•  

  pokaż komentarz

  Transportuje samochody z fabryk/ portów do dilerów i jak zaczynałem ta pracę to wielokrotnie coś uszkodziłem. A to zderzaki porysowalem a to maskę wgniotlem albo dach no i rant drzwi nie raz się obilo. I oczywiście te auta nie szły do kasacji tylko diler naprawia takie szkody (polerka albo malowanie). Oczywiście salon nie informuje klienta o takiej sytuacji a powinien i dać delikatny rabacik za nowe auto z salonu malowane :)

 •  

  pokaż komentarz

  @AutoSeva ooo... klasa... Laserowe kombinerki i diamentowy brzeszczot użyte do wykończenia plastików przy wlewie gazu, widać gołym okiem.

  @Bermut żądaj zwrotu kasy i kosztów, w razie potrzeby idź do sądu, chujwi jakie trupy jeszcze wypadną w dalszej eksploatacji.

  źródło: Bez nazwy-1.png

 •  

  pokaż komentarz

  Tak swoją drogą, to naprawdę ładne te Tipo. Niby dziadkowóz z tym najmniejszym silnikiem, ale nowy samochód tak wyglądający, mam dylemat...

 •  

  pokaż komentarz

  Chrobotanie to wtryski gazowe, zupełnie normalne.

  •  

   pokaż komentarz

   @arturccc: Z tym to nie do końca prawda. Ogólnie "normalne" to jest w pewnym przedziale cenowym gdzie wraz ze spadkiem ceny spada jakość. Przyjęło się mówić że one zawsze będą halasowac, jedne ciszej a drugie głośniej. Jednak jeśli chodzi o te które chodzą głośniej to nie możemy mówić tu o wysokiej jakości, a co za tym idzie o trwałości. Mamy doczynienia ze słabo spasowanymi elementami co za tym idzie będą się szybciej zużywać. Tak naprawdę masz nowy element który ma na start za sobą już połowę życia.
   Za normalne to można uznać gdy Janusz po taniosci gazuje swoją fure i co tydzień zajezdza na warsztat bo coś cieknie. Jemu to nie robi różnicy bo jego złom i tak stoi większość czasu okrakiem nad kanałem ale w przypadku nowego auta jednak nie powinno to być dopuszczalne. Nie po to kupujesz nowe auto by się przejmować usterkami.

  •  

   pokaż komentarz

   Ogólnie "normalne" to jest w pewnym przedziale cenowym gdzie wraz ze spadkiem ceny spada jakość. Przyjęło się mówić że one zawsze będą halasowac, jedne ciszej a drugie głośniej.

   @vegaushp: jak się to ma np. do MEDów? Jeśli siedzisz w temacie lpg to wiesz że to jedne z głośniejszych wtryskiwaczy, a do kiepskich i tanich zaliczyć ich raczej nie można ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Auto Seva - janusze biznesu, wpisują się idealnie w takie typowo polskie podejście, sprzedać i spier.... bo konsument w tym kraju nie ma żadnych praw i tak sobie mogą takie ciule działać w świetle bezprawia. @Bermut podziwiam za wytrwałość i życzę powodzenia z Auto Seva mam nadzieję że sprawa na tyle urośnie że ktoś kto robi taki syf trafi do pośredniaka.