•  

  pokaż komentarz

  Takim to by się przydało w pomarańczowych kombinezonach popracować społecznie...

 •  

  pokaż komentarz

  smash capitalism
  go vegan


  lol xD

 •  

  pokaż komentarz

  Smash capitalism.

  xD kek.
  Kapitaliści sprzedadzą wam nawet szpraj, którym będziecie walczyć z kapitalizmem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @mistrz_tekkena: a zdjęcia z akcji robią ajfonem, który produkują kitajce za dolara dziennie xd

  •  

   pokaż komentarz

   @mistrz_tekkena: był kiedyś taki, co twierdził, że kapitalista sprzeda nawet szubienicę, na której go powieszą

  •  

   pokaż komentarz

   @rrdzony: Był, był. Niestety okazało się, że rewolucyjne hasełka nie sprawdziły się za bardzo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @rrdzony: Był, był. Niestety okazało się, że rewolucyjne hasełka nie sprawdziły się za bardzo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @mistrz_tekkena: Jak to nie. Świat jest zupełnie inny niż 100 lat temu. Rewolucja i lewactwo wygrały w każdym aspekcie.

  •  

   pokaż komentarz

   @BylemLewakiemZanimToByloModne: zbyt oczywisty. Jesli mam cos poradzic to musisz to robic subtelniej. 2/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Kapitaliści sprzedadzą wam
   @mistrz_tekkena: Zdaje się towarzysz Uljanow ps Lenin powiedział kiedyś "kapitaliści nawet sprzedadzą nam sznur, na którym ich powiesimy".

  •  

   pokaż komentarz

   @maniak713: Tak powiedział, ale póki co to sprzedają komunistom iphony, szpreje i koszulki z czegewarą szyte przez niewolników kapitalizmu za dolarka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   szyte przez niewolników kapitalizmu za dolarka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @mistrz_tekkena: hehe ludzie cierpią jak śmiesznie xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Mccafferty: Zawsze mogą się zwolnić. Gruzu i kurzu starczy dla każdego.

  •  

   pokaż komentarz

   @rrdzony: No i komuniści nagromadzili tyle sznura do wieszania, że im gospodarka padła na ryj. A do snopowiązałek na żniwa i tak brakowało.

   Taki to był system ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Zawsze mogą się zwolnić.

   @mistrz_tekkena: ten czarno-biały świat xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Mccafferty: to hiperbola stanu w którym "ten zły kapitalizm" jest jedyną drogą do rozwoju krajów najbiedniejszych. Takie są fakty. Dzięki temu, że kapitał zawsze kieruje się do miejsca w którym można maksymalizować zyski kraje takie jak kambodża, wietnam, bangladesz (posiadające tanią siłe roboczą) mają jakąkolwiek szanse na rozwój. Wystarczy odrobine pomyśleć jeśli cie stać na to, co się stanie gdy firmy wyniosą się z tego kraju. Co zrobisz z milionami niewykwalifikowanych pracowników fizycznych? Gdzie sie oni maja podziac? Gdzie dostaną prace? Wrócą na role? Gdzie w krajach o mniejszym areale rolniczym pracuje już teraz 10 razy więcej osób. Tego typu fabryki to transfer pieniędzy z gospodarek wysoko rozwiniętych do nierozwiniętych. To wszystko są właśnie te odcienie szarości.Ale dla ciebie kapitalizm jest zły bo "wyzysk". Ciekawe co byś powiedział na miejscu takiego wietnamca gdyby ci jedyna fabryke.

  •  

   pokaż komentarz

   dzie sie oni maja podziac? Gdzie dostaną prace? Wrócą na role?

   @mistrz_tekkena: jak powszechnie wiadomo - założą spółdzielnie albo/i państwo wydrukuje pieniądze i wybuduje fabryki. Jak jest w praktyce z tego typu p?!#%$@eniem - widać choćby na przykładzie Wenezueli czy Korei Północnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Ale dla ciebie kapitalizm jest zły bo "wyzysk"

   @mistrz_tekkena: ja sie tylko smieje z tego ze tak nonszalancko mówisz o cierpieniach ludzi, a potem z tego, że tak czarno-biało patrzysz na świat

