pod uwagę, że Magda miała zostać uciszona. Absolutnym bezsensem był tez wyjazd z opiekunem Markusem na "służbowy" wyjazd w razie asekuracji dziewczyny i przypilnowania jej. Nie, nie. Grupy przestępcze puszczają nowicjuszkę na głęboką wodę w stylu yolo niech się dzieje wola boska. Przecież nikomu nie zależy żeby sprawa się nie wydała, nikomu nie zależy żeby dama do towarzystwa wróciła do kraju - z co prawda poharataną psychiką - ale ze sztucznym, nie wzbudzającym podejrzeń bananem na twarzy po udanym urlopie.

  Pod ciężarem tych wszystkich tak bardzo rozsądnych ruchów tej międzynarodowej grupy przestępczej przyjrzałbym się również duńskim rezydentom tej szajki. Niebezpiecznym i od lata nieuchwytnym gangiem Olsena.

  •  
   y......i

   +5

   pokaż komentarz

   @DawajMario: przecież oni to dla nas zrobili, aby mozna było mozg poćwiczyć, poodgadywać zagadki i pokłucic sie z kolegami na forum.

  •  

   pokaż komentarz

   @yakotaki: Też tak myślę, ta przebiegła szajka handlująca blondynkami, nie tylko dba o międzynarodowe stosunki krajów ale też niesie misje edukacyjną fundując nam złożone łamigłówki.

  •  
   s.............i

   0

   pokaż komentarz

   @DawajMario: a może po prostu to są zwykłe jełopy którzy po sukcesach w handlu RC i posiadaniu potencjalnych kontaktów za granicą (zdobytych w tym klubie Grey) stwierdzili że z prostytucją też sobie dadzą rade, ale jednak sprawa się wyj@!!ła na wielu płaszczyznach a im zabrakło jaj by to dociągnąć do końca czyt. postawić na Magdzie krzyżyk i kazać tym z egiptu się jej pozbyć? Ewentualnie liczyli, że ona tylko panikuje i że arabusy ją ogarną,kto ma pociupciać to pociupcia i ona 'lekko' rozj@!!na psychicznie wróci do polski, a o niczym nikomu nie piśnie bo wyda się że pojechała się k!$#ić?

  •  

   pokaż komentarz

   @szczym_do_ludzi: Plan wręcz doskonały, sprzedać dziewuchę do Egiptu (???) , jako kuriera wybrać biuro podróży, liczyć że dziewucha wróci w jednym kawałku bo inaczej rezydentowi nie będzie się zgadzać lista obecności przy transferze w drodze powrotnej i podniesie larmo że im zaginęła turystka. Brzmi legitnie.( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Może się mylę, ale mam dziwne przeczucie że Rutkowski pojechał tam zacierać ślady...

 •  

  pokaż komentarz

  Jak napisać możliwie najdłuższe zdanie z wykorzystaniem słów: wywiad, sztab operacji kryzysowych, sekcja antyterrorystyczna, egzekucja?

  Wyselekcjonowaną ich część, wraz z kluczowymi i uzupełniającymi się z naszymi informacjami pozyskanymi dzięki wywiadowi wewnętrznemu oraz naszemu sztabowi ds. operacji kryzysowych przekazaliśmy do wewnętrznej Sekcji Antyterrorystycznej celem ostatecznej weryfikacji, a następnie egzekucji prowadzącej do zbiorowego zatrzymania osób przez nas wytypowanych celem dalszych przesłuchań zmierzających z kolei do postawienia im zarzutów uczestnictwa w międzynarodowej organizacji przestępczej.

 •  

  pokaż komentarz

  Ej, nie to żebym się naśmiewał z tej sprawy, ale przypomniał mi się film pt. Job i opowieść o siostrze Kierasa xD

  źródło: youtube.com

 •  

  pokaż komentarz

  ej, ale jeśli ten cały Markus jest zamieszany, to po co zamieszczał nagranie rozmowy w internecie? Przecież od tego się wszystko zaczęło?