  •  

   pokaż komentarz

   @spluczka: @mistrz_tekkena:

   jako wolnorynkowiec, ale nie egoista i nie konserwatysta nie do końca się z wami zgadzam. na pewno wolny rynek jest jak sama nazwa wskazuje mniej skrępowaną czyli bardziej wolnościową sytuacją niż rynek regulowany, a chęć zysku bardziej przyciąga i mobilizuje do działania, ale to tylko mechanizm który podlega wielu czynnikom określającym jego działanie w praktyce. Ludzie i tak tworzą pewne zasady które się odbijają na to jak rynek funkcjonuje: przeciecz gdy na całkowicie w.r. będą dominować spółdzielnie (co jest raczej mało prawdopodobne w praktyce) to rynek i tak będzie wolny bo ludzie tak zadecydowali bez przymusu. bardziej skrajnie: z wolnościowego punktu widzenia kradzież jest wolnością dla złodzieja, przykładem egoizmu który większość wolnorynkowców tak zachwala (ale mimo wszystko kradzieży nie uznaje).

   jak powszechnie wiadomo - założą spółdzielnie albo/i państwo wydrukuje pieniądze i wybuduje fabryki. Jak jest w praktyce z tego typu p$@$$$$eniem - widać choćby na przykładzie Wenezueli czy Korei Północnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Tych spółdzielni bym się nie czepiał, bo one są potrzebne i na wolnym rynku pełnią ważna funkcję np. konkurencji dla przedsiębiorstw z prywatnym kapitałem i właścicielem. Gdy kilkanaście lat temu nastąpił kryzys w Argentynie przedsiębiorcy zwinęli walizki z pieniędzmi i uciekli za granicę. państwu groził upadek i masowo zakładane spółdzielnie (niektóre o międzynarodowym zasięgu produkcji) pomogły mimo wszystko wyjść z kryzysu (i to na tyle, że nagle przedsiębiorcy którzy wyjechali bardzo chcieli wrócić). Spółdzielczość ma swoje wady i zalety ale jest to jedna form działalności produkcyjno usługowej i negowanie jej czy śmianie się jest niepoważne.
   Co do tej Wenezueli to gdybym był złośliwy to bym napisał, że z większym hukiem upadał XIX w. koncepcja kapitalizmu który był przeciecz mniej skrępowany niż dzisiaj. ludzie pracowali po kilkanaście godzin, często za marne grosze (nie każdy przedsiębiorca wynagradzał tak jak Henry Ford, a raczej mało który bo modny był darwinizm społeczny), robotnik w fabryce mógł pracować cale życie a i tak nie był w stanie awansować do klasy średniej, nie założył swojej fabryki czy kopalni. gdyby nie taka dosyć lekkomyślna strategia kapitalistów to być może nie byłoby potem tak skrajnej reakcji społeczeństwa jak komunizm. Zamieszki dzisiaj w Krajach Ameryki Południowej to mały pryszcz.
   Korea północna to nie komunizm to dyktatura wojskowo nacjonalistyczna z kultem jednostki i militaryzmu. nikt nie ma po równo: władza ma dużo, a po wsiach bieda.

   to hiperbola stanu w którym "ten zły kapitalizm" jest jedyną drogą do rozwoju krajów najbiedniejszych.

   Niby tak i sam wole rozwój od zacofania, ale sam rozwój to nie zawsze oznacza on wolność - oznacza jedynie zwiększenie możliwości konsumpcyjnych pod warunkiem, że ma się pieniądze (Ted kaczynski z którym mimo wszystko się nie zgadzam raczej negował rozwój techniczny widząc w nim zagrożenie dla wolności jednostki) Oczywiście jeżeli ktoś sprowadza wolność tylko do możliwości nabycia towarów i usług to może rozwój utożsamiać z wolnością, ale wolność jest pojęciem dużo szerszym: to nie tylko sytuacja w której mamy wybór, ale także może być to taka w której nie jesteśmy do czegoś uwiązani, jesteśmy niezależni, możemy decydować, nie musimy się przejmować o innych ludzi, nie jesteśmy za nic odpowiedzialni. myślę, że niejeden bezdomny czuje się bardziej wolny niż biznesmen który ma kupę kasy i jeździ po świecie, ale tak naprawdę jeżeli stanie w miejscu, zmniejszy wysiłek, przestanie kontrolować to co się wokół niego dzieje to może to stracić. Ciągła praca i dbanie o to co się ma dla niektórych może być zaprzeczeniem wolności.
   Ogólnie zauważyłem, że większość wolnorynkowców nie zdaje sobie sprawy że wolność może być człowiekowi odebrana nie tylko przez absurdalne regulacje państwowe, ale także w warunkach gdy państwa nie ma przez ludzi mających złe zamiary i środki czyli np. dużo pieniędzy i wynikającą z nich władzę (plus znajomości).

   Co do antify to śmieszy mnie gdy ludzie robią z nich komunistów (to chyba jakaś strategia propagandowa narodowców i nacjonalistów, może też akapóww) . te 6. 7 lat temu bardziej siedziałem w temacie z ciekawości: czytałem fora punkowe i hardcorowe na których można było się mimo wszystko dowiedzieć ciekawych rzeczy w temacie. zdziwilibyście się ilu w środowisku sympatyków antify jest wolnorynkowców (tylko takich oczywiście nie konserwatywnych jak np. korwina). Myślę, że pod kątem wolności to by niejednego korwinowca nosem wciągnęli. To ludzie od prawa do lewa którym po prostu nie podoba się nacjonalizm, rasizm czy faszyzm ale jak spytasz o komunistów to mają w zasadzie tak samo negatywne zdanie. Myślę, że anfita nie leje oficjalnie komunistów i nie protestuje wobec nich z chyba absurdalnego powodu: podział dzisiaj następuje bardziej na linii podejścia do wolności obyczajowych niż kwestii gospodarczych. tak mi się przynajmniej wydaje.

  •  

   pokaż komentarz

   bardziej skrajnie: z wolnościowego punktu widzenia kradzież jest wolnością dla złodzieja, przykładem egoizmu który większość wolnorynkowców tak zachwala

   @nie_tak_szybko: mylisz dwa zupełnie różne pojęcia, wolność jednostki (w tym wypadku wolność złodzieja do kradzieży) z wolnością rynku, na wolnym rynku jednostki nie są wolne (nie posiadają wolności absolutnej, muszą natomiast mieć zagwarantowaną wolność woli). Wolne są umowy (w tym transakcje) między jednostkami, a konkretnie - uczestnictwo w umowie musi być dobrowolne, dlatego na wolnym rynku nie może dojść do kradzieży bo jedna strona tej umowy uczestniczy w niej wbrew swojej woli. Kradzież to jest przykład zniewolenia rynku. W praktyce oczywiście do kradzieży będzie dochodzić, jednak społeczeństwo wolnorynkowe, które broni wolności rynku, musi przeciwdziałać jego zniewalaniu (w tym przeciwdziałać kradzieży).

  • więcej komentarzy(7)

 •  

  pokaż komentarz

  Czym jest antifa? jakie są jej postulaty?

  •  

   pokaż komentarz

   @LeGgo: nap%%%$!!ać słabszych od siebie, a ludzi o innych poglądach nazywać nazistami

  •  

   pokaż komentarz

   @LeGgo: LeGgo: Antifa to banda komuchów dzieląca się na wygadanych zajmujących się wywiadami w mediach i bojówkę, która stosuje metody takiego pana z małym wąsem żeby przekonać ludzi do swoich poglądów.
   Co do postulatów to popierają wszystko co lewackie (są za black life matter ale przeciw all lifes matter, przeciw Trumpowi, za globalizacją i przyjmowaniem ciapaków).
   Zapomniał bym oddać, że są anty faszystami.
   A przynajmniej tak mówią( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @LeGgo: antifa to organizacja faszystowska

  •  

   pokaż komentarz

   @mradventure: @szczypior84: @vronox: Czy to znaczy, że to jest samozaprzeczająca się rekurencyjna pętla samozaorywania się, gdzie z każdą iteracją idą w coraz bardziej nielogiczną teorię, byleby być jak najbardziej po lewej stronie?
   sorry jestem noobem, nie znam się (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  •  

   pokaż komentarz

   @LeGgo: nie słuchaj innych odpowiedzi są głupie. Antifa to po prostu subkultura, której celem jest walka z faszyzmem, rasizmem, seksizmem itp. To są lewicowi radykałowie. Intencje mają słuszne (bo z rasizmem trzeba walczyć), z praktyką bywa gorzej, jak to w życiu. antifa to grupa nieformalna, więc są tam różne grupy o różnych poglądach, niektóre są ok z przemocą wobec rasistów - na przyklad mogą pobić rasistów - np. pobić kogoś, kto pobił czarnego. Inni nie chcą przemocy i nie akceptują jej https://pl.wikipedia.org/wiki/Antifa

  •  

   pokaż komentarz

   @LeGgo: może bardziej shizofrenia? mówią jedno robią drugie (jestes z antify?). Tak właśnie się zachowuje ta organizacja. Określają się jako organizacja antyfaszystkowska, i takie postulaty mają, dbanie o słabszych, sprzeciwianie się uciskowi sprawiedliwość, rasizmowi, wolność słowa, :) Jak się zachowują ich członkowie to chyba wszyscy widzą na filmikach -> ucisk tych którzy mają inne poglądy, ograniczanie wolności słowa, zastraszanie i bicie słabszych, rasizm wobec białych "tzn white male". Albo mają tak słaby PR, albo są naprawdę gamoniami. Dla mnie mogą nazywać się nawet ufoludkami, ale zachowują się poprostu jak faszyści.(i nie mówię tu o tym zdjęciu, bo to mogli również napisać prawaki)

  •  

   pokaż komentarz

   @vronox: przecież oni są słabsi od wszystkich :D

  •  

   pokaż komentarz

   @vronox: przecież oni są słabsi od wszystkich :D

  •  

   pokaż komentarz

   @vronox: przecież oni są słabsi od wszystkich :D

  •  

   pokaż komentarz

   @PafnucyMaj: przemoc jest ok? Ty to jednak masz ten umysł upaćkany jakimś gównem. Pewnie sam do antify należysz.

  •  

   pokaż komentarz

   @xHaustedd: Czytać w szkole cię nie uczyli?

   antifa to grupa nieformalna, więc są tam różne grupy o różnych poglądach, niektóre są ok z przemocą wobec rasistów

   To znaczy, że istnieją grupy w Antifie które są ok z przemocą, a nie, że PafnucyMaj jest z nią ok.

  •  

   pokaż komentarz

   @LeGgo: To subkultura polegająca na walce z przemocą przemocą, na walce z rasizmem rasizmem, i na walce z seksizmem seksizmem.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @WolverinePL: Uczyli. Tylko wy poprawnie zdania nie umiecie złożyć. Więc z tymi wycieczkami personalnymi idź sobie do kolegi maja.

  •  

   pokaż komentarz

   @szczypior84: @mradventure: @johny-kalesonny: @Ciemny_linuksowiec: Kiedyś na wykładach z filozofii (skończyłem informatykę ( ͡º ͜ʖ͡º) ) prowadzący powiedział, że słowo tolerancja jest jak miecz obusieczny. Przyjdzie taki z antify i wmawia ci, że masz być tolerancyjny. Lecz z drugiej strony nie jest tolerancyjny, bo nie potrafi pogodzić się z tym, że ktoś może mieć inne zdanie od niego.
   I to dotyczy chyba każdej dziedziny światopoglądu.
   Byłbym w stanie tolerować każdą grupę światopoglądową, dopóki ona potrafi taż tolerować inne.
   jestem centrolewakiem?

  •  

   pokaż komentarz

   @BylemLewakiemZanimToByloModne: walczy też z wolnością słowa, wielokrotnie atakowali reporterów (oczywiście mając przewagę liczebną i mimo to i tak dostawali w p@!$ę i uciekali)

  •  

   pokaż komentarz

   że słowo tolerancja jest jak miecz obusieczny. Przyjdzie taki z antify i wmawia ci, że masz być tolerancyjny. Lecz z drugiej strony nie jest tolerancyjny, bo nie potrafi pogodzić się z tym, że ktoś może mieć inne zdanie od niego.

   @LeGgo: Prowadzący był debilem? Jest tolerancja dla tolerancyjnych. Jeżeli na nikogo nie najeżdzasz, nikt się do ciebie nie przyp@%@#%@a. Trudno jednak, żeby tolerować debili, którzy operują schematami typu czarnuch bandyta, Polak złodziej i pijak, ciapaty gwałci kozy itd. Wrzucając wszystkich do jednego worka tylko na podstawie wiary albo koloru skóry.

  •  

   pokaż komentarz

   @BylemLewakiemZanimToByloModne: antifa robi to samo, jeśli ktoś ma inne poglądy od nich to nazywa ich nazistami i rasistami, według ciebie to nie jest operowanie schematami?

  •  

   pokaż komentarz

   @BylemLewakiemZanimToByloModne weź już ten prozac, bo ta twoja paplanina jest nielogiczna. Typowy antifowiec - @BylemLewakiemZanimToByloModne. Mam nadzieję że się myjesz w skłocie.

  •  

   pokaż komentarz

   @PafnucyMaj: To Ty @Ospen?

   @LeGgo: Antifa to międzynarodowa grupa o charakterze przestępczym, lewicowa bojówka, a niektórzy mówią że nawet o organizacji terrorystycznej. Mają oddziały po różnych miastach w Polsce i na całym świecie. Najprościej można ich scharakteryzować jako ludzi, którzy wspólnie działając biją innych ludzi, a potem uzasadniają to "a no bo to faszysta jest". Potrafią pobić za ubiór, poglądy polityczne, albo konkretne osoby za to że ich zwyczajnie nie lubią, np. byli agresywni wobec Jaoka z pyta.pl. A kiedyś ściągnięto Antifę z Niemiec celem robienia burd - i je zrobiła - bo pobiła grupę rekonstrukcyjną na Marszu Niepodległości. Biorą udział w lewicowych manifestacjach (na jakichś KODziarskich bywali jeśli dobrze pamiętam), organizują też własne. Środowisko przesiąknięte narkotykami. Podpalanie radiowozów policyjnych to jest coś, czym lubią się chwalić.

  •  

   pokaż komentarz

   @LeGgo @vronox:

   walczy też z wolnością słowa

   te wszystkie wypowiedzi, że antifa "walczy" z wolnością słowa, czy jest tak naprawde "faszystowska" to są po prostu wizje prawaków. Faszyzm to jest ideologia prawicowa. Antifa jest lewicowa. Nie ma nic wspólnego z komunizmem i potępia komunizm o ile wiem. Nie sprzyjam antifie oczywiście - nie jestem z antify, ale po prostu zależy mi żeby mówić rzeczowo i konkretnie a nie na zasadzie atakowania kogoś.

   Antifa to po prostu tacy kibole na lewicy - wrogowie skinów, wrogowie ONR. Jest to po prostu to samo co ONR tylko po drugiej stronie sceny politycznej. U nas moim zdaniem większym probleme są jednak narodowcy i kibole. O wybrykach antify możesz się co najwyżej dowiedzieć z wykopu. Z wykopu nie dowiesz się za dużo o wybrykach kiboli. Dlaczego? Bo tutaj dominują kibole i dresy po prostu.

  •  

   pokaż komentarz

   Tylko wy poprawnie zdania nie umiecie złożyć.

   @xHaustedd: Po pierwsze, nie pisaliśmy tego zdania razem, więc żadne "wy", po drugie, zdanie było w 100% zrozumiałe i trzeba chcieć zrozumieć je tak jak ty to zrobiłeś.

  •  

   pokaż komentarz

   @PafnucyMaj: faszyzm jest prawacki, antifa lewacka więc wiadomo że nie mogą być faszystami. A co do kiboli i dresów to jednak skłonny jestem stwierdzić że więcej jest ludzi takich jak ty, czyli debili i propagandzistów.

  •  

   pokaż komentarz

   @WolverinePL: jesteście jednym i tym samym. Mówię ci jak komu dobremu że tamto zdanie można interpretować na wiele sposobów bo jest złożone na poziome przedszkolnym. A skoro tak zacięcie go bronisz to dla ułatwienia używam zwrotu wy.

  •  

   pokaż komentarz

   @xHaustedd: W jaki sposób zdanie

   są tam różne grupy o różnych poglądach, niektóre są ok z przemocą

   możesz interpretować na różne sposoby? :D

   A skoro tak zacięcie go bronisz to dla ułatwienia używam zwrotu wy.

   Może za bardzo sobie ułatwiasz postrzeganie świata i potem masz problem żeby cokolwiek poprawnie zrozumieć.

  •  

   pokaż komentarz

   @PafnucyMaj: Prezentujesz typowe brednie opłaconego trolla neuropy. Ale miło wiedzieć że tak ochoczo bronisz przestępców z Antify.

   te wszystkie wypowiedzi, że antifa "walczy" z wolnością słowa
   Bicie ludzi za poglądy polityczne czy światopoglądowe jest walką z wolnością słowa.

   czy jest tak naprawde "faszystowska" to są po prostu wizje prawaków. Faszyzm to jest ideologia prawicowa. Antifa jest lewicowa.
   Też gówno prawda, ale to temat na dłuższą dyskusję.

   Nie ma nic wspólnego z komunizmem i potępia komunizm o ile wiem.
   Gówno prawda. Antifa jest teoretycznie niejednorodna, są tam zarówno anarcho-komuniści (tak sami siebie określają), jak i ci którzy rzekomo komunizmu nie lubią, ale ja bym to włożył między bajki. Czyli zwyczajnie kłamiesz.

   Nie sprzyjam antifie oczywiście - nie jestem z antify, ale po prostu zależy mi żeby mówić rzeczowo i konkretnie a nie na zasadzie atakowania kogoś.
   Typowy neuropek stosuje więcej kłamstw na kilometr kwadratowy, niż bywa psich gówien w parku na wiosnę po stopnięciu śniegu.

   Jest to po prostu to samo co ONR tylko po drugiej stronie sceny politycznej.
   Gówno prawda. ONR nie ma NIGDZIE zapisanej deklaracji, że jej celem jest fizyczna eliminacja jakichś ludzi, NIGDZIE nie zadeklarowali, że "niektóre ich działania nie są zgodne z prawem", nie publikują NIGDZIE instrukcji zawierających strategie odbijania swoich na manifestacjach z rąk policji, ani rad jak unikać kar (lub łagodzić konsekwencje) za przestępstwa które popełniają. A Antifa ma to wszystko na bezczela w internecie. To jest zgraja przestępców, notorycznie mających problemy z prawem (do czego sami się przyznają). Porównywanie ich do legalnej i legalnie działajacej organizacji jaką jest ONR to typowa zagrywka manipulacyjna, próbująca zrównywać oba te środowiska, co jest oczywiście nieprawdą.

   O wybrykach antify możesz się co najwyżej dowiedzieć z wykopu.
   No przecież nie z Krytyki Politycznej. #pdk

  •  

   pokaż komentarz

   Gówno prawda. ONR nie ma NIGDZIE zapisanej deklaracji,

   @MattJedi: ONR może nie ma tego w deklaracji, ale wiadomo kto tam jest. Wiadomo, że są to dresiarze i kibole którzy biją czarnych czy Arabów. Nie słyszałem też żeby kiedykolwiek potępiali przemoc a często ich słowa może interpretować jako nawoływanie do przemocy, np wyzwiska pod adresem muzułmanów. Antifa nie ma w ogóle żadnego manifestu i nie ma żadnych oficjalnych określeń, więc tak samo można powiedzieć, ze nie ma w programie bicia ludzi.

   ci którzy rzekomo komunizmu nie lubią, ale ja bym to włożył między bajk

   To jest, jak sam przyznajesz luźna grupa złożona z różnych ludzi. anarcho-komuniści akurat może popierają komunizm, ale inni nie popierają, tak samo z innym rzeczami, pewne odłamy antify w ogóle nie popierają przemocy. Nie można powiedzieć, że antifa w całości popiera komunizm - to jest po prostu nieprawda.

   Bicie ludzi za poglądy polityczne jest walką z wolnością słowa.

   bicie ludzi to bicie ludzi. Zasługuje na potępienie ale nie ma nic wspólnego z walką z wolnością słowa. Jak jakiś dres kogoś pobije na ulicy, na przykłąd pobije lewaka - to też jest walka z wolnością słowa? Nie jest. Jest to akt przemocy, ale nie walka z wolnoscią słowa. Pobicie to nie walka z wolnością słowa.

  •  

   pokaż komentarz

   @PafnucyMaj:

   ONR może nie ma tego w deklaracji, ale wiadomo kto tam jest. Wiadomo, że są to dresiarze i kibole którzy biją czarnych czy Arabów.
   "Wiadomo". Neuropek powiedział że coś jest "wiadomo".

   Antifa nie ma w ogóle żadnego manifestu i nie ma żadnych oficjalnych określeń, więc tak samo można powiedzieć, ze nie ma w programie bicia ludzi.
   KŁAMIESZ. Ma swoje oficjalne strony internetowe na których wszystko to co powiedziałem ma zapisane lub dostępne do ściągnięcia.

   pewne odłamy antify w ogóle nie popierają przemocy.
   Zaraz ze śmiechu tu zejdę. xD

   bicie ludzi to bicie ludzi. Zasługuje na potępienie ale nie ma nic wspólnego z walką z wolnością słowa.
   #lewackalogika Jeśli Antifa bije ludzi ZA POGLĄDY POLITYCZNE, to robi to po to, żeby swoje poglądy zmienili, albo by ci ludzie "zniknęli". Ponieważ sama Antifa deklaruje, że jej celem jest "FIZYCZNE i ideologiczne wyeliminowanie skrajnej prawicy", jak oni to nazywają. Już pomijam że dla nich "skrajną prawicą" jest każdy kto im podpadnie, każdy kto im się nie podoba, a to daje im ideologiczne narzędzie do tępienia ludzi za poglądy polityczne.

  •  

   pokaż komentarz

   @PafnucyMaj:

   Wiadomo, że są to dresiarze i kibole którzy biją czarnych czy Arabów

   Jakieś dowody, czy nie - bo dowody są prawackie?

  •  

   pokaż komentarz

   @BylemLewakiemZanimToByloModne: antifa robi to samo, jeśli ktoś ma inne poglądy od nich to nazywa ich nazistami i rasistami, według ciebie to nie jest operowanie schematami?

   @vronox: Jeżeli ktoś ma inne poglądy czyli jakie? Pokaż mi antife która najeżdza na kogoś za pogląDY nie będące rasistowskimi lub faszystowskimi.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @BylemLewakiemZanimToByloModne: Spokojnie, polecisz wkrótce z wykopu. Będzie wtedy święty spokój. A teraz idź się umyć, łowco xD

  •  

   pokaż komentarz

   @BylemLewakiemZanimToByloModne: Spokojnie, polecisz wkrótce z wykopu. Będzie wtedy święty spokój. A teraz idź się umyć, łowco xD

   @Ciemny_linuksowiec: Bożena, nie rób już scen. Nara.

  •  

   pokaż komentarz

   Jeżeli ktoś ma inne poglądy czyli jakie? Pokaż mi antife która najeżdza na kogoś za pogląDY nie będące rasistowskimi lub faszystowskimi.

   @BylemLewakiemZanimToByloModne: a proszę bardzo: https://www.theguardian.com/world/2017/feb/01/milo-yiannopoulos-uc-berkeley-event-cancelled

   Dość głośna sprawa protestów amerykańskiej antify na Uniwersytecie w Berkeley, gdzie przemawiać miał Milo - chłopu raczej daleko do bycia faszystą, a tym bardziej rasistą (#pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

  •  

   pokaż komentarz

   @BylemLewakiemZanimToByloModne: Sceny xD Dobrze, że nie pustostany czy kamienice, bo wy w Poznaniu potraficie tylko zajmować czyjeś nieruchomości. #bekazlewactwa

  •  

   pokaż komentarz

   Dość głośna sprawa protestów amerykańskiej antify na Uniwersytecie w Berkeley, gdzie przemawiać miał Milo - chłopu raczej daleko do bycia faszystą, a tym bardziej rasistą

   @Whizkazzz: Milo to prawacki oszołom. Wcale nie jest mu daleko do rasizmu. Kukiełka Trumpa i alt right.

   dowody

   skoreluj sobie te dwie wiadomości, wystarczy połączyć jedno z drugim, to proste jak 2 + 2

   http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/517773,napady-i-pobicia-rekordowa-liczba-przestepstw-przeciw-obcokrajowcom-w-polsce.html
   http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/517256,onr-cudzoziemcy-patrole-ulice-lodz-obcokrajowcy-narodowcy.html

  •  

   pokaż komentarz

   @BylemLewakiemZanimToByloModne: uważaj z obrażaniem innych bo zgłoszą cię i dostaniesz bana. Niestety na tym portalu osoby o lewicowych poglądach muszą być 2 albo 3 razy bardziej ostrożne. Prawacy obrażają i zachowują się agresywnie ale im to uchodzi, a jak nie uchodzi to ich zbanują a na ich miejsce przyjdą następni. W przypadku neuropy można dostać bana za nic. Także musimy być grzeczniejsi niż oni.

  •  

   pokaż komentarz

   Dość głośna sprawa protestów amerykańskiej antify na Uniwersytecie w Berkeley, gdzie przemawiać miał Milo - chłopu raczej daleko do bycia faszystą, a tym bardziej rasistą (#pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

   @Whizkazzz: „gdyby nie ojciec Michael, nie byłbym taki dobry w seksie oralnym”.

   sexual relationships between 13-year-old boys and adult men and women can be "perfectly consensual"[not in citation given] and positive experiences for the boys.[9]

   To ten znany pedofil? Uniwersytet to nie miejsce dla błaznów i pedofili. No sorry. Kontrowersyjny, bo zachęca do dymania młodych chłopców?

  •  

   pokaż komentarz

   @BylemLewakiemZanimToByloModne: Sceny xD Dobrze, że nie pustostany czy kamienice, bo wy w Poznaniu potraficie tylko zajmować czyjeś nieruchomości. #bekazlewactwa

   @Ciemny_linuksowiec: To ciekawe, bo będąc ostatnio kilka razy w Poznaniu, jedyne nieruchomości jakie zająłem, to kilka razy pokój w hotelu Mercure Malta oraz raz w IBB Andersia. Nikt nie miał nic przeciwko temu. Nie rozumiem o czym ty do mnie rozmawiasz. Idź lepiej umyj zęby.

  •  

   pokaż komentarz

   @LeGgo: To taka większy odpowiednik wypokowej #neuropa z podobnym poziomem intelektu a raczej jego braku

  •  

   pokaż komentarz

   @PafnucyMaj: Uwielbiam z Tobą dyskutować i obserwować Twoje postępujące samozaoranie z postu na post ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Wcale nie jest mu daleko do rasizmu
   Jakieś przykłady na potwierdzenie tych rewelacji? Nagrania, teksty?

   skoreluj sobie te dwie wiadomości, wystarczy połączyć jedno z drugim, to proste jak 2 + 2.
   Zauważyłem, już we wczorajszej dyskusji (której nie raczyłeś dokończyć), że bardzo lubisz operować w świecie DOMYSŁÓW, koleś zrozum, że w cywilizowanych społeczeństwach trzeba mieć DOWODY.

  •  

   pokaż komentarz

   @BylemLewakiemZanimToByloModne: Łowca pewnego wirusa był w hotelu. B-R-A-W-O! W końcu poczułeś się jak człowiek.

  •  

   pokaż komentarz

   @BylemLewakiemZanimToByloModne: widzę, że panicznie chcesz zmienić temat, gdyż włąśnie cały Twój światopogląd umarł ( ͡° ͜ʖ ͡°) - nie ładnie tak...

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Czym jest antifa? jakie są jej postulaty?

   @LeGgo: w zasadzie to nie wiadomo- przede wszystkim drzeć się, drzeć się jeszcze głośniej, nap$$%?@@ać każdego kto zadaje pytania i nie zgadzać się z nikim.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @PafnucyMaj:

   tutaj dominują kibole i dresy po prostu.

   Miliony wykopków pochowanych w piwnicy właśnie powoli odklejają się od krzesła przed monitorem, powoli wstają obciążając zanikające mięśnie do granic ich wytrzymałości i z wielką dumą unoszą rachityczną, zaciśniętą, bladą pięść wystającą z zaplamionego rękawa bluzy, która powinna być wyprana już jakieś 3 tygodnie temu, po czym z ich gardła wyrywa się... cichutkie "tak jestem kibolem i jeśli mama dzisiaj znów zapomni kupić mi parówek, to będę się rzucał na łóżko kopał i histeryzował jak prawdziwy ogarnięty furią kibol i dres".
   Kurtyna.

  •  

   pokaż komentarz

   @vronox: 90% podatek dla najbogatszych, rozdać potem kasę nierobom!

  •  

   pokaż komentarz

   @PafnucyMaj: Agent @Ospen znowu nadaje?

   Działalność i poglądy antify wyglądają tak:

   walka z rasizmem
   nienawiść wobec białych
   walka z faszyzmem
   blokowanie i przemoc wobec każdej osoby o innych poglądach (tak, tak, jak ktoś się zgadza z antifą, to na pewno sam jest faszystą)
   walka z seksizmem
   pogarda wobec mężczyzn

   Poza tym, antifowcy niemal niczym nie różnią się od narodowców - stosują takie same metody (agresja fizyczna, szkalowanie w necie, mazanie po murach, zaklejanie słupów durnymi vlepami, blokowanie imprez organizowanych przez swoich przeciwników), jedyną różnicą jest "wróg" - dla narodowców "lewaki", dla antify "prawaki", oprócz tego są dokładnie tacy sami. A nie, przepraszam, narodowcy nie wpieprzają się do cudzych budynków mówiąc, że od teraz należą już do nich.

  •  

   pokaż komentarz

   @PafnucyMaj: na powaznie to piszesz czy sie zjarałeś jakims g*wnem ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @BylemLewakiemZanimToByloModne: No ja w przeciwieństwie do ciebie nie muszę spać w pustostanach XD

  •  

   pokaż komentarz

   ONR może nie ma tego w deklaracji, ale wiadomo kto tam jest.

   @PafnucyMaj: "Razem", czołowa partia stricte lewicowa w Polsce, może nie ma legalizacji czynów pedofilskich w deklaracji, ale wiadomo kto tam jest.

  •  

   pokaż komentarz

   Antifa walczy tylko i wyłącznie ze skrajnym nacjonalizmem
   @BylemLewakiemZanimToByloModne: twoim starym

  • więcej komentarzy(49)

 •  

  pokaż komentarz

  To jest tak niedorzeczne, ze wyglada na prowokacje, z drugiej strony to antifa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

1 2 3 4 5 6 7 ... 16 17 następna